535 Shares 4388 views

Wszystko, co musisz wiedzieć o przekłuwanie pępka

Teraz zyskuje coraz większą popularność piercing ciała, a jeśli przed dziewczyną, która może pochwalić się taką ozdobę na ciele, nie mógł sprostać często do tej pory, liczba tych, którzy są w modnych salonach przeprowadzenie takiej procedury, to znacznie wzrosła.


Piercing jest niczym nowym w uszach, dziewczyny są teraz coraz bardziej zwracają się do pana z prośbą do produkcji pępka przekłucia. Muszę powiedzieć, że wygląda to rodzaj dekoracji ciała jest bardzo atrakcyjna i seksowna, a proces jest zupełnie bezbolesny i leczy wszystko szybko i łatwo.

Oczywiście, nowoczesna kosmetologia oferuje innowacyjne podejście do tej kwestii, kiedy przekłuwanie pępka może być podwójne lub potrójne, nie tylko w pionie, i tak dalej. Jednak chciałbym porozmawiać bardziej szczegółowo o to tradycyjna metoda pępka przekłuwanie, poszukiwane przez wielu dziewcząt.

Tak, przede wszystkim, kiedy powiedzieć kapitanowi jego pragnienie, aby zrobić piercing, trzeba mieć swój osobisty „kolczyk” pępek. Najczęściej w tym rolę odgrywa tzw pierścienia lub sztangą. W przyszłości, zaleca się, aby nosić je do całkowitego zagojenia nakłucia. Ogromna gama ozdób w postaci wiszące gwiazdy, łańcuchy, błyszczące kamienie i tak dalej. Pozwala wybrać dowolną dziewczynę sos do smaku.

Jednak mimo całej gamy ozdób, pierwotnie przebity pępek tylko z barem mającego konwencjonalne wymiary odpowiadające standardom. Jeśli wyjaśnienie przystępnym językiem, to Dekoracja zakrzywiony kształt jako „banan”, o średnicy 1,6 mm i długości około 10 mm. Na koniec pręta jest nawinięta piłkę, która pozwala utrzymać „kolczyk” pępek, o średnicy 5 mm.

Raz jeszcze chciałbym zwrócić Państwa uwagę na fakt, że pępek przebicia – zatrudnienie trudne i wymaga profesjonalnego i wykwalifikowanego kreatora. Niestety, istnieją przypadki, gdy praca jest „niefortunne master” doprowadziła do bolesnych doznań i klient stał się przyczyną dolegliwości i innych chorób. Nigdy nie skąpić na zdrowie, więc w celu przeprowadzenia tego rodzaju procedury lepiej jest skontaktować się zasłużoną panom, którzy mają odpowiednie certyfikaty i nagrody w dziedzinie kosmetologii.

Jeśli chodzi o metal, które muszą być wykonywane „kolczyk”, to najlepiej zdecydować się na stali chirurgicznej i unikać produktów, które zawierają nikiel, srebro i kobalt (ich obecność może skomplikować nakłucia i prowadzić do bolesnych doznań, a nawet infekcji krwi).

Pamiętaj, że po dokonaniu długo oczekiwany proces, Twój pępek przebity wymaga szczególnej uwagi i opieki. Mistrz po zakończeniu jego pracy, zapytać, jak dbać o nowej biżuterii ciała i ostrożnie postępować zgodnie z instrukcjami.

Jedną z głównych zasad jest to, że nowy farbowania nie jest konieczne, aby nagrać aż rany przebicie. Daj mu czas i sauny, łaźnie, baseny, itp

Miejsce nakłucia należy traktować dwa razy dziennie, i ostrożnie obchodzić się nadtlenek wodoru i samodzielne dekoracji. Po 2-3 dniach po zabiegu przekłuwania, trzeba oczyścić ręce ruchomych dekoracji, aby uniknąć wrastania. W żadnym przypadku nie trzeba zarysować miejsca nakłucia. Zadbać, aby ten obszar był chroniony przed brudem i kurzem.

Jeśli zauważysz oznaki zapalenia, nie jest konieczne, aby spróbować poradzić sobie z tym problemem, przejdź do szpitala i po prostu oddają specjalistów.

I jeszcze jedno, nie staram się robić ćwiczenia, które obejmują mięśnie brzucha. Aby to zrobić, trzeba będzie dużo czasu, wtedy.

Jeśli chodzi o ciąży, to nie jest pojedynczy przypadek, kiedy przekłuwanie pępka było przyczyną niekorzystnego ciąży jeżeli procedura odbywa się przed tym. Pytanie jest tylko estetyczny, który zaczyna rosnąć gwałtownie brzuch i tatuaż może stanąć na drodze tylko trochę.