361 Shares 8635 views

Jak wysłać pocztówkę do kolegów.

Koledzy jest jednym z najbardziej popularnych sieci społecznych w niej spotykamy i dodaj do znajomych nie tylko classmates ale także krewnych, przyjaciół, kolegów i znajomych. Zgadzam się, czy dana osoba jest kilka kilometrów, a nawet tysiące kilometrów, zawsze z nim, można rozmawiać z kolegami.


koledzy zajmują obecnie czołowe miejsce wśród sieci społecznych. Zakres usług i opcji są zadziwiająco zróżnicowane, a struktura serwisu jest dość prosta, w zasadzie wszystko, że jesteś zainteresowany lub masz pytania, można łatwo odpowiedzieć na wszystko można znaleźć na odnoklassnikigid miejscu.

Teraz trochę o tym, jak dobrze wysłać pocztówkę.
Pogratulować osobę w wakacje lub po prostu wysłać pocztówkę do poczty bez Rosji, jak miało to miejsce w przeszłości, jest teraz dostępne dla wszystkich, lub zdecydowana większość dobrze. Karty wysłać do znajomych, a nie tylko w sieci społecznej z kolegami na kilka sposobów:

  1. C przy użyciu aplikacji;
  2. C za pomocą płatnego serwisu.

Pocztówkę do znajomego z pomocą aplikacji.

Wyszukiwarka napędza pożądanych zwrotów, takich jak „gratulacje do …”, a dostaniesz listę aplikacji, które koncentrują się na gratulacje. Po wybraniu aplikacji, należy dodać go do swojej strony poprzez kliknięcie na niego.

Zazwyczaj aplikacje dla wygody znalezienie niezbędnych karty mają menu. Wybrać kategorię z menu Widok, dodać jeden lub więcej odbiorców, w razie potrzeby, napisz komentarz, a następnie kliknij na przycisk wysyłania. Wszystko odbiorca otrzyma pocztówkę z wami, jak tylko mijają odniesienia powiadomienia.

Ta metoda jest bardzo prosta iw większości przypadków za darmo, ale nie wszyscy odbiorcy są odnośnikiem jak gdyby wniosek nie został ustalony, zostanie nawiązane automatycznie, są ludzie, którzy nie witają automatycznych zainstalowanych aplikacji, a następnie zostanie on usunięty lub ignorowane wynikowy odnośnik co oznacza, że adresat nie otrzyma pocztówkę lub oglądania It wyjątkiem aplikacja nie przetrwać nigdzie indziej, o ile oczywiście nie jest zapisany jako obraz na komputerze.

Pocztówka z płatnego serwisu

Metoda ta jest kosztowna, ale oni nie są świetne można sobie na nie pozwolić, usługa ta jest wypłacana buźki. Aby można było korzystać z tej usługi, można uaktualnić swoje konto (Oka) na kolegów, jak to zrobić. Można również znaleźć na powyższej stronie lub postępować zgodnie z zaleceniami z „aktualizacji konta” na kolegów. Po złożeniu i opłaty za przyłączenie emotikonów można włożyć karty do forum komunikatów i jako komentarz do zdjęcia innych, wybór kart będzie znacznie większa niż w aplikacjach, a nie pomyłka, ta karta nie przejdzie niezauważony przez przyjaciela.
Radujcie siebie i swoich przyjaciół do kolegów.