206 Shares 6060 views

Camping matę będzie stworzyć komfortowe warunki w kampanii

Turyści – ludzie utwardzony trudności. Jednak, aby stworzyć komfortowe warunki do wypoczynku i mają tendencję do nich. Całonocny reszta – gwarancja dobrego zdrowia na następny dzień i spędzić noc na ziemi, nawet w lecie, i uzyskać pełne zdrowie i siła to nie wszystko. Ponieważ w urządzeniu obozu koniecznie obejmuje kemping mat. Czasami nawet nie.


Camping matę ma podwójne zadanie poprawić izolację cieplną i zwiększa poziom komfortu podczas spędzeniu nocy na zewnątrz. Istnieją różne typy tych urządzeń: od prostych do bardzo zaawansowanych i „mądry”.

Najbardziej opcja budżet turystyczny mata – „szumowiny”. Ten kawałek pianki podwójnej warstwy polietylenu (pianka) o jasnych kolorach i lekki. Grubość tych mat może wynosić od 8 mm do kilku centymetrów. Niektóre z nich mają na jednej stronie warstwą folii, która służy za dodatkową barierę dla zimna i wilgoci. Ten „dodatek” nie jest odzwierciedlone w cenie też, ale czasami odgrywa znaczącą rolę. Zalety „skóry” może zawierać lekki (250-400gr), niską cenę, dobre właściwości ciepła i wilgoci. Wadami takich chodników: są one łatwo uszkodzone i ostatecznie tracą swoją elastyczność, „oblepiony”. Również „skóry” nie może całkowicie gładka wszystko nierównym terenie. I aby móc się zrelaksować, musimy wyczyścić powierzchnię wszelkich ciał obcych (gałęzi, kamieni i nierówności) lub położyć dwie maty, jedna na drugiej.

podróże podkładka składany jest kilka płyt penopropilena przycięte i połączone ze sobą za pomocą różnych typów tkanek. Do wytworzenia górnej części skóry przy użyciu naturalnych tkanek (najczęściej bawełnianych) do dołu – do materiału hydrofobowego syntetycznego. Pozytywne punkty: przyjemne w dotyku górną warstwę, lekki (nieco cięższe „piany”), kompaktowy rozmiar. Wady: nie wygładzić nierówności podłoża, kruszone w stawach mogą zmoknąć, jeśli warstwa spodnia używany materiał normom ostatecznie traci swoją elastyczność i „zastyga”. Ten obóz mata przyda się na piknik lub relaks na plaży. dla Trasa obliczona na kilka dni, wskazane jest, aby wybrać coś innego.

Dla tych, którzy cenią sobie wygodę i komfort nawet w warunkach polowych, odpowiednie samodzielnego napełniania kempingowych matę. Jest to połączenie zwykłej „skórę” z nadmuchiwanym materacu. Szczudła maty produkować różne firmy używają różnych materiałów z wypełniaczem i skóry. Istnieją modele dla tras o różnym stopniu trudności, różnych warunkach pogodowych.

Przy wyborze takiego notes na niezawodność zaworu. Są ich „słaby punkt” częściej. Zalety obejmują wysoki komfort spoczynku i niską wagę. Wada: Stosunkowo wysoka cena (40 dolarów) i uzależnienie od pracy zaworów.

Wybór jest duży i zależy wyłącznie od preferencji i pragnień.