627 Shares 9658 views

Citroen Berlingo: przeczytaj opis modelu

W 1996 roku był debiut samochodu Citroen Berlingo, które zasługują na uwagę i opinie w tej chwili. Popularność samochodu nie może mówić, bo już po upływie roku od daty wydania tego modelu Citroen został uznany w Europie, najlepszego vana.

Citroen Berlingo jest wynikiem wspólnej owocnej pracy dotyczy Peugeot i Citroen. Ten wielofunkcyjny samochód combi, co jest trudne do przypisania do konkretnej klasy, jak zwykle dla kompaktowej limuzyny był dość wysoki jak na standardowej van jest zbyt mała, ale za mały samochód – wielki.

Model składa się z dwóch części: drzwi na zawiasach i szeroki tyłu drzwi na zawiasach. Umiarkowane samochody rozmiar mieć pozytywny wpływ na jego zwrotność, co jest bardzo ważne w mieście.

Berlingo to wszechstronny samochód, który jest równie dobrze nadaje się zarówno do pracy jak i wypoczynku. Tym bardziej, jeśli złożyć tylne siedzenia, użyteczna objętość bagażnika będzie trzy metry sześcienne. Dobrym jazdy i komfort na drodze przewidzianej za pomocą zawieszenia przedniego i tylnego, wyposażony w dwa niezależne stabilizatory.

W zależności od konfiguracji i przeznaczenia ocen Citroen Burlingame posiadaczy które w pełni potwierdzają wysoką jakość pojazdu wyposażonego w wyborze silników benzynowych i silników Diesla z 75 i 60 koni i 1,8 objętości 2 litrów.

Pojazd ma jednocześnie silny, ale miękkie hamulcowym, który zgodnie z życzeniem klienta może być uzupełniony przez ABS-system.

Heel-komputer pokładowy otrzyma wszystkie niezbędne informacje i terminowe ostrzega kierowcę o prędkości przesady, przebieg pozostały do następnej konserwacji, produkuje dim wycieraczka szyby tylnej, gdy bieg wsteczny samochód Citroen Berlingo.

Liczba kierowców powiedzieć, że wysoka pozycja siedzenia pojazdu pozwala zobaczyć wszystko idealnie. Wewnątrz znajduje się wiele pojemników, które można znaleźć nawet na suficie. Standardowo jest ogrzewane lusterka, podkładka i korekta reflektory, z regulacją wysokości i wspomaganie kierownicy, immobiliser, podgrzewane przednie fotele, kierowcy airbag, klimatyzacji i innych opcji.

W 2004 roku samochód został zaktualizowany. Eksperci postanowili grupie zadanie poprawić samochód, podczas gdy w poprzednich siedmiu lat, nie traci swoje znaczenie. W ten sposób zmodernizowane konstrukcyjnie urządzenie pozostaje taka sama. Model nie otrzymało napęd na wszystkie koła i off-fangled wersjach jednostki napędowe nie są aktualizowane.

W wyglądzie, główny nacisk kładzie się na radykalną zmianę przed restyled Citroen Berlingo. Opinie wskazują, że całkowicie zmodernizowane błotniki, reflektory, osłona chłodnicy i zderzak mają nowy kształt. nieco podniósł również linię maski. Teraz kierowca lepsze poczucie wymiarów samochodu, widząc krawędzi obudowy. Podobnie jak w przypadku poprzednich zmian, nowe Berlingo oferuje dużą przestrzeń bagażową. Ważne jest, że rezerwa jest na zewnątrz, a nie w bagażniku, pod podłogą, co eliminuje konieczność rozładunku bagażnika, gdy koło jest wymieniona. Również nie było wiele miłych szczegółów takich jak firany, które można oddzielić kabinę od bagażnika.

Niektóre zmiany dotknęły wnętrza. Było bardziej zaawansowany panel instrumentów ze zintegrowanymi kanałami powietrznymi i klapy nową gałkę zmiany biegów za pomocą przekładni. Koło stał chetyrehspitsevy, a na górze panelu ustanowił zegar cyfrowy. Wszystko odpowiada starej wersji.