499 Shares 8937 views

Przegląd użytecznego oprogramowania: oprogramowanie do całkowitego usunięcia programów

Ten artykuł opisuje narzędziowy o nazwie deinstalatora. Oni pomogą usunąć program jeżeli standardowe metody nie prowadzą do wyniku. Ponadto produkty te są usuwane absolutnie wszystkie pliki i wpisy rejestru utworzone przez odinstalowanie aplikacji podczas pracy.


Revo Uninstaller

Revo Uninstaller считается лучше в своей области. Program do całkowitego usunięcia programu Revo Uninstaller jest uważany za najlepszy w swojej dziedzinie. Można go używać do odinstalowywania aplikacji desktopowych lub produkty reklamowe, takie jak na pasku narzędzi przeglądarki.

Uninstaller i pomaga usunąć oprogramowanie, które jest zainstalowane na komputerze, ale nie pojawia się w „Montaż i wbudowane narzędzie lub usuń programy”. Revo Uninstaller jest w pełni kompatybilny z popularnymi redakcji z systemem Windows Vista C, a kończąc na „dziesiątce”.

Cechy Revo Uninstaller

Po pierwszym uruchomieniu w oknie głównym narzędzia wyświetla listę zainstalowanych programów, które można użyć operacji odinstalowania. Jedną z głównych funkcji aplikacji – tryb „Hunter”. Po włączeniu, na ekranie zostanie wyświetlony obraz w formie wzroku. Po przeciągnięciu go do dowolnego okna, ikony, wiadomości nieznanych programów, oferują Uninstaller, aby usunąć aplikację z uruchomieniem lub odinstalować.

с компьютера возможно, благодаря тому, что Revo Uninstaller отслеживает операции, выполняемые во время установки и работы ПО. Całkowite usunięcie programu komputerowego może, ze względu na fakt, że Revo Uninstaller monitoruje czynności wykonywane podczas instalacji i eksploatacji oprogramowania. Jednak, aby usunąć ten proces nastąpił prawidłowo, zaleca się, aby zainstalować aplikację przy Revo Uninstaller. Aby to zrobić, program ma odpowiednią pozycję z menu kontekstowego.

программа. Ten program może być używany do czyszczenia pamięci podręcznej przeglądarki lub pliki katalogu tymczasowego. она также применима. Jest również stosowana do całkowitego usunięcia plików. Po skasowaniu dokumenty za pomocą tej funkcji nie można odzyskać.

Ashampoo Uninstaller

Ashampoo Uninstaller – główny konkurent Revo. Przed 2015, program wymaga zakupu licencji, ale teraz można go pobrać za darmo z oficjalnej strony internetowej. Oprócz narzędzi do całkowitego usunięcia oprogramowania zbudowana dodatkowe funkcje:

  • usuwanie HDD od „śmieci”;
  • optymalizacji rejestru systemowego;
  • defragmentacji.

Główne cechy aplikacji:

  • uruchomić program instalacyjny z użyteczności interfejsu na bardziej dogłębne monitorowania;
  • monitorowanie działań już zainstalowanych aplikacji.

Nawet jeśli oprogramowanie uruchomione na komputerze, należy zainstalować dodatkowe komponenty dla ich pracy, Uninstaller to śledzić. программа для полного удаления программ сотрет все следы деятельности ПО. Podczas programu Odinstaluj, aby usunąć wszystkie programy wymazać wszelkie ślady oprogramowania.

Ashampoo Uninstaller można uruchomić na każdym nowoczesnym systemie operacyjnym Windows.

IObit Uninstaller

IObit – całkowicie wolny użytkowych. Po jego głównym oknie pierwszym uruchomieniu aplikacji zostanie wyświetlona lista wszystkich zainstalowanych programów. Listę można sortować według daty instalacji, zajmują miejsce, częstotliwość użytkowania.

Podczas usuwania aplikacji do uruchomienia procedury standardowe. программа для полного удаления программ предложит выполнить более глубокое сканирование. Po programie, aby całkowicie usunąć program poprosi głębszego skanowania. Podczas tej operacji, narzędzie będzie znaleźć i usunąć wszystkie pliki stworzone za pomocą klawiszy programowych i rejestru.

Funkcja „Batch usuwać” nie może deinstrallirovat jeden wniosek, ale kilka. Ponadto, IObit jest w stanie usunąć nie tylko oprogramowanie, ale także rozszerzenia przeglądarki.

Advanced Uninstaller Pro

Advanced Uninstaller Pro nie wymaga zakupu licencji. Aplikacja nie jest tłumaczone na język rosyjski. Podobnie jak inne media, deinstalator jest wyposażony w dodatkowe narzędzia:

  • Usługi zarządzania OS;
  • usuwanie wpisów z uruchomieniem;
  • Czyszczenie menu „Start” z niewykorzystanych etykietach;
  • wyczyszczenie pamięci podręcznej, tymczasowe katalogi;
  • Optymalizacja rejestru.

Program jest na całkowitym usunięciu programów samo stabilnie i 32, i 64-bitowych systemów. Przed odinstalowaniem oprogramowania narzędziowego wyświetla ocena użytkowników danej aplikacji, która pozwala w razie wątpliwości zdecydować, czy usunąć dany produkt.