664 Shares 3493 views

Smycz na noże. Zastosowanie i niezależna produkcja

Co jest smycz na nóż? Tak nazywamy specjalny rodzaj plecionego koronki, która jest na jednym końcu dołączony do rękojeści broni. Używając go, można sprawić, że nóż bardziej funkcjonalne i estetyczne. Co dokładnie należy to urządzenie i jak zrobić własną rękę, należy rozważyć dalsze.

podstawowe funkcje

Istnieją tylko dwa główne rodzaje smyczy:

  1. Z pętli. Takie urządzenie musi być przede wszystkim w celu zapobieżenia utracie broni, jeśli przypadkowo wymyka się z rąk. Jeżeli sterówka jest smycz z pętlą nanoszone niech trochę, ale trwa obciążenie z ręki. Ponadto, można szybko zwolnić rękę. Nóż w tym samym czasie będzie po prostu powiesić na nim. Jeśli to konieczne, broń można powiesić na pętli w czasie transportu lub przechowywania. węzłów pętla miecz noże są jednymi z najbardziej funkcjonalny.
  2. Łańcuch albo „ogon”. Przy stosowaniu tej wersji noża może szybko wydostać się z kieszeni lub torebki. Koronka w tym przypadku jest to rodzaj kontynuacji giętkich ramion. W szerokich ruchów noża, do którego podłączony jest urządzenie zachowuje się w sposób przewidywalny, ponieważ nabiera dodatkowego bezwładności. Inną funkcją tych smyczy jest czysto dekoracyjny. Czasami są one służyć jako dekoracja, na przykład broni Premium.

Różnorodność urządzeń

Węzły miecz różnią nóż może Sposób koronki tkania. Pętla może być także przeprowadzone z wykorzystaniem różnych schematów. Ponadto, istnieje wiele miejsc, przez które biegnie przywiązanie do rękojeści. Bardzo często na sznurku wisiał opcjonalnych akcesoriów dekoracyjnych. Może to być kawałki, kulki, itp. D.

Z tego, co możemy splot

Smycz na noże mogą być tkane z prawie niczego. Jednak najbardziej odpowiednie można uznać za syntetyczne koronki. Taki materiał będzie trwać przez dłuższy czas, gdyż odporna na zużycie i nie gnije. Eksperci radzą, aby korzystać rundę, zamiast płaskiej koronki. Pożądane jest, aby kolor był wystarczająco jasny. Jeżeli nóż spadnie, powiedzmy, trawę lub śnieg, w tym przypadku będzie to łatwiejsze do znalezienia. Czasami używany nawet zwykłych nowe sznurowadła.

Między innymi jest to konieczne, aby wybrać odpowiednią długość i szerokość paska. Od tych parametrów ostatecznie będzie zależała od wielkości produktu gotowego. Do wytwarzania grubych i krótkich Lanyard odpowiednim grubego długości kordu objętościowy około pół metra.

Tkania Smycz z rękami

Ręce mogą wytwarzać bardzo praktyczne smycz dla noża.

Weaving rozpoczyna przygotowania wcześniej zakupionego kręgowego. Końce należy lekko spawania. W tym przypadku, uchwyt do noża jest bardziej niezawodny. Tkania odbywa się w kilku etapach:

  1. Uchwyt noża wywiercić otwór o średnicy około 5 mm. O ile, oczywiście, nie jest tam pierwotnie. Czasami istnieje specjalna pętla nóż. W tym przypadku również, że nie jest konieczne, aby wywiercić czegokolwiek.
  2. Że przewód musi być przecięty na dwie części po 25 cm. Jeden z nich przywiązany do uchwytu z konwencjonalnym urządzeniu. Ten przewód musi być dołączony nawet na środku drugiej części. Bardzo dobrym rozwiązaniem byłoby podjęcie przez dwa sznury o różnych kolorach. W tym przypadku znacznie bardziej atrakcyjny węzły miecz nóż.
  3. Powstały cztery wolny koniec przewodu trzeba będzie tkać do komórki. Technologia ta jest bardzo prosta. Końce nakładają się na siebie pod kątem 90 stopni. Przy czym każdy przewód biegnie pod poprzednim, który znajduje się z przodu. W procesie tkania końce powinny być dokręcone jak najwięcej mocniej. W tym przypadku, produkt końcowy będzie bardziej komfortowy i dłużej. Ponadto ściśle tkane węzłów miecz wygląda o wiele schludniej.
  4. Po zakończeniu tkania, trzeba będzie wziąć ślub. Końce powinny wyprostować, przycinania i ukryć wewnątrz otrzymanego produktu. Czasami wstępnie stopione. To może zapobiegać wykwitowi kordu. Jednak warto zastanowić się, co on smycz będzie mniej wiarygodne. Gotowy produkt może pewnego dnia po prostu rozkręcać i koronki – zmieszany. W tym przypadku, smycz z nożem byłoby wyciąć.

W razie potrzeby, można dowiedzieć się, jak zrobić to bardzo piękne i praktyczne węzłów miecz do noży ręcznie. Powyższa technologia jest absolutnie proste. Odpowiednie środki nóż może być wykonany na kilka godzin.