220 Shares 7201 views

uśmiech Hollywood? To proste! Wybielanie zębów pomaga soda.

Obecnie trudno sobie wyobrazić nowoczesną człowiekiem sukcesu, który nie zajmował się ich wygląd. I niezbędnym atrybutem przyjemnym wyglądzie jest biały uśmiech.


Ciemnienie szkliwa spowodowane przez nasz styl życia, nadmierne picie kawy, palenie papierosów, przyjmowania niektórych leków, nieprawidłowych wypełnień; wpływają na barwę nawet niektórych barwników występujących w żywności i napojów. Również zęby ciemnieją z powodu różnych zaburzeń w organizmie wraz z wiekiem.

Oczywiście, aby poprawić kolor szkliwa może porzucić złe nawyki, przestrzegać diety. Ważną rolę w utrzymaniu białości grać codziennych procedur czyszczenia zębów przez szczotkowanie i używając nici dentystycznej. Ważne jest, aby odwiedzić dentystę co sześć miesięcy.

Ale jeśli chcesz, aby stać się trochę bardziej doskonałe, nie porzucając swoje pasje, nawet jeśli nie jest bardzo przydatna, to jest konieczne, aby wybielania zębów. Oczywiście, można dokonać profesjonalnego sprzątania w dentystyczny. Ale koszt procedury jest wystarczająco wysokie, nie każdy może sobie na to pozwolić. Często nie mają wystarczająco dużo wolnego czasu na wizytę u dentysty.

Wybielanie można zrobić w domu. Istnieje wiele wspólnego, ale w tym samym czasie skutecznych środków. Jednym z takich wybielanie soda, co daje dobre rezultaty. Jest to dość popularny i łatwy sposób uzyskać wspaniały uśmiech promienny.

Pomimo swojej prostoty, pożądane jest, aby przeprowadzić mały trening przed użyciem tej metody. W miesiącu przydatnych codziennego użytku nabiał i produkty mleczne: mleko, jogurt, twaróg, jeść więcej owoców, warzyw i ziół. Pomoże to nasycić organizmowi wapnia, który wzmacnia zęby. Zaleca się również, aby myć zęby pastą z fluorem.

Środki te są niezbędne, ponieważ soda materiał ścierny wystarczająco zdolne do niszczenia szkliwa, które nie są odzyskiwane i powodują zwiększenie wrażliwości zębów. Kiedy nadmierne staranność w wybielanie zębów soda może uszkodzić dziąsła, powodując nieprzyjemny ból.

Zwykle sam proces bielenia jest czyścić powierzchnię zębów przez zanurzenie szczoteczki Soda, rozcieńczono wodą. Ale zanim konieczne jest zwilżyć jod wykałaczki i ostrożnie obchodzić się międzyzębowych lukę. Czasami wycierać zęby gazikiem zamoczonym w roztworze sody oczyszczonej. Można również dodać ten środek ludowej do pasty do zębów. Ale ze względu na zbyt agresywne zęby wybielanie soda powinny być przeprowadzane raz w tygodniu, nie więcej.

Po zabiegu należy dokładnie wypłukać usta. W razie potrzeby leczenia nici dentystycznej pomiędzy zębami, aby resztki sody nie kontynuować pałaszować na szkliwo.

W ogóle, to procedura jest zalecana dla osób zdrowych zębów. Ponieważ każdy wybielanie zębów sody szkliwem rozrzedza, przynosząc mu nieodwracalne szkody.

Jeśli chcesz zachować dłuższe śnieżnobiałe zęby, zaleca się raz posiadane zęby czyszczenia sody, z wyłączeniem żywności i napojów z barwnikami. Ponieważ wybielone zęby mają porowatą strukturę, która szybko osiedlenie barwniki.

Bardzo przydatne zęby płukania sody sposób zobojętnienie kwaśnego środowiska w jamie ustnej, a tym samym przerwać proliferacji drobnoustrojów, które również przyczyniają się do brązowienia szkliwa zębów. Ponadto roztwór sody ma właściwości przeciwzapalne. Jest to skuteczne zapobieganie próchnicy, zapalenie jamy ustnej, choroby przyzębia, choroby przyzębia i innych. W każdym razie, decydując, że wybielanie zębów sody dla ciebie, uważaj.

Ci olśniewający uśmiech!