738 Shares 3643 views

Lista filmów o wyścigu w samochodach i motocyklach. Rosyjskie filmy o wyścigu: lista

Lista filmów o rasę, otwartych w połowie ubiegłego wieku, jest stale aktualizowana o nowe i ciekawe obrazy. Prędkość jazdy, adrenalina – cechy, które pozwalają na takie projekty prowadzić w ekstatycznym stanie milionów widzów. Ci, którzy są zajęci w poszukiwaniu opowieści o konkursach na drodze, pomogą poniższą opinię.

Lista filmów o wyścigu: Retro

Stare zdjęcia nie mogą konkurować z bieżących projektów pod względem efektów specjalnych, ale nie pozbawia je ich atrakcyjności w oczach fanów gatunku. Ci, którzy są zainteresowani w filmach o wyścigu, listę najlepszych prac można ładować poprzez włączenie do thrillera sci-fi „Mad Max” (1979). Akcja obrazu jest dobra, nie tylko udział w nim młodego Mela Gibsona, ale również fascynujący scenariusz.

Projekt ten nie zostanie uwzględniony na liście filmów o wyścigach ulicznych, a raczej jest to walka o życie. Akcja rozgrywa się w przyszłości, po katastrofie, która dotknęła ludzką cywilizację. Zalane gangi rowerzystę droga, którzy tworzą oburzenie. Skonfrontować je może jedynie Max – młodego policjanta, zagrażając nie tylko ich życie, ale także bezpieczeństwo rodziny.

Sporządzenie listy filmów o wyścigu, nie możemy zapomnieć o to do „Grand Prix”: kino amerykański stał się wybitnym wydarzeniem w 1966 roku. Jakościowo strzał konkurencji, znajomość świata profesjonalnych sportowców, ekscytujących historii miłosnych. Fani gatunku musi oglądać.

"Fast and Furious": nowoczesny

Często udane obrazy zyskują sympatię publiczności, coraz bardziej kontynuować. Jeśli lista znanych filmów o wyścigu, listę najlepiej będzie koniecznie zawierać odniesienia do wszystkich części „Szybkich i wściekłych”. Pierwsza historia został udostępniony do publicznej wiadomości w 2001 roku ósme obietnicę w 2017 roku.

Policjant pracujący pod przykryciem, musi przeniknąć do grupy zawodników podejrzanych władz w działalność przestępczą. Dzięki doskonałej umiejętności jazdy Brian łatwo osiąga sympatii Dominika – przywódcę gangu. Ale jest też problem, który staje się niespodziewaną atrakcją dla siostry wodza.

Kolejne części są kontynuacją historii publiczności ulubionych bohaterów. Lista filmów o wyścigu, który jest na pewno warto zobaczyć, możemy bezpiecznie vklyuchatkazhduyu z nich.

Akcja, Kryminał

„Gone in 60 Seconds” – ciekawą historię Memphis złodzieja, który specjalizuje się w kradzieży samochodów i jest uważany za najlepszy w tej dziedzinie. Można zobaczyć starą wersję, czy mieszkają na przekroczyła swoje 2000 remake, gdzie wystąpili Nikolas Keydzh. Lista filmów o wyścigu bez tego nie zostanie zakończona.

Memphis brat umrze, jeśli nie wykonać trudne zadanie niebezpieczny gang. Wraz z przyjaciółmi musi ukraść 50 samochodów luksusowych, nieodebrane na jedną noc. Sytuacja komplikuje się z policją, nie zatrzymują szpieguje profesjonalnego złodzieja. Jak przejść do Memphis, został złapany między dwa ognie, to będzie w stanie wyjść i nie stracić brata?

Ci, którzy szukają ciekawych filmów, top listę maszyn a wyścig może być uzupełniany obraz „przewoźnika” (2002). Na Franka, grany przez Dzheyson Steytem istnieją trzy zasady, których łamanie unika. Jednak sytuacja zmusiła go zaniedbywać jednego z warunków – nie do oglądania co cargo podjął dostarczyć. Ten „ciężar” była młoda dziewczyna, związany i umieszczony w bagażniku. Od tego momentu wszystko poszło źle.

Thrillery, fantasy o wyścigu

Tematyka konkursów drogowych, atrakcyjna dla twórców thrillerów, opowieści science fiction. „Death Race” – obraz, który zajmuje się cywilizacji, nie mogąc poradzić sobie z globalnym kryzysem finansowym. Załamanie okazało powszechne bezrobocie, ulice zalane przestępcy, obiekty więzienne zostały przeniesione do samowystarczalności.

Jednym z więzienia jest na łasce reżysera Hennessey, krwiożerczy i bezwzględny. Źródłem jego dochodów – wyścig na które zmuszone są więźniowie stać. Stawką jest umieścić najcenniejsze więźniów – uwolnienia. Rozrywka takie rozrywki uczynił je popularny w ciągu murów więziennych, pod warunkiem transmisję telewizyjną. Jest też nowy podmiot z trudnym losem, zmuszony zastąpić martwą gwiazdę w następnym konkursie.

Powyższy obraz nie jest ograniczony do filmów pełnych akcji o wyścigu, na który lista powinna zawierać i Need for Speed ( „Need for Speed”). Główny bohater – Toby Marshall, najlepszy mechanik na planecie, zakochana w swojej pracy i maszyn. Równolegle z naprawą samochodu jest on zaangażowany w zakazanych zawodów na drogach. Po studiu partnerskim Dino podstawia go Toby jest zmuszony spędzić 2 lat więzienia. Pierwotny plan zemsty byłego przyjaciela bezpośrednio związane z wyścigów.

Komedia o Race

„Turboforsazh” – opublikowana w 2004 roku, to komedia z elementami thrillera. Jej głównymi bohaterami są zdesperowani śmiałków, którzy mają czubate samochody. Jazda na najwyższych obrotach – lek, bez których nie może zrobić. Niestety, wszechobecna policja ciągle przerywa nocne zawody, oprócz braci podejrzanych o kradzież luksusowych samochodów.

Działka jest naprawdę ciekawe, że pozwala dodać taśmę do najlepszych filmów o wyścigu na maszynach, których lista jest ograniczona. Po nieudanych próbach trzymać gwałcicieli do nich zaufania przetarł inspektora policji. Udaje mu się zdobyć wszystko, w tym inspirujące kontrolę Nicky nieuchwytny „BMW M3”. Widząc, że nowych przyjaciół w kradzież nie jest winny, Carl opracowuje plan, który rozwiązuje wszystkie problemy. Wyjście jest tylko jedno – zorganizowanie grupy przestępczej na własną rękę, aby wrócić do swojego ulubionego wyścigu bez przeszkód.

Dramat, Romans

Następne zdjęcie jak widzów, którzy preferują dramatyczne historie oparte na prawdziwych wydarzeniach. „Race” – projekt, który mówi o „pojedynek” między dwiema stronami, „Formuła 1”. Kilka lat Niki Lauda nie ma konkurencji, dopóki nie pojawił się utalentowany Dzheyms hant. Zwycięstwo w tym roku nie będzie tak łatwe, jak wcześniej. Ponadto, wypadek w centrum miasta, które jest trwałe mistrz, usuwa go z systemu. Pomimo wcześniejszego powrotu na arenę, aby dogonić i wyprzedzić przeciwnika będzie bardzo trudne.

Obraz ukazał się w 2013 roku, więc może to potrwać dłużej w zbiorach tych, którzy „zbiera” filmy o wyścigu na maszynach. Lista z tego skorzystać tylko. Obejrzeć film o wartości nawet do tych, którzy znają historię i jej zakończenie. Zderzenie z rzędu dwóch całkowicie przeciwstawnych osobowości, zjednoczeni przez pasji, aby wygrać, jest bardzo interesująca.

francuski wyścig

„Taxi” – popularna francuska komedia, stworzony przez Luca Bessona. Pierwsza część została wydana w 1998 roku. Jeden z głównych bohaterów – taksówkarz Daniel, który nie wyobrażam sobie życia bez prędkość jazdy, co widzowie mogą osobiście sprawiają na początku pracy. Kiedy jechał na swoim „Peugeot” na ulicach Marsylii, wszyscy uciekają w strachu.

Innym bohaterem – Emilien gliną, a nie branie łapówek. On potrzebuje pomocy Daniela uchwycić nieuchwytny gang, policja stale wiodącą przez nos. Jego członkowie nadal skutecznie zniknął, zostawiając pościg na Latającym „Mercedes”. Ale jeśli szczęście będzie po ich stronie?

Ciąg fascynujące historie pojawił się w 2000 roku. Wszystko zaczyna się od przyjazdu do kraju japońskiego ministra obrony, który chce podzielić się swoimi doświadczeniami ze strony Zapobiegania Terror, umowę o wzajemnej pomocy. Nie jest zaskakujące, że nie życzy sobie, aby grupy mafijnej. Przez podział kontraktu, uczestnicy biorą oficjalnego więźnia. Wybawić będzie musiał Emilien, który nadal pomóc Danielowi.

rosyjskie filmy

Opowieści o przygodach drogowych są dostępne nie tylko za granicą. Powinniśmy zwrócić uwagę na zjawisko rosyjskich filmów o wyścigu, który nie jest zbyt duża lista. "biegacze ulicy" – thriller, nakręcony przez Oleg Fesenko w 2008 roku. Główną rolę w nim udał się do Alekseyu Chadovu i gospodarki morskiej Aleksandrovoy.

Działka będzie znany wszystkim fanom opowieści o wyścigach. W środku tego – zawodników ulicznych, których życie jest puste i nudne bez jazdy szybkiej. Miłość jest niebezpiecznym zajęciem zgromadziła odmienne osoby. Doker i Stepan – urodzonych jeźdźców, nie zdolne długo bez adrenaliny. Jednakże, jeśli pierwszy gotowy, aby przejść nad głową opłaty za zakup, drugi wyżej stawia swoje własne zasady.

Napięcie wzrasta, gdy konkurenci oferują łatwe pieniądze – masywny kradzieży drogich samochodów, co jest konieczne, aby w ciągu jednej nocy. Jest też trójkąt miłości, jak Docker dziewczyna rzuca go Stepan.

Wyścigi motocyklowe

Ciesz prędkość zdolną nie tylko właściciele samochodów mają taką możliwość i rowerzystów. Dla tych, którzy lubią filmy o wyścigach motocykli, lista powinna definitywnie zakończyć, dodając „moment”. Zapalony rowerzysta Carey oskarżony o popełnienie przestępstwa, w którym nie był zaangażowany.

Aby uniknąć więzienia i ludzkich krewnych zmarłego motocyklisty zmuszeni do poszukiwania prawdziwego przestępcy.

Co jeszcze zobaczyć

Tych, którzy lubią filmy o wyścigu na maszynach, lista może zostać uzupełniona o filmach dokumentalnych. Na przykład, należy zwrócić uwagę na film „Senna”. Ta historia jest dedykowany do Ayrtona Senny, który stał się sławny partia „Formuła 1”. Rider nadano przydomek „Rain Man” w swoim okręgu, ze względu na jego zdolność do radzenia sobie z zarządzaniem w każdych warunkach pogodowych. Film jest interesujący nie tylko dla indywidualnego sportowca, ale jego konkurencji z innymi wybitny mistrz Alain Prost.

Każda z filmów „rasa”, jak opisano powyżej, jest w stanie zapewnić widzom przyjemny wieczór.