755 Shares 925 views

Brandy „trofeum”: jak to zrobić i co jest interesujące?

Jeśli wolisz pić silniejszy, prawdopodobnie są zaznajomieni z napojem, który będzie omawiany dziś. To nie jest odpowiedni dla wszystkich, ale tych, którzy potrafią docenić to, bez wątpienia, mają silne cechy przywódcze i wojownika. Bohater naszych dzisiejszych list – koniak „Trophy”. Dlaczego nazywają go, i to, co jest interesujące? Przekonajmy się.

Historia napoju

Korzenie Cognac „Trophy” jest francuski, mimo że jest produkowany w Rosji. Wszystko zaczęło się w tym samym francuskim miasteczku, który powstał kilka winnic. Zebranych i udał się do produkcji wina, które zostało następnie przekazane do Europy Północnej. Jednak podczas transportu stracił trochę jakość napoju.

W kierunku 17 wieku, nie było technologii do produkcji destylatu wina, które w podróży morskiej nie zmienia jego właściwości. W przeciwieństwie do wina, brandy, więc zaczęli nazywać napój ten był bardzo bogaty i aromatyczne. Teraz jest również produkowany w Grecji, Gruzji, Armenii i innych krajów.

Jak zrobić brandy?

Francuzi rozwinęli produkcję technologii napojów. Jest on wytwarzany w wyniku destylacji białego wina, a następnie długo starzeniu w beczkach dębowych. Jednocześnie zachowuje więcej aromatu i po dłuższym stosowaniu będzie to doskonały produkt.

Brandy „trofeum”: niezwykłe?

Ten koniak jest produkowany w Rosji i jest specjalna kolekcja, która poświęcona jest śmiałym i silnego reprezentanta naszego kraju. To daje ludziom ten czy inny sposób związane ze służbie ojczyzny i społeczeństwa. Co ciekawe, zawsze pić butelkowaną, wykonane w postaci słoika.

producent

Powrót w 2000 roku, w fabryce wina brandy „Alliance-1892”, oprócz produkcji wina i szampana, zaczął się brandy. Kilka lat później, firma zawarła partnerstwo z francuskiego gorzelni Tessendier i wypełnień. Stało się głównym dostawcą koniaku do „Alliance”. Jerome Tessende – Brandy master – był osobiście zaangażowany w tworzenie mieszanek do rosyjskiej fabryki. Takie podejście powoduje wysoką jakość produktu końcowego.

Rozpoczęty w produkcji koniaku „Trophy” miała nieść ideę odwagi i patriotyzmu w szeregach konsumpcyjnych. To nie przypadek, nazwa wybranego formatu i zapakowaniu. Koncentrują się one na jakość napoju i jego odbiorców – żołnierzy, przeszłości i teraźniejszości wojskowych, cywilnych bohaterów, ratowników, wszyscy ci, którzy posiadają odwagę i jest strażnikiem porządku i spokoju w kraju.

Przez lecia Zwycięstwa w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej Ltd. Vinokonyachny roślin „Alliance-1892” wyprodukował napój w nowym opakowaniu. Według producenta, odzwierciedla to więcej ducha czasów. Etykieta zajmuje centralną gwiazdę, która jest wykonana w barwach rosyjskiej flagi.

Smakowe walory koniak

Napój ten jest w wieku czterech lat, po czym jest gotowy do butelkowania w „jar” i wciągająca. Brandy „Trophy” odbywa się na podstawie 100% francuskiego destylatów (koniak alkoholi). Ma bogaty i złożony smak: ślady nutami wanilii, Woody i kwiatowe odcienie. Koniak jasny kolor bursztynowy, lekko przezroczyste. Smak jest lekko ostry, pełny i harmonijny. Jest to napój dla prawdziwych mężczyzn z silnym charakterem.

Jak korzystać z brandy?

Ważne jest nie tylko, aby wybrać napój, ale również go używać mądrze. Oto kilka ważnych punktów, aby mieć świadomość, jeśli masz zamiar pić koniak. Pierwszy – temperatura zasilania. Napój ten, w przeciwieństwie do szampana, nie lubi niskich temperatur. Przechowywania i butelki konieczne jest w temperaturze pokojowej. W ten sposób jest on najlepiej ujawnia bukiet smaku i aromatu. Po drugie – bezpośrednio przed użyciem brandy koniecznie musi oddychać, więc odkorkować powinna obejmować pół godziny przed karmieniem. Oczywiście, pożądane jest, aby wybrać odpowiednie potrawy. Koniak jest godna dobrego szkła kryształowego, rozmiar ma znaczenie drugorzędne.

Pić powoli, smakując każdy kęs. Krótko przed tym, zaleca się, aby wypić kawę, która pozwoli lepiej czuć dla kubków smakowych napoju. Francuzi mówią, że trzeba pić koniak, nie gryzie. Prawdziwi koneserzy zgadzam się z nimi. Cóż, jeśli nadal chce jeść, co brandy są idealne dla twardego sera, orzechów, i, co dziwne, banany. Podkreślać smak napoju i sprawiają, że jaśniejsze cytryny. Wielu ludzi lubi rozcieńczyć cola brandy lub sok. Najpierw jednak dobrze współgra z tym poważnym napoju. Jak orzeźwiający koktajl alkoholowy Unia uzyskuje bardzo dobre.

wniosek

Mamy nadzieję, że udało nam się poszerzyć swoją wiedzę w tej solidnej i wiele ulubionego napoju. Nauczyłeś się, jak zrobić koniak, gdzie ona pochodzi, co ciekawe napój z „Alliance-1892” w zakładzie. Rozmawialiśmy także o jego smaku i jak go pić. Nawiasem mówiąc, nie wspominając o ile koniak „Trophy”. Cena jednostkowa w 500 ml przedziałach w zakresie 600-700 rubli.