537 Shares 8873 views

Jaki powinien być portfele Feng Shui, tak aby mieli pieniądze?

Feng Shui jest sztuką i nauką w jedną. Praktyka ta umożliwia właściwie dystrybucji energii otaczającej przestrzeni dla umożliwienia życia każdego. Niestety, nie każdy wie, jak zorganizować swoje otoczenie.

Sukces finansowy – ważnym elementem dobrego życia, dlatego ważne jest, aby mieć torebki Feng Shui. Istnieje kilka wskazówek, jak być twój portfel, aby zwiększyć swoje bogactwo.

Sugestie na zbieranie pieniędzy w swoich portfeli:

  • Według Feng Shui, nie umieścić swoją torebkę na podłodze w pierwszej kolejności w miejscach takich jak toalety.
  • W torebce powinien być niczym zbędny: wyrzucić wszystkie niepotrzebne kawałki papieru i śmieci, ponieważ finansowy dobrobyt zależy od czystości portfela.
  • Zachować największą rachunek bliżej do strony, z której dostaje pieniądze, a reszta rozkłada się po nim w porządku malejącym. Dodatkowym atutem do dobrobytu posłuży jako banknotu 1 dolara, który zlokalizowany będzie w sąsiedniego przedziału po najmniejszej waluty w portfelu.
  • Portfel powinien zawsze wyglądać schludny. Jeśli coś jest w niej rozdarty lub uszkodzony – szyć dla siebie lub dać go do naprawy.
  • Kiedy przyszła kolej, aby wybrać inną torebkę, a następnie słuchać swoich uczuć, określić, czy on cię lubi, czy jest to wygodne dla Ciebie, czy umieścić w torbie. Znajdź pierwszy portfel, który jest idealny dla Ciebie.

kolor Torebka z feng shui

Wybór odpowiedniego koloru dla swojej idealnej torebki, która zależy od elementu, do którego należą. Tylko poprzez zdefiniowanie konkretnego elementu, można dowiedzieć się, jakie kolory pasują swoje przyszłe źródło dochodów.

Ale niezależnie od tego, czy należą do jakichś elementów: ziemia, drewno, ogień, woda i metal – w każdym przypadku, a nie trzymać pieniędzy w portfelach niebieskich lub niebieskich kolorach, czyli w gotówce są ulotne, jak woda …

Na element ziemi charakteryzuje się żółty, beżowych odcieniach, pozostawiono złoto i pomarańczowym. Jeżeli Państwa elementu – drzewa, tym szybciej wszystkie pieniądze będą mnożyć w portfele zielony lub brązowy. Na ogień największy zysk przyniesie wszystkie odcienie czerwieni, takie jak bordo, Scarlet.

Choć typowa woda: niebieski, fioletowy i czarny, ale będą optymalne w tym przypadku. Portfele dla Feng Shui przedstawicieli elementu metalu musi być srebrny, szary lub beżowy.

Data i czas urodzenia określa swój prawdziwy element. W Feng Shui istnieją specjalne tabele, które można zobaczyć te informacje.

Materiały i rozmiary torebce feng shui

Poza kryterium kolorze bez znaczenia i wielkości. W pierwszej kolejności torebce Feng Shui – te portfele, w których pieniądze nie zginać i nie zgniotu. Po drugie, muszą mieć wystarczająco dużo miejsca dla pieniędzy, aby to wygodne, aby dostać. I tylko tkaniny naturalne, a mianowicie skóra może służyć jako najlepszy materiał. Ważne jest, by nie skąpić na zakup torebki: spędzić raz można dostać niewspółmierne korzyści. Wziąć do torebki jako dom dla swoich finansów, a następnie zostaną one „rozmnażajcie się” w dużych ilościach.