147 Shares 8494 views

Chłopiec czy dziewczynka? Zabawa sposoby aby określić płeć dziecka

Prawie wszystkie kobiety w ciąży zastanawia się, jak będą się urodzić chłopca czy dziewczynkę. Oczywiście, wiele wiedzą o tym w Stanach Zjednoczonych, ale lekarze mogą się mylić. Istnieją ciekawe sposoby przewidywania płci dziecka, niektóre z nich mogą wydawać się dziwne.


Spójrz na brzuchu

Jeśli brzuch jest podniesiona wysoko, następnie przejechany różowy koc, a jeśli niski – masz chłopaka.

Dziecko bicie serca

Następnym razem poprosić lekarza o USG liczyć uderzeń serca dziecka. Uważa się, że 140 + uderzeń na minutę wskazują dziewczynę, a mniej niż 140 – na chłopca.

Byłoby pożądane, kwaśny lub słodki?

Marzysz, aby jeść lody codziennie? Następnie należy nosić dziewczynę. Ściąga na kwaśny? Więc czekasz na chłopca.

Chiński wykres

Ta starożytna metoda oparta jest na swój wiek i miesiąc poczęcia. Schemat pomoże dokładnie określić płeć dziecka. Spróbuj!

Kolor moczu

Mocz w garnka, łyżkę wszystkich środków czyszczących i obserwować reakcję. Jeżeli płyn stał się zielony, będzie mieć dziecko, a jeśli niebieski – chłopiec.

kobiecy wygląd

Dziecko nosisz pod sercem, ukradł swoje piękno? Masz zepsute cerę i włosy zaczęły wypadać? Pewny znak, że dziewczyna.

obrączka

Więc zastanawiałem się w dawnych czasach: obrączkę przywiązane do chusteczką i umieszczone w przedniej części brzucha. Jeżeli pierścień odchyla się na boki, córkę, a jeśli to się kręci na sznurku – syna.

toksykoza

Ciąża jest trudne i cierpi silny toksykozę? Najprawdopodobniej czeka na dziewczyny. Poranne mdłości jest rzadkim i nie silna? Następnie pojawi się następca w rodzinie.

Kompas pomoże

dziwny sposób, ale, powiedzmy, dość dokładne. Postawić stołek w środku pokoju i zaprosić przyszła matka usiąść na nią. Jeśli kobieta w ciąży siedzi od południa, będzie miała dziewczynkę, na północy – chłopiec. Nie jest jasne, jak interpretować znaki, jeśli przyszła mama siedzieć naprzeciwko zachód lub wschód …