638 Shares 1404 views

10 wstrząsające prawd, których nigdy nie powiedzieć samotnych ludzi

Nie wszyscy ludzie rodzą się odważny i towarzyski, jest interesujące dla innych. W rzeczywistości, nie jest zbyt małe introvertiveness osobistości, które wykorzystywane będzie tylko w samych firmach. Samotność staje się stałym towarzyszem, a pod pewnymi względami nawet zwyczaj. Ktoś rozumie ten los z powodu nadmiernej nieśmiałości i sztywności, a dla kogoś w ten sposób życia jest osobą fizyczną i jest to wolny wybór.

Zwykle introwertycy Brak drugiej połówki. I dlaczego jest im? Po tym wszystkim, którzy mogą jeszcze zrozumieć i wspierać osoby lepiej niż on sam? Tak więc większość ludzi myśli. Ale pojedyncze osoby mają pewną prawdę. Zdecydowaliśmy się otworzyć je dla ciebie.

To nie jest priorytetem

Jesteśmy otoczeni przez wiele osób: przyjaciół i znajomych, krewnych i bliskich tylko ludzi, ale wśród nich koniecznie, są tacy, którzy są na naszej liście priorytetów. To nie znaczy, że niektóre z nich kochamy bardziej, a niektóre – mniej. Tylko niektórzy ludzie zajmują czołową pozycję. Mają one szczególne miejsce w naszych sercach.

Ale, niestety, pojedynczy ludzie nie mają szansę stać się priorytetem cudzego. Są tak blisko ich „skorupy”, która dosłownie stracić żadnego związku ze światem zewnętrznym.

kontakt fizyczny – rzadkie zjawisko

Jeżeli dana osoba mieszka sama i nie ma romans, dotyk staje się tylko pojęciem teoretycznym. To nie chodzi tylko o bliskim kontakcie z inną osobą. Introwertyk może tydzień lub miesiąc nie dotykać ludzi, nikt by uścisnąć mu rękę i nie wchodzi w jego ramionach. Co naprawdę nic mówić o całowaniu!

Zazdrość – bezsensowne uczucie, ale to jest prawdziwe

Jest mało prawdopodobne, że ktoś taki jak zazdrosnych ludzi. Tak, a my sami nie chcemy być. Czy pojedynczych ludzi, a także w ogóle obrzydzenie do tego uczucia. Ale najgorsze jest to, że często jest to poczucie ich pożeranie. Nawet najbardziej utwardzone introwertycy mogą czasami cierpią napady strasznego zazdrości wobec innych. I nie, to nie tylko miłośników osobowości. Od czasu do czasu pojedyncze ludzie patrząc na szczęśliwą parą i zaczynają doświadczać sama zazdrość.

Ból fizyczny stale graniczy z samotnością

Jeśli nigdy nie doświadczył, jest mało prawdopodobne, aby być w stanie podać dokładny opis tego, co introwertycy czują. Tak jak to może brzmieć surrealistyczny prawdę, ale pojedyncze osoby uznane, że życie pustelnicze naprawdę boli. Wiele opisać go jako mrowienie w klatce piersiowej, który odbywa się dopiero po kontakcie z drugim człowiekiem.

Zawsze w tle

Nawet najbardziej nieśmiałą osobą w snach serca być niezłomny liderami. Oni po prostu nie mają odwagi, by spełnić ich życzenie. Może ktoś chce się kłócić, jak mówią, żyje w cieniu niektórych upadków na duszy. W rzeczywistości jednak, pławiąc się w chwale innych, introwertycy tylko kopać głębiej i głębiej do ziemi ich samoocenę.

Przyjaźń nie jest wystarczająco

Większość pojedynczy krąg przyjaciół raczej zwężenia i ograniczona tylko do najbliższych członków rodziny i przyjaciółmi. Z jednej strony, co jest potrzebne do szczęścia? Po blisko krewnych i bliskich osób, a nie narzekać. Ale i tak, bez romansu płynącego życia słodkowodnych.

Dookoła przejmuje drugą połowę

Im więcej przyjaciół znaleźć miłość, szczególnie silne emocje doświadczonych singli. „Wystarczy pomyśleć, wszystko na tej planecie posiada innych znaczących, ale ja!” – o takie myśli nawiedzają je.

Skargi mogą prowadzić innych we wściekłość

Wystarczy wyobrazić sobie, co dana osoba bez pary słuchania innych okrzyków o tym, że jest zmęczony zgiełku. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu powiedzieć coś takiego: „I będzie tak jak teraz być sama. Te relacje są tak uciążliwe. " Nie jest zaskakujące, że takie wypowiedzi wywołała falę negatywnych ze strony tych, którzy marzą o wzajemnej miłości.

To nie zawsze jest twój własny wybór

Jak wspomniano wcześniej, samotność może przejawiać się w dwóch formach. Dla niektórych staje się styl życia, a ktoś kontynuuje, pomimo sprzeciwu. W takim przypadku dana osoba jest w rozpaczliwej sytuacji. Nie zgadzał się z jego samotności, ale czuł się bezradny.

Rozumiem, że jedyną osobą, która przeszła podobny

Samotność jest pogarsza fakt, że skumulowane negatywne emocje nie jest się dzielić. Nawet jeśli dana osoba wydaje się być chętny do słuchania, wciąż nie rozumie. Jest zdolny tylko bratniej duszy, otrzymał podobne doświadczenia.