839 Shares 1124 views

Zgodność Panna i Strzelec Miłość: walka płci

Czym jest miłość? Każdy człowiek w swoim życiu podano sprawę. Zwłaszcza, jeśli jego poczucie niezwykłego, z jego drugiej połowie, ma niewiele wspólnego. Uważa się, że miłość jest niczym innym, jak fizyka, czyli przyciągania do siebie jego przeciwieństwem. Ktoś mówi, że w tym przypadku światło uczucie w organizmie wytwarza pewną tajemniczą substancję, która sprawia, że człowiek szczęśliwy. To jest miłość – to chemia. Dla niektórych, to uczucie jest niczym psychologii. Ktoś próbuje odnaleźć tajemnicę miłości w astrologii. Podejście to opiera się na zgodności identyfikacji osób poprzez wpływanie ich planety i znaki. Sposób ten jest czasochłonny i złożony, obejmuje wiele aspektów. W tym artykule, będziemy rozważać kompatybilność Panna i Strzelec w miłości. Znaki te są tak różne, że można tylko zastanawiać, co oni zwracać uwagę na siebie nawzajem uwagę. I na wiele sposobów kompatybilność Panna i Strzelec w miłości, a mianowicie równowagi sił i ogólną harmonię pary to zależy od tego co dokładnie znak dotyczy konkretnego członka tej pary.


Mężczyzna Panna i Strzelec-kobieta

Ten sojusz może tylko życzyć powodzenia poważne przedstawiciele silniejszej płci, który postanowił podbić śmiertelny pani. Dla niego stawka jest wysoka – tyle wolności osobistej i zwykłej kawalerskiego życia. Ale ani dla niej, ani ze względu na coś innego, nigdy nie poświęcić siebie szacunek i głębokie poczucie własnej wartości. Nie jest tajemnicą, że kapryśna kobieta Strzelca – miłośnik sarkastyczny i pokonać na każdym dumą w ich społeczności, podczas gdy robi to nieświadomie, nie ze złośliwości. Podczas dumnego człowieka Virgo ledwo powstrzymał, żeby nie odwrócić się i odejść. Zamiast taktownie iz godnością damy umieścić w miejscu, a to byłby jedyny słuszny. Po tym wszystkim, przyjazny i idealistyczny kobieta szuka właśnie takiego człowieka – to byłoby z jej silny i delikatny zarazem. Ale nie zamknąć kurtynę. Problemy w parze może się rozpocząć z powodu przegrupowania ról męskich i żeńskich. Strzelec – to czysto męski znak i Panna – oznaką kobiecości. Ten sojusz kobieta może ostatecznie zajmują pozycję dominującą, jeżeli człowiek nie trzymać ją w czasie. Zatem ogólna prognoza dla pary będzie korzystne, jeśli prawidłowe wyrównanie ról, które zajmują Maiden i Archer. Miłość może być utworzony jako długo szczęśliwego życia małżeńskiego.

Odwrotnie opcja

Zgodność Panna i Strzelec w miłości będzie zupełnie inna w przypadku, jeśli pierwszy znak wyznaczy kobietę, a drugi – człowieka. W tej jedności męskiej bezczelności może uderzyć w samym sercu pięknej pani – czuły, zrównoważony i opiekuńczy. W odpowiedzi na jego wniosek nie może być zbyt rozrzutny, może on po prostu nazwać to chciwi. Oczywiście, te słowa mogą łatwo do dziewiątki, aby zniszczyć wszystkich swoich czystych uczuć. Oczywiście, miłość jest bardzo różny, co z pewnością ma wpływ na zgodność Panna i Strzelec w miłości nie na lepsze. Ale dzięki cierpliwości i docierania mogą być razem. Aby to zrobić, należy je nadzorować i powstrzymać się, aby zachowywać się racjonalnie. Wtedy ich życie złamie świeży wiatr zmian.