605 Shares 4090 views

Jaka jest zgodność Dragon i Monkey? Zgodność seksualna i przyjazne postacie

Aby znaleźć „bratnią duszę”, konieczne jest, aby ciężko pracować, a czasem całe życie nie wystarczy do tego. Astrologowie twierdzą, że z pomocą horoskop może odebrać satelitę. Małżeństwa, przyjaźni i seksualności odgrywa ważną rolę (konstelacja Połączenie horoskopy). Zodiak analiza kompatybilności pomogą śledzić żądany rodzaj relacji z kimś w biznesie lub małżeństwa. W tym artykule zostaną opisane w zgodności Smoka i Monkey, jak również ich cechy indywidualne.


Po prostu chcą, aby pamiętać, że te dwie konstelacje są zadziwiająco podobne. To sprawia, że ich związek silniejszy. Zarówno w biznesie iw miłości czekają na harmonii i dobrobytu. Monkey sign – to świetny dodatek do Dragon.

Uwielbiam relację dwóch znaków

Miłość Zgodność Smok i małpa jest po prostu doskonałe. Oni naprawdę potrzebują jednego przyjaciela. Nawet nie bardzo dobre Małpy humor będzie pozytywnie oddziaływać na partnera. Kobiety Smoki fascynować determinacji i wewnętrzną siłę. Są solidne, prostolinijny i zawsze wiedzą, czego chcą od życia i partnera. Autorytetu i niezwykła praktyczność przyciągnąć samce małp.

Oba konstelacje zarządzać dynamiczny ambicji i energii. Użytkownicy tych znaków – prawdziwy producenci wszystkich nowych i zjednoczona, stają się niezwyciężony. W kochający związek z jego przebiegły małpa, miękkie serce i zwinność może stać się doradcą i pomocnikiem we wszystkich staraniach o nieufny i potężnego smoka.

Człowiek-małpa, samica smok stworzyć silną jednostkę rodzinną. Elastyczność i miękkość pozwoli dwie pierwsze w pełni kontrolować sytuację i stać się absolutnym liderem. Ich związek będzie niewątpliwie konflikty, jak kobiety z tym znakiem są zimne i rzadko pokazują uczucia. Relacje są skazane na dłuższą metę. Spokój i harmonia towarzyszyć będzie kilka w ciągu całego życia.

par zaleta

Co jeszcze można powiedzieć o postawie ludzi takich jak człowieka-małpy, żeński smoka? Para idealna zgodność, zatwierdzenie astrologia. Perspektywy dla długiego i szczęśliwego życia ludzi urodzonych pod tymi znakami są bardzo dobre, ale jeśli człowiek jest śledzić wszystkie porady swojego partnera i słuchać jej opinii. Głowa rodziny, oczywiście, jest smok, który jest odpowiedzialny za strony ekonomicznej, finansowej i ekonomicznej relacji.

Wyjątkowość Unii

Kompatybilność horoskop (Dragon i Monkey) informuje, że związek dwóch kochających sercach jest bardzo harmonijny. Mimo podobieństwa celów i znaków, dziwaczne i towarzyski małpa musi być chroniona i wspierana przez smoka. Te dwa jasno zrozumieć, że razem są – zasilanie i być w stanie pokonać wszystkie problemy i trudności, więc będą się starać, aby ich miłość.

Małpa z natury są bardzo podejrzanie. Z powodu tych cech, można go z łatwością obsługiwać szorstką smoka. Ona wie, jak słuchać, mówić pięknie i bardziej płaski. To ona podbija jej partner i posiada o sobie. Kobieta-smok jest bezinteresowny, uważny i proste, więc docenia jej partnera życiowego. Ponieważ nie jest łatwo w związku, bo trudno i kocha się rządzić, ale to nie przeszkadza parę zbudować silną i szczerą relację.

Erotic Zgodność Smok i Monkey

Obie są różne konstelacje burzliwy temperament. Sex dla obu bohaterów jest sposobem wyrażenia. Smok pokazuje wysoki pomysłowość i miłosnych eksperymentów. W ten sposób wyraża szczere partnera i ciepłe uczucia. on próbuje powiedzieć, jak dobry to z Monkey na wyrafinowanym językiem dotyku i gestów.

Życie intymne przytłacza obu partnerów, biorąc do świata emocji i pozytywnych szoków. Jeśli komunikowania Smoka oszczędzanie słowy, w łóżku, on w pełni wyraża swoje uznanie i miłość. Ale nawet w seksie, stara się zdominować i czasami zachowuje się w sposób arbitralny, ale to nie tak delikatnie i umiejętnie, że małpa nawet nie zauważyć, jak spada pod magicznym urokiem swojego partnera.

Oba konstelacje są wierni i lojalni i jest mało prawdopodobne, aby bok. Intymne życie dla nich – nie tylko zaspokojenie własnych potrzeb, to przede wszystkim bliskość i zaufanie dwóch kochających sercach. Ich życie seksualne nie jest konwencje i ograniczenia, nie tolerują ram i zasad. Wprowadzanie do gustu, doskonalić swoje umiejętności i zdobyć siebie.

Należy zauważyć, że męski monkey – wykwalifikowaną, namiętny i bardzo delikatny kochanka. On dokładnie wie, czego chce współpracować i jak go spotkać, bez myślenia o sobie. Płeć tym znakiem fascynująca i nieprzewidywalna. Ale musimy wziąć pod uwagę fakt, że małpa jest bardzo wybredna, jeśli smok nie spotka jej poziom będzie szybko znaleźć zastępstwo.

zażyłość

Podobne znaki i świata kobiet i mężczyzn w relacjach biznesowych Dragon-Monkey harmonijny. Oba są w stanie iść na kompromis i dostosować. Są aktywne, pracowity i utalentowany. Dołożą wszelkich starań dla rozwoju pełnowartościowych stosunków. Wspólne życie rodzinne będzie bogaty i ciekawy. Możemy śmiało powiedzieć, że zgodność Smoka i małpa jest po prostu wspaniały.