725 Shares 6005 views

Pszczoły Zaatakowany International Airport Ufinsky

Eksperci „Międzynarodowy Port Lotniczy” Ufa " zdecydować truyunuyu zadanie. Zostali zmuszeni do wyboru mediów i osobistej ochrony przed atakiem dzikich pszczół po zdarzeniu, które miały miejsce w ostatnim czasie.


08 czerwca rój dzikich pszczół nagle otynkowane jednym z rękawami mostów internaty, w których pasażerowie zamierzali lądować. Lądowanie musiało zostać przełożone z powodu odwrócenia rój mogli tylko specjaliści roepriemnikom i masek. Jeden z pracowników terminala, który jest zainteresowany w pszczelarstwie, pszczoły pozostawione zbiera się, pomimo faktu, że łączna waga kolonii pszczół było około półtora kilograma.

Pomimo faktu, że podobny incydent, po raz pierwszy, personel zachowywał się dość spokojnie. Na „atak” moment drabina została pozwolić i dlatego żaden z pasażerów nie został ranny. Ale urzędnicy lotnisko uzgodnili potrzebę przygotowania dodatkowych środków w przypadku nagłych powtarzane ponownie.

Pszczelarzy i produktów pszczelich producenci wyjaśnić wygląd dzikich pszczół w budynku terminalu, że teraz jest czas, kiedy roi owady opuszczają ula z całymi rodzinami. Na terenach niedaleko lotniska w wielu pasiekach, więc powtarzanie „incydentu pszczół” nie jest wykluczone.

Numer referencyjny: dzika pszczoła żądło jest niebezpieczna przede wszystkim ze względu na możliwość wystąpienia ciężkiej reakcji alergicznej. Jeśli jesteś w siedzibie pszczół, nie rób gwałtownych ruchów, nie starają się fala ręce i spokojnie opuścić to miejsce. Jeśli nie można uniknąć pogryzienia, na pierwszym miejscu jest usunięcie żądła (wycisnąć Stinger jest surowo zabronione – jest tylko przyspieszyć rozprzestrzenianie się jadu pszczelego). Po tym, należy zdezynfekować ranę i wziąć tabletkę z alergiami. W ukąszenia zaleca się zastosowanie zimnego (grzejnik zimną wodą lub ręcznikiem namoczone w wodzie). Nawet jeśli nie jest obserwowane pogorszenie, należy skonsultować się z lekarzem. Bądź zdrowy!