546 Shares 1514 views

Owsiki, objawy owsicy

Pasożytnicze robaki lub robaki pasożytnicze powodują infekcji pasożytów w organizmie człowieka. Wiele z tych chorób, a także siebie, istnieje wiele robaków. W zależności od pasożytów, należące do określonego rodzaju zakażenia wywołane przez robaki zostały podzielone na cztery grupy: Trematodozy nicienie i cestodosis akantotsefalezy.


Więc przywr lub przywr, powodują ludzkie przywr; tasiemców albo tasiemce – hymenolepioza, bothriocephaliasis, Echinokokoza, tasiemczyca; Nicienie lub glisty – Tęgoryjec, glistnicy, włośnica i trichocephalosis enterobiosis.

Ten ostatni choroba jest spowodowana przez owsiki. Ten mały, okrągły (nie dłużej niż 1 cm), robaki, które pasożytują na jelicie. Pasożytnicze powodują choroby owsicy. W godzinach wieczornych lub w nocy samica pasożyt indeksuje z odbytu i leży w fałdach skóry, które go otaczają, i jaj. Larwy dojrzewać w czterech do sześciu godzin, a następnie dotrzeć do jelita. Czesanie swędzącą ułożenie rąk i bielizny zanieczyszcza te jajka. Odlecieć z łóżka podczas czyszczenia, osiadają na pobliskich obiektów w jamie ustnej, nosa, żywności. Również z brudnymi rękami upadną na temat jedzenia w ustach, a następnie ponownie do jelita. Zatem osoba w kręgu zaraża się. Owsiki robaki w sprzyjających warunkach dla ich żyć w organizmie od trzech tygodni do miesiąca.

Kiedy ścianka śluzówki jelita przyłączone owsiki, objawy nie są natychmiast. Po pierwsze, na powierzchni jelita w ich miejscach pojawiają się owrzodzenia ssania, ślady w postaci kropek krwią. można następnie dołączyć do infekcji bakteryjnej i połączyć owsiki wpływu produktów odpadowych. Objawy tego procesu charakteryzuje się występowaniem objawów alergicznych. Pojawiają się one jako zmian skórnych, której towarzyszy silne swędzenie.

Główny zarzut, z którym pacjenci są leczeni, jeśli ciało osiadł owsików objawy, mówiąc o ich obecności – jest nieznośne swędzenie w okolicy odbytu. Jego wzmocnienie następuje w momencie, gdy wychodzi z kobiecego odbytu. Jaja pinworm są drażniące, powodować zadrapania i ewentualnego każdej infekcji. Choroby, które wprowadza się do przewlekłych często utrudnione ze względu na pojawienie się w pobliżu skóry, uszkodzenia odbytu, podobnych do wyprysku. To miejsce zawsze pozostaje wilgotna, zaczerwienienie, obrzęk i trudno zarysować.

W tym zakresie nie jest ograniczona do pasożytów takich jak owsiki. Objawy ich dalszy wpływ w ciężkich przypadkach stosuje się do układu nerwowego. Wynika to z faktu, że nieustanne swędzenie powoduje zaburzenia snu, stopniowo zamienia się bezsenność. Ból głowy, zawroty głowy, brak jest energii, utrata apetytu. Dzieci mogą w nocy zgrzytanie zębów, grzebień nosa, stają się rozproszony, nieuważny, czasami jest noc moczenie. Dziewczęta mogą zapolzaniya owsiki w genitalia.

Traktowane Pinworm u dorosłych i dzieci jest bardzo łatwy do wczesnego leczenia: pasożyty całkowicie wydalony z organizmu poprzez spożywanie niektórych leków, wizytę u lekarza (nie jest konieczne do samoleczenia). Wymaga już medycznej interwencji powikłań choroby, zaburzenia nerwowe.

Że choroba nie wróci, to jest bardzo ważne w celu uniknięcia powtórnego siebie infekcję. Aby to zrobić, trzeba zmienić bielizna codziennie (i podczas inwazji i żelazo), kąpać, myć ręce po skorzystaniu z toalety i przed jedzeniem, zachować swoje paznokcie czyste. Konieczne jest, aby mieć różne ręczniki dla ciała i rąk. Pamiętaj, aby okresowo myć i myć zabawek dla dzieci.

Podczas leczenia, każdy członek rodziny powinien wykorzystywać poszczególne elementy opieki nad sobą.