340 Shares 6092 views

Zrobić dom dla lalek własnymi rękami

Każdy wie, że dziewczyny lubią bawić się lalkami, mogą siedzieć godzinami i ozdobić je w różne stroje, wyobrażając sobie, jak ich piękny taniec lalka z księciem na balu lub spaceru w parku. I jak wiele radości gra staje się, jeśli popełnisz mały domek dla lalek! Ręce mogą zrobić a nie tylko mieszkania w domu, ale prawdziwy bajkowy zamek. Aby to zrobić, wystarczy włączyć wyobraźnię i przypomnieć wnioski z pracy. Oczywiście, sklepów z zabawkami, można wybrać dom lalki dla każdego smaku, ale ze względu na dom dla lalek z własnymi rękami to nie tylko zabawka, to pomoże dziecku realizować swoje pragnienia i fantazje, to takie ciekawe – stworzyć coś sam. Przez to przedsiębiorstwo jest niemożliwe, aby pozostać obojętnym, proces będzie obejmować i zainteresowanie zarówno dzieci i dorosłych. Ponadto chciałbym zauważyć, że osoby zainteresowane rzemiosła nie tylko dziewczęta, chłopcy też mogą być grywalna w chacie z ich ludzie nindzyago lub superbohaterów.

Więc gdzie czego zacząć majstrować dom dla lalek z własnych rąk i że potrwa to?

Najpierw trzeba ustalić, co jest poczwarki zrobić dom do domu, został zbudowany w jego mieszkańców wyglądała harmonijnie. Następnie należy wybrać materiał dla małych lalek, można użyć pola spod buta, a dla lalek bardziej odpowiednie wielkości kartonów. Możliwe jest również, aby obliczyć i zrobić strukturę drewna lub sklejki. Dom może być jednokondygnacyjny lub mieć wiele poziomów, pełne zachwytu dziecka spowoduje wielopiętrowego budynku w jego rozwoju.

Prosty dom dla lalek

Prosty dom z tektury lub sklejka wykrojów dwa identyczne kształty prostokątne w centrum z miejsc: jedna od dołu w środku, a drugi z góry na środku. Za pomocą tych elementów szczeliny są wykonane w postaci jednej struktury i jest utworzony przez cztery poprzeczne ściany, które mogą wycięte otwory dla okien i drzwi.

Regały jak domek

Normalna półka z właściwego rozliczenia jest łatwo przekształcić się w małym domku dla lalek. Z ich rąk dziecko może malować lub wklej nad występ w żądanym kolorem na ścianach można malować drzwi i okna. Jeśli stojak ustawiony pod ścianą, to jest możliwe, trzymać dach tapetę (lub farby), które tworzą atmosferę tego domu.

Fantazja nie ma granic

Niekoniecznie wypełnić dom lalki meble zakupu, ponieważ może on być wykonany własnymi rękami. Meble mogą być wklejone wraz ze skrzynek meczu lub pudełka z perfum i kremów lub zwykłego kartonu. Najważniejsze – do rozważenia mebel i uzupełniać BOX żądaną pozycję. Na przykład, pudełka z klejem i rur do soku łatwo przekształcić się w stolcu, a jeśli dodać do niego z powrotem, krzesło zostanie zwolniony. Konstrukcja okna może przekształcić się w sofę, fotel lub łóżko. I biorąc większe pole, można zrobić tabelę, bo to jest jedna strona polu pozostało nienaruszone, a od chodzenia z nią w dół czterech krawędziach są rzeźbione nogi stołowe. Wykończone meble mogą być malowane w kolorach ozdobić naklejkami. To jest bardzo ekscytujące działania, które będą kochać swoje dziecko. Jak widać, meble lalki własnymi rękami w domu, aby zrobić tylko tyle, co ważniejsze, aby zaopatrzyć się na wszystko, co niezbędne, aby to zrozumiały.