119 Shares 6738 views

kwasu lizergowego. Co to jest i co jest wykorzystywane

kwasu lizergowego, lub jak to jest również nazywany d-Lysergide oraz LSD, bezbarwny wygląd. Jest prawie nierozpuszczalny, zapach i smak nie jest. Ze względu na charakter kwasu występuje w alkaloidów wytwarzanych sporysz.


Intensywne badania właściwości tego kwasu przez wielu naukowców na całym świecie w 1947 rozpoczął się po chemik Stoll umieścić na publicznej prezentacji ich wyników, które zostały oparte na danych lizergina długotrwałego stosowania u pacjentów cierpiących na schizofrenię.

kwasu lizergowego, których efekt został przebadany przez dziesięciolecia była przedmiotem prac naukowych, wielu naukowców i lekarzy. Obecnie istnieje ponad tysiąc prac naukowych opisujących lizergin i jej wpływu na ludzi i zwierząt.

Wiadomym jest, że przy podejmowaniu pewną dawkę substancji u ludzi zaczyna psychozy. Maksymalna ekspresja działania kwas ten osiąga około 45 minut po podjęciu decyzji. kwasu lizergowego, której działanie utrzymuje się przez 8-10 godzin, jest zdolna do indukowania ludzkiego zmiany neurologiczne. To powoduje przykrych doznań zwykle. Wyrazili senność, zmęczenie, stres, bóle głowy, uczucie zimna lub ciepła.

Przedłużone stosowanie kwasu lizergowego może pociągać za sobą zmiany autonomiczne. Najczęściej osoba obserwuje się rozszerzenie źrenic, który czasami towarzyszy powolny odpowiedzi na światło. Po tym następuje zbieżności i zmiany częstości oddechów i tętna. Również od ciągłego przyjmowania tej sprawie to był powolny, ale stały wzrost ciśnienia krwi i może rozwinąć się nadciśnienie tętnicze. Ze stopniowo wzrastającą dawką leku jest znacznie zwiększona w zależności od ciężkości choroby roślinnego, takie jak tachykardia, ślinienie i rozszerzenie źrenic.

Najważniejsze właściwości, kwasu lizergowego został poddany ogólnej pracy jest możliwość wpływania na psychikę człowieka. Zmiany to przyczyny są bardzo zróżnicowane i obejmują praktycznie wszystkie aspekty ludzkiej aktywności umysłowej. Najwybitniejszym są zmiany w percepcji. Farby są bardziej soczyste i jasne. Przedmioty czasem wydawać dziwne i malowane w dziwnych kolorach, ciągle zmieniając swój kształt. Płaskie powierzchnie mogą stać się falisty, utworzony pareidolia.

Z zamkniętymi oczami kwasu lizergowego powoduje więcej halucynacje. Zaburzenia innych narządów ciała ludzkiego są mniej zróżnicowane i mniej stała. Czasami tworzy fałszywe postrzeganie ich głosu i Gipoakuzija – wydaje się, że głosy i dźwięki są słyszane z daleka. W dodatku, naruszenie nastąpi przy użyciu kwasu lizergowego postrzeganie czasu. Subiektywna czas może zarówno przyspieszać i zwalniać. W trakcie użytkowania, znaczna minuty i sekundy dawka LSD może pojawić lat, a nawet wieków. Czasami jest utworzona fałszywym przekonaniu, że czas się zatrzymał. Nie ma przyszłości, nie ma przeszłości, tylko teraźniejszość. Często charakteryzują euforia, nadpobudliwość, który jest połączony z mobilnością, przyspieszony przepływ idei i rozwlekły. Jest to możliwe urojenia.

Należy zauważyć, że skład chemiczny substancji prowadzi do uzależnienia i konieczność stałego wzrostu otrzymanej dawki. Konieczność zwiększenia dawki związane ze stopniowym zaniku reakcji na stężenie substancji poprzedniego we krwi. W większości przypadków, osoba traci kontrolę nad sytuacją, co prowadzi do przedawkowania i często śmiertelne.