729 Shares 4962 views

Motocykl Kawasaki W800 – tandem nowoczesne żelazko i stylu retro

Kawasaki W800 łączy najnowsze postępy i klasyczny styl retro. Jego wygląd – bezpośrednim nawiązaniem do stylu lat 60-tych, a nadzienia żelaza spełnia wszystkie wymogi i wysokie standardy dzisiaj. Korzenie historii tego modelu na długą 1965-go, kiedy legendarny W1 został zwolniony. Oczywiście, nie możemy powiedzieć, że W800 – jest jego bezpośrednim następcą, ale rasa nadal jest identyfikowalne.


funkcje

Retro classic Kawasaki W800 – kontynuacją modelu Kawasaki W650. różni się od prototypowego zwiększonej objętości silnika i dostępności systemu wtrysku benzyny. Ponadto brakuje kick-rozrusznik. Powodem aktualizacji popularny w swoim czasie motocykla Kawasaki W650 było wprowadzenie nowych przepisów dotyczących ochrony środowiska w zakresie emisji atmosferycznych, które nie pasują do modelu. Generalnie, motocykle W800 i W650 są niemal identyczne.

Kawasaki W800 dwie modyfikacje. Najczęstszym wersji bazowej, bez owiewki. Ponadto posiada wersję Cafe Style, którego projekt został rozwiązany w stylu „cafe racer”. Model ten odznacza się obecnością przedniej owiewki. Jest też specjalna seria – Special Edition, która jest stylowa czarna wersja podstawowego motocykla.

Funkcja Kawasaki W800 wiersz jest 2-cylindrowy, chłodzony powietrzem, która wynosi 773 cm 3 i moc 48 KM osiąga

historia

Produkcja seryjna rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy przyszedł czas na wymianę przestarzałego modelu Kawasaki W650. W 2012 roku trafił do sprzedaży serię Special Edition. W tym samym roku na całym świecie zostały przedstawione zarówno rowery z projektu Cafe Style.

styl

Sam silnik Kawasaki W800 można nazwać dzieło sztuki. On nie jest całkowicie zamknięty i może rozważać gołym okiem. Uzupełnia stylowy design i zbiornik paliwa. Niektóre elementy i części zamienne motocykl chromowane, niektóre są wykonane z lśniącej aluminium. Należące do stylu retro podkreśla powłokę stopowych i imponujące szprychy. Koła mają dużą średnicę. Rury wydechowe są urządzone w stylu „peashooter”.

publiczność

Które często można zobaczyć w siodle rocznika motocykla? Wyobraźnia, prawdopodobnie najpierw narysować duży brodaty rowerzystę, może nawet szpakowate. Jest to logiczne założenie, że rower w najlepszych tradycji lat sześćdziesiątych raczej znaleźć wśród fanów starej szkoły hangouts rowerzystę. Tymczasem Kawasaki W800 często można znaleźć pod siedzeniem i bardzo młodego jeźdźca. Nic dziwnego, że mówią, że rower należy do rzadkiej kategorii rzeczy, które zawsze będą z mody i czasu. Więc nie tracą znaczenie, a przez wiele lat.

Ten rower również odwołać się do tych, którzy cenią sobie styl, który nie jest obcy do osiągnięcia trwałej przelotnej modzie, aerodynamiczne, wykonanie super prędkości. Innymi słowy, Kawasaki W800 jest wybierany przez tych, którzy po prostu potrzebują dobrego motocykla.

Funkcjonalność ten rower – typowy rower miejski. może pójść w zupełnie poważny wyjazd ze stałym przebieg i prowadzić mały wyścig. Ale jego głównym celem – jest jazda po mieście.

Kawasaki W800: Dane techniczne

typ retro classic
chronologia 2011 – do chwili obecnej. Bp.
motor 2-cylindrowy, 4-suwowy
ramka rurek stalowych
objętość 773 cm3
dopływ paliwa wtryskiwacz
zapłon elektroniczny
moc 48 KM
KP 5-biegowa
napęd łańcuch
przedni hamulec Zacisk 2-tłokowe
tylne hamulce bęben
zawieszenie przód widelec teleskopowy
tylne zawieszenie podwójny szok
DxWxG mm 2190 x 1075 x 790
full speed 165 kilometrów na godzinę
zbiornik paliwa 14 l
Widmo masowe (krawężnik) 217 kg

cena

Dziś można kupić nowy rower Kawasaki W800 oficjalnych przedstawicieli tej grupy. Nasycony i rynek wtórny.

Motocykl, który był w użyciu, ale nie działa na drogach Rosji i innych krajów WNP, będzie kosztować nieco droższe. Koszt motocykla w dobrym stanie, importowane z Japonii, dzisiaj jest około 7000 $.