339 Shares 1562 views

Gdzie będzie wyjścia „Kotelniki” Metro (Region Moskwa)

Wielu mieszkańców stolicy Rosji, które mają linię Tugunrogsko-Krasnopresnenskaya, zastanawiając się, gdzie wyjścia są „Kotelniki” Metro. Została otwarta w mieście o tej samej nazwie w dzielnicy „Experimental polu” we wrześniu ubiegłego roku.


Znaczenie dla ludności

Wszyscy ci, których dotyczy pytanie, gdzie trafi pod ziemią „Kotelniki”, można teraz korzystać z fragmentu Wychino-Żulebino, a także w „B” Township dzielnicy Lyubertsy.

Rozwój tej pozycji był bardzo ważny krok w dziedzinie infrastruktury w ogóle. High-tech transport piasty są "Kotelniki". Metro, którego otwarcie wzbogacił miasta przez drugą stację, która działa bezpośrednio z Moskwy (tak jak jest „Mayakinino”) znacznie ułatwił życie ludzi. Wielu ludzi z przedmieść trzeba dostać się do środka. Ponadto nauka pójdzie pod ziemią, gdzie „Kotelniki”, widzimy, że istnieje połączenie ze stolicy i na przedmieściach. Funkcje te są wykonywane „Novokosino”. Ale główną atrakcją jest to, że raz na transport, który zapewnia stacji metra „Kotelniki”, można znaleźć się w jednej z trzech całych miast.

projekt

W maju 2012 roku został wydany dekret, władze miasta, podpisany przez kierownika miasta. Planowana budowa i uruchomienie stacji metra „Kotelniki” według niego. Jak szybko wykonany ten plan, on nadzorował zastępca burmistrza, zajmujących się sprawami urbanistyki M. Khusnullin.

Początek w październiku tego samego roku 2012, kwestia projekt, w którym przyszły uruchomienie powinno wejść stacji metra „Kotelniki”, wziąć jeden z działów firmy „SK MOST”. Zaczęli prace nad budową linii. Fragment Miało być wypracowanie, rozciągający się od „Żulebino” do samego punktu wyjścia, gdzie będzie podziemna „Kotelniki”. Planowane jest przygotowanie długość toru 900 m. Stacja została zbudowana otwarta. Kompleks ma mieć 374 m. Obecne zakleszczenia pomyślany do zarządzenia 246 m. Tunele po obu stronach nawy, przy pomocy specjalnego zespołu, który badał prawidłowe funkcjonowanie projektu.

Ludzie byli chętni do odwiedzenia „Kotelniki” Wiedząc o takich prac na dużą skalę. Metro, który został otwarty we wrześniu 2015 roku wzięli udział w dużej liczbie pasażerów.

charakterystyka

W tym punkcie stacja zawiera kolumnę z dwoma zakresami. Laid to nie jest głęboka. Idzie w głąb ziemi jest tylko 15 m. Takie „Żulebino” ale oprawione zupełnie inaczej.

pasażerowie wyglądają miłe jasny ton lokalnego przetwórstwa, elementy kompozycji mają zaokrąglony kształt. Sufit różni się integralność i gładkość. Stopami na widać czerwonego granitu. W 2010-2013-tych programistów dojrzewa plan, który został następnie zbudowany „Zhubelino”. Chcieliśmy, aby ściana zielonych i niebieskich odcieniach i inne formy kolumn.

Teraz stacja dekoracji zawiera elementy marmuru i granitu. Tutaj panują spokój, miękkie i jasne kolory. Używane jak stal nierdzewna, który wydał oryginalną wkładkę.

Tutaj można uzyskać w jednym z holu podziemnego, w którym znajduje się „Metro” Kotelniki. Wyjście z metra tylko istnieje w każdym z tych obszarów.

Które mogą być dostępne

Ścieżka, która leży w północno-zachodniej, znajduje się w dzielnicy liczby Żulebino 6. Również tutaj można dostać się do miasta „B”. Po przejściu na wschód, można znaleźć się na autostradzie Novoryazanskoe. W przyszłości nie będzie TPU, który będzie również otwarty dostęp.

W budynku zastosowano kilka ciekawych nowości, które mogą być potencjalnie wykorzystane w innych punktach moskiewskiego metra. Raz na przedsionku, można udać się do jednego z automatów i zakup produktów, które lubisz. Wynika to głównie z kawy, obfite przekąski, pyszne lody.

Najbardziej interesujące nowością jest urządzenie, w którym parasolka może być opakowane w folię polietylenową. Przechodząc przez kołowrót wejście, można odczytać dane ze swojej karty bankowej.

Rząd planuje zbudować między ludzi tutaj i punkt szosa Novoryazanskaya przeszczepu, które mogą zatrzymać autobusy kursujące na docelowych długodystansowych. Ponadto projekt ma parking dla przechwytywania takich jak samochody. Po obu stronach tej rezerwy urlop bezpłatny, co byłoby zbudować dwa dodatkowe wejścia.

Interesujące szczegóły

I tu zainstalowane dwa maszyna, za pomocą którego każdy może naładować telefon komórkowy, gdy wyładowanie w niewłaściwym czasie w tej sprawie. Jednak ludzie postrzegane ta innowacja nie jest bardzo wdzięczny, tak że po akty wandalizmu miały rozmontować urządzenie w listopadzie ubiegłego roku. Ale to było bardzo wygodne korzystanie z czterema gniazdami maszyn, różnych portów i połączeń kablowych.

Od początku istniały dwa rodzaje wskaźników: nowych i starych. Jednak początkowy plan jest diametralnie różne od tego, co znajduje się w tym miejscu dzisiaj. Tak, że pozostały tylko stare znaki.

Powodem opóźnienia

Po pierwsze, chcieli uruchomić pozycję w 2013 roku, ale były pewne problemy. Spowodowane to było wylądować właścicieli, którzy znajdują się w pobliżu. Ponadto, postanowili zakończyć jesień 2014 roku. Jednak różnice nie wyczerpały się, więc musiał odłożyć.

Jeden z właścicieli ziemskich planował zorganizować na tej stacji, centrum handlowe, które naprawdę nie zgadzają się z planami rozwoju. Po kłótni między biznesmenem i władze publiczne jeszcze udało się zyskać możliwość rozszerzenia pracę tutaj.