258 Shares 7887 views

Klinika dziecięca na Kamyshovaya (St. Petersburg): opis, usługi, opinie

Dziś uwaga zostanie zaprezentowany na Dziecięcej Kliniki Kamyshovaya (Peter). Co to jest taka instytucja? Jakie usługi oferuje? Czy klienci są zadowoleni z obsługi? Jakie są plusy i minusy ma? Zrozumieć to wszystko przyczyni się do licznych opinii. Pomagają rodzicom zrozumieć, jak ten czy inny szpital dziecięcy ładna.


opis

Klinika dziecięca na Kamyshovaya – stan budżetowa placówka medyczna, która oferuje wszystkie mieszkańcy Petersburga bezpłatnym obserwacji dziecka aż do dorosłości. Klinika najczęstszych zabaw, który jest już pełna.

Klinika №70 dzieci oferuje szeroką gamę usług. Jak już zostało powiedziane, na zasadach wolnego. Ale płatne usługi są dostępne, too. Ich spektrum jest podobna do opłaty.

W klinice tam i centrum doradczego, i wielu specjalistów oraz laboratorium do badań i zabiegów. Nawet dla niemowląt do dyspozycji basen. Ale jak Poliklinika №70 ładna? Co myślą o rodzicach?

adres

Najpierw musimy zrozumieć, w których organizacja się znajduje. Gdzie należy traktować dzieci i ich rodziców w niektórych lub innych problemów zdrowotnych? Jest to ważny punkt!

Jak już wspomniano, Klinika №70 dzieci znajduje się w Rosji, w Sankt Petersburgu. Dokładniej, w dzielnicy Primorsky miasta. Jest to instytucja obszar. Co dokładnie to rozwiązać?

Czy klinika dla dzieci w rush-48, niedaleko od rzeki Gluharka. Prawie Przedmieścia, ale takie rozwiązanie wielu klinika pediatryczna zadowolony. W każdym razie, mieszkańcy Petersburg wiedzą, gdzie mogą szukać pomocy medycznej.

Kontakt

Co komórkowe mogą być wykorzystywane do komunikowania się z organizacją? To pytanie jest zainteresowany prawie każdy rodzic. Dość często przed skontaktowaniem się z konkretną klinikę, konieczne jest, aby zadzwonić i wyjaśnić wszystkie pytania. Na przykład, harmonogram lekarzy.

Klinika dla dzieci w Rush telefon do komunikowania się z rejestru proponuje następujące: 8812342 19 56. Ten kontakt, jak zostało powiedziane, zetknie się z kliniki.

Jest też oddzielny telefon, aby zadzwonić do lekarza w domu. Zaleca się używać numer: 8812342 35 66. W ten sposób dzielnica będzie wezwać lekarza w domu z tych lub innych problemów. Takie kontakty klinika oferty Kamyshovaya (dzieci). Rejestr nie nagrywać rozmowy ekspertów do domu. Trzeba tylko wezwanie do oddzielny numer do pediatry przyszedł do ciebie.

usługi

Jakie usługi są dostępne w tej organizacji? Są one, jak już powiedziano, są zróżnicowane. I nie wiele różni się od zwykłych standardowych usług polikliniki dla dzieci. Do tej pory, klinika dla dzieci w rush-48 świadczy usługi w następujących obszarach:

 • neurologia;
 • nefrologia;
 • pediatrii;
 • ginekologii;
 • urologia;
 • alergologia;
 • endokrynologia;
 • chirurgia;
 • traumatologii;
 • gastroenterologia;
 • kardiologii;
 • immunologia;
 • USG;
 • fizykoterapii;
 • fizjoterapia;
 • otolaryngologii;
 • okulistyka;
 • Testy laboratoryjne;
 • masaż;
 • chirurgii naczyniowej;
 • Ortopedii.

W związku z tym, każda choroba, uraz lub choroba, można skontaktować się z polikliniki №70 dzieci. W przypadku niektórych specjalistów w tamtejszym szpitalu, lekarz wystawi skierowanie do innej placówki. To powinno być zapamiętane.

Oprócz tych usług, można użyć basen dla dzieci, a także innych zabiegów. Zarówno płatne i bezpłatne. Wszystko to zadowala rodziców. Ale w ogóle, myślą o klinice?

umeblowanie

Klinika dla dzieci w Rush dostaje bardzo różne opinie. Dlaczego? Chodzi o to, że przychodnie publiczne domyślne bardzo niewiele osób się do smaku. I fakt ten powinien uwzględniać nowe rodzice.

Wiele zwrócić uwagę na sytuację w danej instytucji. Tutaj popełnił dobrym stanie, wszędzie jest czysto i dość lekki. Meble w większości miejsc, nowych, materiałów medycznych i sprzętu są aktualizowane, jak to możliwe. Ale ogólnie rzecz biorąc, sytuacja pozostawia wiele do życzenia.

Stałe Zgiełku, krzycząc, wyszukiwanie, lekarze i pielęgniarki, flitting tu i tam, długie kolejki i niezadowolonych medyczny odbioru rodziców – wszystko to jest normą dla państwowej instytucji budżetowej. I Szpital Dziecięcy (Petersburg primorsky District, trzcina) №70 jest właśnie taka sytuacja. To nie jest najbardziej spokojne miejsce. Fakt ten należy wziąć pod uwagę wszystkie rodziców.

O lekarzy

Eksperci w dziecięcej polikliniki №70 Petersburgu działać inaczej. A więc cała instytucja medyczna otrzymuje mieszane recenzje. Niektórzy eksperci proszę, ktoś, przeciwnie, pozostawia wiele do życzenia.

Wielu rodziców wyraziło skarg dotyczących życzliwość i szybkość opieki nad pacjentem. Ktoś twierdzi, że lekarze są niekompetentni, nieprzyjazny, niegrzeczny i nieuprzejmy postawa wobec dzieci. A poza tym, że są powolne. Jest to bardzo trudne do uzyskania podstawowej opieki pediatry! Jednak nic dziwnego. Twierdzi, że otrzymuje klinikę dla dzieci w Rush nie różni się od standardowego skarg rodziców szybko zbadał dziecko – to jest złe, przez długi czas wizyty – szkoda, uśmiechnął – Carney i hipokryzję, lekarz siedzi z surowym wyglądzie – nieprzyjazny szynki. Przestraszony lub ostrożny tej negatywności nie jest konieczne. Czynnik ludzki nikt nie jest odporny. Tak, lekarze są umieszczone w środowisku, w którym może pojawić nieprzyjazny, a także zmęczenie. I dostać się ze specjalistą w poliklinice dzieci №70 problematyczne.

Niemniej jednak, niektórzy lekarze indywidualni otrzymują tylko pozytywne opinie. Na przykład, alergologów, neurologów, ortopedów, chirurgów i okulistów. Wśród specjalistów, którzy organizują rodzice przede wszystkim, są dość powszechne, jakiś miejscowy pediatra. Mówią o nich jako przemyślane i kompetentnych specjalistów.

Rodzice są zachęcani do starannie wybrać tylko lekarz prowadzący. Wtedy nie ma problemu. Ogólnie, leczenie w klinice №70 działa na zasadzie „jak szczęście”. Jeżeli rodzice i dzieci mogli spotkać się z dobrym lekarzem, roszczenia nie będzie. Inaczej, każdy rodzic pamięta żadnych negatywnych, a nawet punkt najbardziej nieznaczny i podkreślać je w sobie przypomnieć.

personel

Klinika dla dzieci z regionu Primorsky na Kamyshovaya odbiera różne poglądy rodziców. Szczególną uwagę zwraca się na personel. Dla pielęgniarek zwykle nie mamy zastrzeżeń. Istnieje również ładne kobiety, które poszukują indywidualnego podejścia do dzieci, a nie najbardziej przyjazny osobę. Ale z pracy nadal radzić sobie w 100%.

Ale personel medyczny nie pozostawia wiele do życzenia. Podkreśla, że aby wywołać rejestr jest prawie niemożliwe. Sprawiają, że niezwykle trudne. Pracownicy rejestru nie odznaczają się uprzejmością, wielu rodziców są rude. Karty są tracone w archiwum. Wszystko to jest znane skargi klinik publicznych, ale wciąż podkreślał rodziców.

Rejestrze ciągłe kolejki, które wydają się nieograniczone. Pracownicy nie są zbyt spieszyć służyć odwiedzającym. Oddzielnie, rodzice podkreślają trudności nagrywania ekspertów.

wyniki

Klinika dziecięca na Kamyshovaya – jest to wspólny ośrodkiem zdrowia publicznego, która służy dzieciom Petersburgu. Ma pozytywne i negatywne strony.

Powinienem tu zastosowania? Jeśli chcesz uzyskać opiekę bardzo wysokiej jakości podczas pobytu w dzielnicy Primorsky Petersburga, tak. Ale należy pamiętać, że poliklinika №70 dla dzieci – to nie jest najlepsza instytucja. Tutaj sytuacja jest dokładnie taka sama jak w jakimkolwiek innym państwie klinice dziecięcej. Staranny wybór lekarza pomoże uniknąć dużej liczby roszczeń.