541 Shares 3557 views

Letni taras – siedlisko mieszkańców stolicy w lecie

Wraz z nadejściem ciepła w takich wielkich miastach jak Moskwa, mieszkańcy zaczynają szukać „schronienia”, gdzie można uciec od wyczerpującym upale dnia i odpocząć po męczącym dniu w godzinach wieczornych. A najlepszym rozwiązaniem jest często letni taras – nieodzownym atrybutem restauracji lub kawiarni z dobrą reputacją i dbają o swoich gości. Brak tarasie znacząco zmniejsza przepływ odwiedzających do instytucji, a jego popularność spadła.

Na szczęście, to miejsca, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza w czasie lunchu, kawę lub kieliszek witaminy świeże, korzystających świeżość letni dzień, bardzo dużo. Właściciele są zawsze wyprzedza szkołach moskiewskich wiedzą, czego chcą ich gości, a to będzie duże zapotrzebowanie. W lecie jest otwarty niebo i światło, ale dla oryginalnego menu, które oferuje letni werandą w Moskwie.

Siedzę wysoko – z dala wyglądać. Lub na dachu domów weranda

Podziwiać panoramę stolicy z lotu ptaka, wygrzewając się w promieniach promieniach słońca w czasie lunchu i zanurzając się w głąb nieba na kolację, jest to możliwe, na tarasie restauracji „Kalina Bar”, znajduje się na 21. piętrze Lotte Plaza.

Miliony świateł, wspaniały widok na rzekę Moskwę i „Łużniki” daje swoim gościom «» Sky Lounge – najwyższy taras letni, znajduje się na 22. piętrze Rosyjskiej Akademii Nauk.

Woda – nieodzownym atrybutem letniej stolicy werandami

Cieszyć się chłodem pochodzących z wody, oferuje letni taras, „Jezioro łabędzie” w Neskuchny ogrodzie. Można sobie wyobrazić, jeśli były transportowane od zgiełku Moskwie w jasnych mierzonej atmosferę Tajlandii. Jest to ułatwione przez kolor wnętrza, liczne leżaki, ławki i uspokajający jeziorze łabędzie pływanie w nim.

Część z Azji, istnieje w najpopularniejszym miejscu stolicy – Gorky Park. Tutaj w „Chayhona №1” można uzyskać wygodny pod okapem drzew, zamówić pachnący orientalne słodycze lub warzywa z grilla i cieszyć się bliskością rzeki Moskwy, która jest tak dobrze uzupełnia gorące lato w parku miejskim.

W głębi miejskiej dżungli

Wiele werandy letnie ukryte w podwórkach stolicy. Tak więc, idąc przez centrum miasta, można wędrować w przytulnej restauracji „Osteria Montiroli” z włoskim akcentem. Tutaj, ukryty od zgiełku w cichej dziedziniec, ładne pizze z pieca opalanego drewnem. A jeśli robi się zimno, goście są oferowane przytulny koc lub grzejnik.

Fani atmosfery willi i kuchni gruzińskiej zdecydowanie powinni odwiedzić restaurację „Elardzhi”, ukryte w małym ogrodzie w zaułkach Prechistenka. Tego lata weranda – to przestrzeń dla osób z dziećmi. Jest stół i do ping-ponga oraz plac zabaw dla kreatywności (rzeźba, malarstwo), a nawet zoo z królików i wiewiórek. Co nie jest to miejsce na weekend pełen wrażeń wielkiego przyjaznej firmy?

Idź do White Castle na klub werandy Moskwie

Dla młodych i zapalonych imprezowiczów doskonałym miejscem na spokojny sen będzie letni taras restauracji „Gogol”. Modne miejsce, z dobrym jedzeniem i muzyką w stylu rock-n-roll, disco i duszy. A wcześniej, można cieszyć się kilka orzeźwiających koktajli i śmiejąc się, patrząc na dachu modnej restauracji „Soho Rooms” do Savinskaya nabrzeżu. Nie baw chlapać w basenie pod światło relaksująca muzyka.

Otwarcie letni taras – rodzaj czas letni wśród restauratorów i właścicieli klubu. Wiele sugestii, Twoje zadanie – aby wybrać, co będzie odwoływać się do harmonii i kuchni indyjskiej w „Nabi”, włoski zabawa na letnim tarasie „Bristot”, elegancję i menu taras Morza Śródziemnego „Sirena”. A może wtedy, i bardziej w połączeniu werandzie restauracji „Ti bon” i „Villa Rosa”? Spacer po różnych letniej werandzie kapitału i znaleźć miejsce na relaks w upalny letni dzień.