420 Shares 8445 views

Odwiedź kruka: warunki przetrzymywania, żywność

Kiedy słyszysz, że ktoś od znanego domu żywego ptaka w klatce, tuż przed oczami pojawia papugę lub kanarka. W rzeczywistości może to być zwykła bluza. Ona jest bardzo inteligentny i bystry, i wygląda bardzo elegancko, więc może to być również zwierzę i rozpoznać osobę jako właściciela. Jeśli jesteś zainteresowany tego ptaka powinno nauczyć się dbać o to, jakie warunki i utrzymanie. Ten artykuł będzie w stanie znaleźć odpowiednie informacje.


Kapturem: zdjęcia, opis

Pojawienie się w swojej konstytucji, dom kapturem jest trochę jak wieża. figurować tylko grubsze i szersze błotniki. Jej ciężar nie przekracza 650-700, dziób – lekko nachylone w dół. Skrzydła, ogon i głowa od tych ptaków całkiem czarne, zdają się migotać metaliczny połysk. Ptak szary tułów, i tak to się nazywa szary wrona. Brązowy kolor upierzenia obserwuje się tylko u młodych zwierząt. Usta różowe i niebieskie oczy.

ptaki wywiadowcze

Obserwując sposób życia wron, ptaków zauważyć, że ptaki te posiadają wysoko rozwinięte intelekt. Są w każdym razie w stanie przechylić szalę na swoją korzyść. Na przykład, wrony żyjących na ulicach miasta, zbierać żywność na jezdni tylko wtedy, gdy ruch zapala czerwone światło.

Spacer w lesie widać, że wrony nie boją zwykłych turystów i całkowicie zignorować grzyb. Ale jeśli w swojej dziedzinie myśliwy przypada widok, który pistolet w ręku, ptaki stają się niespokojne, wyczuwając niebezpieczeństwo.

Zawartość wrony w domu

W mieszkaniu City należą wrona jest dość trudne, a nawet w klatce ptak czuje się nieswojo, potrzebuje przestrzeni. Jeśli zdecydujesz się na takim zwierzęciem, jak bluzy, to najlepiej, że żył w prywatnym domu na wsi, to jesteś w stanie być wyposażone w taki niespokojny ptactwa obudowie domowych oraz stworzenie odpowiednich warunków przetrzymywania. Odwiedź kruk musi mieć „apartamenty” o wymiarach co najmniej metrów 1×2, wysokość obudowy wymaga dwóch metrów lub mniej. W kurniku jest pożądane, aby umieścić suchej gałęzi drzewa z poziomymi. Jeśli nie jest to możliwe, zmieścić się w obudowie innego okonia.

Na piętrze znajduje się powłokę, która jest łatwa do czyszczenia. Na wierzchu posypać trocin lub mech spreadu. Wymagane czyszczenie odbywa się, w którym stary został zastąpiony przez nową pościel, czyste. Pijących i podajniki nie powinien stać bez mocowania, ptak szybko przewracać je.

Ate zdecydujesz się mieć swój ulubiony latające wokół domu, to lepiej zrezygnować z tego pomysłu. Fakt, że wrona nie można nazwać spokojną i wytrwałości ptaka. To jest tworzenie nadmiernej aktywności, a także ciekawy. Zaledwie kilka minut wolnego miejsca na lot do domu wrona może rzucać, break tapety, przewracać mały vazonchiki z kwiatami lub niegrzeczny w jakiś inny sposób. W skrócie, uszkodzenie domu jest zapewnione, jeśli nie wyposażyć niespokojny, aktywny ptaków woliera.

Jak dbać o owce w domu?

Troska o dom owca nie jest trudne, najważniejsze – aby poznać jego zwyczaje i co mu potrzebne do normalnej egzystencji w niewoli:

• Konieczne jest ustawienie ostrzenia pazurów i dzioba brzozowy churbachok.
• Aby nie przegap ptaka w klatce i nie zepsuć wnętrza, utworzonego przez Ciebie, daj jej błyszczące kule lub inne zabawki.
• Kilka razy w tygodniu umieścić w wolierze pojemniku z wodą do kąpieli. Home wrona kocha zabiegi wodne i mogą pluskać się w wodzie co najmniej raz dziennie.

Jak widać, wszystko jest dość proste, z tym że dla tego ptaka często wystarczająco czyste, schludne, ona nie jest inaczej.

Co to Feed kruka w domu?

Niewątpliwą zaletą takiego zwierzaka, jak bluzy, jest to, że wszystkożerne. Jedynym warunkiem, który musi nastąpić w przygotowaniu diety dla Ravens – wiele „dania”. Menu głównie ptaków składa się z następujących produktów: podrobów z kurczaka, gotowane lub surowe mięso, różne zboża, jajka, ryby, owoce i warzywa, chleb.

Oprócz wyżej wrony przyjemność może być podawany żaby, owady, pisklęta, a wszystkie rodzaje pokarmu roślinnego. Dla głównego posiłku dzikiego ptactwa jedzą resztki.

Dla prawidłowego wzrostu i rozwoju wrony domu należy podawać witamin i suplementów mineralnych. Nie zaleca się mieszać z ich jedzenie, ale zamiast umieścić w osobnym podajnikiem na ptaki wybrać sobie to, czego potrzebuje.

Pisklęta dieta nie różni się zbytnio od menu dla dorosłych. Za pierwszym razem, aby umieścić ptaki do siebie dzieci, są one zasilane z nim. Następnie stopniowo przyzwyczaić się do jedzenia z koryta. Pisklęta zaleca się gotować zacier z następujących produktów: zboża, mięso i warzywa. Dwa ostatnie składniki powinny być drobno pokrojone.

Dostępność w ptaków domowych powinny zawsze mieć świeże czystej wody. Nie szkodzić ptak, to jest niemożliwe, aby karmić jej ostry, słony, smażonych potraw i odmian tłuste mięso.

pieszy

Niespodziewanie, wrona, mimo burzliwej natury, łatwo wyszkoleni i przyzwyczajeni do smyczy. Oczywiście, to nie jest pies lub kot, więc takie spacery należy przestrzegać pewnych zasad:

• Podczas treningu wrony ramię powinno być w specjalnej skórzanej rękawicy.
• Podnieść strój do chodzenia konieczne bardzo ostrożnie, tak aby później ptak nie jest ranny.
• Na spacery, upewnij się, że nie było to bliscy krewni. Duże skupiska dzikich wrony może spowodować domu pitomitsy chęć dołączenia ich freestyle styl życia. Są chwile, kiedy wrona rzucił się na innego ptaka, próbując bronić swojego terytorium. To też może zwrócić się do jej tragedii i traumy.

Jeśli nie można chodzić z owcami na otwartym powietrzu, właściciel tego ptactwa urody powinien dać mu wystarczającej ilości promieni UV w domu. Idealnym celem w tej sytuacji są opalania. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że światło UV nie przechodzi przez szybę. Na Naukowcy nie doszli do jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o ile mieszka hoodie dzisiaj. Wiadomo tylko, że ten ptak w niewoli może żyć nawet do 18-20 lat, pod właściwą opieką. Home wrona wymagają jego właściciel dużo cierpliwości, ale ostatecznie będzie jego wierny przyjaciel i inteligentnych ptaków.