305 Shares 4530 views

Sultans Beach Hotel 4 * (Turcja / Camyuva): zdjęcia, ceny i opinie

Larissa Hotele – dynamicznie rozwijająca się sieć hoteli z siedzibą w Turcji, specjalizującą się w dostarczaniu stosunkowo tani pensjonat (około 60 dolarów dziennie) do swoich gości. To ekonomiczne polityka cenowa włączona to konsekwentnie otworzyć trzema i czterema-gwiazdkowe solidne i efektywne kosztowo perspektywą rosnących ośrodków.


Na wybrzeżu w Antalyi w Turcji, na przykład, jest 11 hoteli z Larissa. Uruchamia sieć ich emerytur oraz w innych krajach. W ten sposób realizowany strategii korporacyjnej – rośnie w rankingu nie jest już na poziomie regionalnym i na globalnej sieci hoteli poziom.

Przedmiotem niniejszego artykułu – porównanie czterogwiazdkowych kompleksów hotelowych, zwany tak samo: Larissa Sultan Hotel – i zbudowany w Turcji (wieś Camyuva) oraz w Egipcie (Hurghada). W ich przykładzie widzimy obiecujące zarządzanie od Larissa: zbudować model oceniane hotele świadczące usługi na poziomie cen klasycznej klasy ekonom. Jednak każdy z tych samych ośrodków nazwę hotelu ma swoje własne cechy, pochodzących z gospodarki kraju, w którym się znajduje. Przynajmniej po przeczytaniu tego artykułu, będziesz bardziej dochodzę do wniosku, że niektóre z hoteli o tej samej nazwie – w Camyuva lub Hurghada – najbardziej Ci odpowiada.

Lokalizacja hoteli

Jak wspomniano, oba zespoły mają taką samą nazwę: Sultans Beach Hotel.

Turecka sieć czterogwiazdkowy hotel „Sultan Beach” znajduje się 65 km od lotniska w Antalyi. Najbliższe miasto od niego – Kemer – jest zaledwie pięć kilometrów. Główną atrakcją dla turystów jest czysty jak łza vinnotsvetnoe napisano o nim, Sokrates, Morza Śródziemnego. Według klasyfikacji kompleks hotelowy pierwszej linii: odległość do plaży – 100 m.

Hotel jest mały, „netusovochny”, przeznaczony dla 137 pokoi. Jest korzystne dla rodzin.

Egipski kompleks hotelowy jest zbudowany tuż obok lotniska Hurghada: 15 minut – i autobus z lotniska biuro podróży daje przybyłych do hotelu Sultans Plaża Hotel, pokryte dystans 6 km. W przeciwieństwie do jego imiennik turecki”, egipski Sultans Plaża trzy razy i znajduje się na wybrzeżu Morza Czerwonego miasta, 8 km od jego centrum.

Jest on otoczony przez bardzo wygodne deptak ze sklepami, sklepów, restauracji. Jest to korzystne dla udanych zakupów. hotel przy plaży nad Morzem Czerwonym wyposażony jest zaledwie 80 metrów od kompleksu hotelowego.

Omawiając ogólne zarządzanie siecią, możemy zauważyć, że zarówno turyści docenią hotele rafinowane krajobrazu kompleksy, estetycznie i sprytnie skonstruowane i okresowo pod renowacji.

Ogólne zasady architektury

Należy zauważyć, że architektura obu hoteli są organicznie połączone w jeden zespół o projektowaniu krajobrazu. Recenzje odpoczywał w nim obchodzić nie tylko harmonijnego krajobrazu oraz otoczenie raj: fontanny, drzewa kwitnące ożywić stosunkowo niewielki obszar Hotel Sultans Beach Hotel. W obu przypadkach, wewnętrzna część kompleksu hotelowego ma wyraźny otwartą architekturę i zewnętrzny – zamknięte. Inną zasadą ogólną architekturę sieci Larissa Sultan Hotel jest jego niskiej zabudowie.

Architektura Hotel Village Camyuva (Turcja)

Naszym zdaniem bardziej interesujący jest projekt hotelu tureckiej. Tutaj jest zdominowany przez nowoczesną interpretację stylu osmańskim. Charakterystycznie wygląda na zewnętrznej elewacji budynku głównym, z widokiem w kierunku miejscowości Camyuva. Projektanci wzorowane klasyczne formy osmańskich: w środku kopuły i minarety dwóch po bokach symulacji. W pobliżu głównego budynku, ograniczając ich płaszczyzny elewacji, wewnętrzny dziedziniec, istnieją dwa budynki mieszkalne. Oryginalny projekt wewnętrznych fasadach wszystkich trzech budynków Sultan Beach Hotel 4 *. Opinie turystów wskazują, że lubią eleganckie połączenie łuków, kolumn i kwitnących drzew.

Projekt hotelu w Hurghadzie

Architektura hotelu Sultan Beach Hotel 4 * (Hurghada, Egipt) przypomniała omówione powyżej swoim niskim wzrostem i „podkowy” plan rozmieszczenia głównych zabudowań hotelu.

W budynku głównym – cztery. Oprócz jego kompleks hotelowy składa się z dwóch trzypiętrowy obudowę 13, a także domy dwupiętrowy zbudowany w niewielkiej odległości. W środku znajduje się główny budynek, po bokach – mieszkalnych. Oni podkowy obejmują dużą główny basen.

Nie przez przypadek, to architektura jego kontury i płaszczyzna elewacji przypomina Hotel Camyuva turecki osada omówionych powyżej. Temp jednolity wzór firmowej sieci Larissa S Sultan Beach Hotel.

Jednak w Egipcie nie ma żadnych detali architektonicznych dać budynek otomana styl: łuki, kopuły, itd. Nie widzę symulowanym minarety schemat … Coraz częściej standardem w architekturze dominują w stylu secesyjnym. Ale niektóre uproszczenie architektury jest równoważone przez obfitości panoramicznymi oknami.

Bok z powrotem blisko budynku administracji, ograniczając do wnętrza budynku, sąsiadujący z jego końców dwa czterokondygnacyjne budynki mieszkalne. Liczba pokoi w hotelu – 328.

Tradycyjna architektura kompleksy hotelowe Larissa Sultan s Beach Hotel (całkowitej i Azji Mniejszej i Egipcie) jest nieco podobny do kanionu: kamiennych budowli z wygodnym tarasie otoczonym bardzo estetycznie zaprojektowany przez projektantów człowieka staw z fontannami. Tu jest piękne i egzotyczne wyspy, majestatyczne Royal Palms.

Egipskie budynki mieszkalne w hotelu, w przeciwieństwie do tureckiego, w pastelowych żółtym, zamiast w beżowym kolorze. Na tle harmonijny wygląd śnieżnobiałych balkonów i bogaty krajobrazu Sultan Beach Hotel 4 * hotel.

Gość hotelu

Markowe elementy zarówno kompleksy hotelowe to znakomity krajobraz zaprojektować swoje terytorium. Jednocześnie jej centrum umieszczony duży ale brodzik wielkiej urody.

Cieszymy się, aby załączyć zdjęcie do tego artykułu zarówno głównego basenu hotelowego. Dzięki umiejętnemu ogrodnictwie wygodnie tutaj. Miłe dla oka drzewa posh palm, kwitnienia drzew, wiele profesjonalnie zaprojektowane trawniki kwiatowe.

Basenie z głównych budynków to główne restauracje, wykonujące podstawowe żywienie przez wczasowiczów bufetu.

Oba hotele dwie restauracje. Jeden (główny) działa w oparciu o all inclusive, a drugi – płatne i służy turystom przez mianowanie. Otwarta część głównych restauracji jest strefa komfortu, i gdzie zjeść, i towarzysko.

Ponadto, w każdym hotelu posiada trzy bary. Wygoda jest otwarta w holu budynku głównego i za dnia są tam bary na plaży i przy basenie.

Jednak skupienie się na basenie. Aw tureckiej i egipskiej hotelu jest idealnym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu. Sędzia dla siebie: w organizmie wody i można pływać i grać w piłkę wodną. Z ergonomicznym estakady łóżka elektryczny niebieski miło się do kąpieli słonecznych. Okolica jest poprawiona tak, że wystarczająco dużo miejsca do salonu dla wszystkich gości hotelowych.

Oczywiście, czynnikiem, który przyczyni się do poprawy jakości wypoczynku, jak również rodzaju know-how Hotel Sultans Beach są bezpłatne spa: łaźnia turecka i sauna. Spa Visitor, mając bransoletkę (rodzaj przepustki), hotel może odwiedzić kąpiel codziennie i bezpłatnie (w systemie all inclusive).

Kwestia stosunku pracy z pracownikami, którzy stworzyli ten kwiatów krajobrazu. Zwłaszcza w egipskiej Hurghadzie, gdzie klimat jest gorący i suchy. Jednak uderzające porządek i czystość na terenie Sultan Beach Hotel 4 *. Zarządzanie różni się niezwykłą pracę zespołową.

Wspólne cechy pokojach hotelowych

Pokoje hotelowe należące do sieci Larissa Sultan Hotel, standard. Być może powodem tego są ujednolicone standardy korporacyjne jednak apartamentów mieszkalnych oraz w Turcji i Egipcie są takie same. Są one dość zwarty, ale ładnie zagospodarowany. Zalecamy gdy Wszechświat zaoferować końcówki, aby uzyskać bardziej komfortowy pokój. Lepiej jest mieć swój tymczasowy palenisko były powyżej drugiego piętra, pożądane jest, że okna z pokoi posiada widok na morze i krajobraz krajobraz wokół basenu. Dla mieszkańców wyższych pięter oknach i balkonach swoich pokojach wnętrza uzupełniają organicznych widokami krajobrazu z okna. Są chwile, kiedy to żądanie obozowicze spotkają się w kilka dni po jego Express – przynajmniej pojawienie się wolnych apartamentów w Sultans Beach Hotel. Jednak Pytam oczywiście koszty.

Każdy apartament Hotel posiada balkon oraz łazienkę. W łazience znajduje się kabina prysznicowa.

Pokoje wyposażone są w wysokiej jakości meblami wykonanymi z naturalnego drewna. Oni – bardzo czyste, sprzątane codziennie. Zaleca się w pierwszym dniu, a następnie co drugi dzień do odkurzacza zostawić dolara. W tym przypadku, a czyszczenie będzie lepiej, a będzie można zobaczyć na jego łóżku i łabędzie i ryby, króliki, sprytnie ułożonym z ręcznikami. Na życzenie turystów można zainstalować inny, dodatkowe łóżko (zwykle jest on wyposażony pomieścić cztery osoby pokoju). Jest też lodówka, telewizor z rosyjskim kanale. Klimatyzacja jest dobre, działa prawidłowo. Sejf i mini-bar są płatne.

Egipscy apartamentów idealnymi

Jednak wprowadzone elementy „inteligentnego domu” technologii w egipskim hotelu. Będzie to zauważyć samemu. Wchodząc do pokoju Sultan Beach Hotel 4 * (Hurghada) i umieścić klucz w specjalnej kieszeni w drzwiach, można dowolnie włączać światła. Jednakże, w zaciszu swego schronienia i, oczywiście, biorąc klucze z kieszeni, będziemy automatycznie wyłączyć światło, telewizor.

Po otwarciu drzwi balkonowe klimatyzator wyłączy się automatycznie. Pokój zapewnia także dodatkową wygodę, nie możesz wstać z łóżka, włączyć światło w pokoju i na korytarzu.

Jednak kuchnia z hotelu w Hurghadzie lepiej

Wystarczy pamiętać, że przy dobrym ogólnym wyżywienie podstawa egipskiego hotelu niekwestionowanym liderem. To nie jest nawet w organizacji władzy. A w Hurghadzie, w Camyuva jest przedmiotem tych samych standardów korporacyjnych (zob. Zdjęcie), zapewniając sprawne funkcjonowanie i zakres. Jednak egipski hotel „Sultan Beach” nie zaoszczędzić pieniądze poprzez zapewnienie codziennego menu droższych produktów mięsnych i szeroki asortyment owoców. Gastronomiczny oferuje turystom mnóstwo bestsellerowej egipskiego hotelu czterogwiazdkowego. W przeciwieństwie do sułtana tureckiego chetyrehzvezdochnika Beach Hotel (Bodrum) z tej samej sieci, nie jest dzienna dieta dań mięsnych nie jest ograniczona do potraw przygotowanych z kurczaka i indyka. Obejmuje ona także dania z wołowiny, jagnięciny i owoców morza. Lokalne ryby na mokrel menu (Waha), tuńczyk, sardynki, okoń morski. Okresowo również przygotować kalmary.

Warzywa podawane są w asortymencie, dużo sałatek. Szczególnie smaczne pieczonymi warzywami. Przyjemny w smaku ziemniaków i ryżu bocznych potraw. W bufecie są obfitość owoców: guawa, arbuzy, brzoskwinie, winogrona, pomarańcze, grejpfruty, melony, figi. Kucharze Hotel Sultan Beach Hotel 4 * (Hurghada) działają harmonijnie, jak pszczoły.

Pierwsze dania są smaczne, ale trochę nietypowe: zupy i buliony.

Śniadanie w spoczynku z 00 7 do 10 00, lunch od 12 00 do 15 00, a kolacja z 18 00 do 22 00. W razie potrzeby, obozowicze na plaży może być smaczną przekąskę ciast, które przygotowywane są tutaj, na brzegu, stołówki pracowniczej. Jednakże, ma stanąć w kolejce.

Menu na śniadanie jest powszechne i łatwe pożywne jedzenie: mleko z kilku rodzajów zbóż, jogurt. Na życzenie kucharz natychmiast, gdy piec omlet.

W restauracji zawsze jest porządek i czystość. Musimy oddać hołd pracowników baru dla ich profesjonalizmu. Imponująca ich umiejętność żonglowania butelkami i wymieszać składniki w koktajlu.

Pożądane jest, aby zmienić na hotelowy kucharz w Camyuva

Generalnie hotel restauracja turecka Sultans Beach Hotel i pełni swoją funkcję na solidnej „cztery” i zapewniając całą gamę produktów i smak jedzenia. Wiele osób nawet nie czuć różnicę w jakości jedzenia, ale nie wyśmienite …

Więc jaka jest opinia o potędze dawnych gości Sultan Beach Hotel? Opinie są często takie same: wiele polecane hotele w Camyuva dokładniej zoptymalizować swoją pracę i nie skąpić na wołowiny, baraniny, a nie zawężenie wybór dań rybnych.

Jeśli przeanalizować organizację cateringu, zawarcie priorytetu śledzić Hotel Sultan Beach zarządzanie egipski hotel, którego istotą jest, aby rozwinąć menu, i ciągłe doskonalenie pracy zespołowej profesjonalistów. Konieczne jest, aby oddać hołd: do pięciogwiazdkowych hoteli egipskich zrobić tylko pół kroku.

Zalecamy przed wakacje na plaży

Oczywiście, wczasowicze dążące do Turcji i Egiptu, przyciąga nie tylko plaża wakacje na morzu Morza Śródziemnego i Czerwonego. Gorąco polecam odwiedzić podróżujący natychmiast po przybyciu w hotelach funkcjonowanie „Sultan Beach” łaźnia turecka parowa, a także zrobić peeling skóry. To przygotowuje organizm do lepszego postrzegania wody i opalania.

Egipska hotelowej plaży. Cechy Morze Czerwone

Posiada własną piaszczystą plażę i raportowanie luzem nasz hotel. Wygodne wejście do wody. Jednak wchodząc do wody, można zauważyć, że jesteś w dość płytkiej lagunie. Jest odpowiedni dla rodzin z dziećmi. Co młodzi ludzie, którzy chcą pływać w głębi i na tyle, aby cieszyć się spektakl koralowców i jasne, piękne ryby? Czy Beach Hotel z hotelu Sultan S Beach Hotel 4 * nie ma możliwości nurkowania? Oczywiście, że ma!

Oryginalny topografii Morza Czerwonego w ogóle, a jego brzeg w szczególności. Istnieją tendencje zarówno do płytkiej i nagłym wzrostem głębokości. Na plaży hotelu uważanego osiągnąć głębokość kąpieli wystarczy przejść około trzydziestu metrów od zalewu w lewo. I żadne specjalne buty, t. E. Boso, to nie powinien robić. Pod wodą, można odciąć nogę na ostrych korali (zauważ, że ten ostatni – wspólną cechę Czerwonego dnie morza, a nie tylko na wodach hotelu Larissa Sultans Beach Hotel 4 *). Najbardziej uderzające wrażenie z wczasowiczów związanych ze specjalnie organizowanych rejsów.

Beach Hotel w Chemyuve

50-metrowy piasek i plaża kamienista jest ogrodzony i zagospodarowany. Leżaki, parasole i ręczniki – bezpłatnie. W porze lunchu, od 11 00 do 15 00 – gdzie można uwolnić przekąski w barze (all inclusive systemu dla właścicieli hotelu bransoletki).

Sea Beach wody – ciepłe mleko i krystalicznie czysta, mając turkusowy odcień. Zjawisko Morza Śródziemnego jest jego siła przyciągania czy kąpać się w jego wodach raz, turyści będą chcieli ponownie i ponownie doświadczyć kontaktu z wodami zarówno starożytne i młodego morza, stał się jednocześnie kolebką starożytnej cywilizacji.

Aby uzyskać informacje o tym, jak kupić wycieczkę

Wycieczki zakupu i wczasowicze w Turcji i Egipcie mają wspólnego. środki strategia cenowa hotelu jest odzwierciedlone w jednym ze znanych typów transakcji finansowych – spekulacje.

Powiedzmy, że jesteś w egipskim hotelu zdecydowaliśmy się na wycieczkę po wyspie Tobiyu (zwanej również Paradise Island). Można zapisać. Na przykład, bezpośrednio w hotelu jego goście mogą zakupić bilet na tę wycieczkę do $ 20-25. I pokazując pomysłowości, może wyglądać na zewnątrz hotelu, biura podróży oferujące ten sam bilet za $. 14 Korzystne jest w tym przykładzie wykonania. W tym przypadku nie zaleca się korzystania z usług szczerze śmieci przedsiębiorców oferujących rękodzieło cenę 10 $. Nie wrócić do aspektu finansowego, uogólniać: wciąż zalecamy przed zakupem jakiekolwiek wycieczki w Sultan Beach Hotel (Hurghada), aby porównać ich koszty z cen rynkowych z kilku biur podróży. Zaoszczędzić pieniądze, nie przepłacać w połowie do dwóch razy.

Polecane wycieczki od hotelu „Sultan Beach” (Turcja)

Które wycieczki najbardziej pożądane przez turystów spa Chemyuva pobliżu wsi (Turcja)? W „mieście kamieniu” – Kapadocja; słynnego kaskady kąpieli trawertyn, basenie Kleopatry – Pamukkale; starożytna twierdza bizantyjska Ich-Calais; wspaniały podziemny Dalmatash stalaktyt grota, tajemnicę starożytnego podstawy korsarzy. Warto również odwiedzić niektóre z obiektów Antalya nowoczesna infrastruktura: park wodny, Discovery Park, rynek wschodni, Alanya.

Jeśli jednak – wentylator oglądać podwodny świat, nadal lepiej wybrać na wycieczkę do Egiptu na wybrzeżu Morza Czerwonego.

"Land" Tours Egypt

Gdzie indziej można pójść na wakacyjny wyjazd, pobyt w hotelu, który jest tak bogaty w Hurghadzie. Sultan Beach Hotel, w ogóle, może być punktem wyjścia dla wielu wycieczek. Po pierwsze, do piramidy Doliny, wizytówki Kraj Faraonów. Dobrym rozwiązaniem jest wymagane i zabicie zwiedzanie wyjazd Jerozolima (Izrael) z odwiedzania witryn chrześcijańskich. Często turyści wybrać wycieczki do Luksoru (ruin starożytnej stolicy Egiptu), nurkowanie z rurką i wolą do odwiedzenia Parku Narodowego Ras Mohammed.

wniosek

Podsumowując powyższe. Gdzie trzeba iść do turysty nie zaplanowano specjalnie, aby zobaczyć piękno niektórych krajach: Turcji lub Egipcie? On może kupić wycieczkę do jednej lub drugiej hotelu Sultan Beach Hotel? Obie opcje są dobre! Liczba turystów wskazują na wysoki poziom usług w obu hotelach. Ale nie zapominajmy, że ten czterogwiazdkowy kompleks hotelowy. Zgodnie z tym, gdy nie jest to podstawowy program serwisowy wycieczek i goście rozrywka Hotel Plan własną rękę. W zasadzie wyboru alternatywę: Morze Śródziemne lub Morze Czerwone.

Mediterranean wygodnie wejść do wody, idealna do kąpieli, pływania. Red ma rozgraniczenia: płytkie blisko brzegu z stromym głębokości spadku. Jednakże, ma bogate rafy podwodne świata urody, który oferuje nurków i pływaków łatwe.

W każdym razie, wybór kraju i hotel jest do ciebie.