783 Shares 7467 views

Jak tworzyć własne ręce prezentów ślubnych: wybór ciekawych pomysłów


Znalazłeś się w mojej skrzynce zaproszenie na ślub? Wiemy, jakie powstały pierwsze pytanie w głowie: „Co dać nowożeńcy?” Dziś stało się bardzo modne przedstawienie nowożeńcy uruchomiliśmy ręcznie. Można je zakupić w sklepach, zamówić bezpośrednio od mistrzów. Ale zalecamy, aby dowiedzieć się, jak zrobić własne ręce prezentów ślubnych. Co dokładnie można przedstawić jako preferuje ręcznie narzeczeni, powiemy wam w tym artykule.

haft

Zestaw serwetek, ręczników i pościeli, ozdobione haftem – jest to bardzo dobry pomysł na prezent ślubny z ich własnymi rękami. Na bieliźnie można reprezentować inicjały przyszłych małżonków, figura w kształcie serca, pierścienie, dwa gołębie, zarejestruj życzenia szczęśliwego życia rodzinnego.

Do tej pory bardzo istotne beadwork. Jako prezent ślubny można przedstawić obraz lub ikonę, wykonane w tym stylu. Należy zauważyć, że produkcja haftu może potrwać kilka tygodni lub nawet miesięcy, to wszystko zależy od jego wielkości. Więc zacznij gotować go z góry.

dzianie

Koce, poduszki, pokrowce, taborety, uchwyty pot – to są rzeczy, które tworzą komfort w domu. Ci, którzy mają umiejętności dziania, łatwo, w ciągu zaledwie kilku dni może produkować te dzianiny akcesoria. Taki prezent ucieszy bardzo świeżo wybite małżonków, ponieważ co do zasady, niezależnego nabycia tych informacji przez cały czas odkładanych „na później”.

porcelana

Jeśli wiesz, jak narysować lub napisać dobrze, można tradycyjne talerze i kubki przekształcony w oryginalny prezent ślubny z ich własnymi rękami. W jaki sposób? Kupić farby akrylowe i zbiór ceramiki monochromatycznym. A potem – to kwestia kreatywności. Można pisać na szkle Brac piękne życzenia, malowania dekoracji, kompozycji sceny, a nawet portrety.

Zrób album fotograficzny własnymi rękami

Prezenty ślubne w technice scrapbookingu – jest to nowość. Pocztówki, albumy, pudełka, wykonane w tym stylu, to wygląda bardzo imponująco. Nowożeńcy muszą być również przechowywane gdzieś zdjęcia ślubne? Więc, ręcznie album, przedstawiony przez ciebie, będzie bardzo przydatna.

Upiec ciasto z rękami

prezenty ślubne w formie słodyczy są również istotne. Jeśli wiesz, jak przygotować i wykonać ciasta, to jest przedstawiane jako prezent na wakacje. Tylko pre-ostrzec organizatorom obchodów że przygotowania słodyczy. Następnie, w przygotowaniu ciasta do menu nie będzie obejmować przede wszystkim uratować budżet ślubu.

„Disguise” na banknoty

Jeśli narzeczeni masz zamiar dać pieniądze, mogą być ukryte w kopercie ręcznie. Sprawiają, że wskazane w sztuce origami i udekorować aplikacja lub elementów obrazu.

Bardzo popularne są bukiety notatek, można również wyciągnąć własne ręce. prezenty ślubne w formie kwiatów pieniędzy wyglądać elegancki i oryginalny. Oni po prostu zachwyci nie tylko młodej pary, ale także wszystkich gości uroczystości.

prezenty ślubne są bardziej niż jeden rok, aby służyć nowego męża, aby ich zadowolić, aby przypomnieć najszczęśliwszy dzień w ich życiu. Niech twój dar, wykonane własnym przynieść do domu nowożeńcy piękno, ciepło i pozytywna energia.