117 Shares 1136 views

Wędkowanie w Barrow rzeki Iset i Tobol

Wielu rosyjskich regiony obfitują krętych rzek, zbiorników naturalnych i głębokich jeziorach zamieszkałych przez różne gatunki ryb. Obszary te obejmują obszar Kurgan, słusznie zdobył serca prawdziwych spinningowe. Na terenie województwa istnieją co najmniej dwa tysiące jeziora z czystą wodą i około czterech rzek płynących do Morza Karskiego. Przez brzegach szybko płynących nieustannie przychodzą miłośników wędkarstwa.

Niektóre z „polowania” jest nie tylko dla bogatych połowu, ale również dla kontemplacji przyrody. Wędkowanie w Kurgan – połączenie przyjemnego z pożytecznym. To może przyjść w każdej porze roku, obszar nie jest tarła zakazu. Złap kręgowców wodnych zupełnie za darmo. umieścić także w pobliżu jeziora zamknięte rekreacji stawy i komfortowe warunki zakwaterowania.

Niesamowite połowów w regionie Kurgan w rzekach Iset i Tobol

Lokalne spinningowe dawna wybrany przez rzekę. Wody są zamieszkane przez duże karpie o wadze nie mniejszej niż 500 g przy prawie każdej porze roku połowów w Kurgan, w Zaozernoye, daje możliwość połowów duży leszcz i karp. Łowcy wykorzystujące dolny bieg, wędki i siatki. Sztuczki stosowane larwy i robaki, to dziobnął wielkie liny, szczupaki i okonie.

Skład gatunkowy organizmów wodnych jest niesamowite. Według oficjalnych źródeł w rzekach Tobol i Iset znaleziono ponad 27 podgatunków ryb. Niektóre były zahaczone ludzie. Spinningowe będą mieli duży karp, płoć, szczupak i miętus. Duże szkoły pływania batalionów, że i dążyć, aby dostać się na haczyku.

Początkujący połowów zimowych w Kurgan

W mroźny dzień woda w rzece Iset nie zawsze jest pokryte lodem, i to w ręce miejscowych myśliwych. W nocy, nie mogąc złapać miętus w korzystaniu z sieci. Ale nawet jeśli nie jesteś na tyle szczęście, aby wyodrębnić tę pyszną rybę, nie martw się. Z pustym wiadrem nie zostanie. W wodzie bogatej w wielu ponurej, płoci, linów i leszczy. Z tych próbek uzyskanych soczyste i tłuszczową ucho.

Połowy w Barrow w wodach słynących bogatego połowu. Opcjonalne zastosowanie sonaru do wykrywania mieszkańców słodkowodnych. Rzeki z jeziora są tak czyste i przejrzyste, że miejsca do wędkowania są określane wizualnie. wskazówki profesjonalne spinningowe używać amphipod larwy i Bloodworms. Jest to szczególnie atrakcyjne dostaw żywności dla kryzą.

Połowy na wiosnę

Jak wspomniano powyżej, haczyk kręgowców wodnych dozwolone rundę. Na wiosnę (kwiecień-maj) w jeziorach zaczynają się pojawiać, tak duża „crop” nie może czekać, lepiej jest poczekać trochę z wędkowania. Z wielką chęcią, cierpliwość i wytrwałość jest prawdopodobnie leszcz ryb i kryzą. Zaleca się, aby wydłużyć prowadzenie i przytrzymaj na średniej głębokości nie opadania na dno. Nie zapomnij rozłożyć przynętę.

Jesień i lato

W tym czasie bardzo atrakcyjny rybackiej w regionie Kurgan, dobór przynęty jest znacznie rozszerzony. Odeprzeć niechcianych gości i wyodrębnić dużą jednostkę można używać przynęt roślinnych: groch, zboża kukurydza, jęczmień perłowy, a nawet makaronu lub zwiększając ilość karmienia. Do połowu ryb drapieżnych za pomocą małego karalucha i ponure. Każdy jest mile widziany w centrum rekreacyjnym, gdzie idealne warunki do komfortowego odwrotu rybackiej.

Hostele w regionie Kurgan

To wspaniałe miejsce w pobliżu jeziora Borowoj nazywany „Scarlet Sails” ma produktywne, relaks, ekscytujący i spokojne wakacje. Oferuje on kompetentną obsługę, ciekawy wypoczynek i zakwaterowanie w komfortowych domków. Zakwaterowanie jest zapewnione w drewnianych domach, letnie mieszkania i campingu.

W każdym sezonie goście mogą być interesujące i zabawne spędzać weekendy na świeżym powietrzu. Oferuje on konno, łaźnia parowa, plac zabaw dla dzieci. W zimie, wydany w wynajem skuterów śnieżnych, nartach i łyżwach. W cieplejszych miesiącach głównym rozrywki – jest kąpiel w jeziorze. Doskonałe połowów w Kurgan w rekreacyjnym „Scarlet Sails” jest dla Ciebie.

Jest to kolejny popularny kompleks o nazwie „Tobol”. Znajduje się w miejscowości węzeł otoczeniu sosen nad brzegiem krętej rzeki. Oferuje on noc w przytulnych pokojach o różnych kategoriach. Spinningowe czekają wspaniałe ryby w Kurgan. Myśliwi docenią obfitość zwierzyny w lasach – nie odejdzie z pustymi rękami.

Przyjdź i cieszyć się otaczającą naturę, niepowtarzalną atmosferę i zabrać ze sobą bogaty połów.