826 Shares 3999 views

Folk Medvedka leczenie: choroby, szczególnie aplikacji i opinie

Wszelkie ovoschevodu doskonale znane krykieta. Czasami nazywa kapustyankoy. Jest to jeden z najgorszych wrogów Warzywnictwa. Jednak w niektórych sytuacjach może być bardzo przydatna do drugiego. Po owad posiada doskonałe właściwości lecznicze. Dlatego od najdawniejszych czasów praktykowany leczenia Medvedkov. Owady pomagają leczyć z poważnych chorób.

Kto jest kret?

Właściciele domków letniskowych i ogrodów często stają w obliczu takiego zagrożenia, jak krykieta. Owad wygląda trochę jak rak. Tylko w przeciwieństwie do tych ostatnich, to występuje głównie w glebie oraz w pobliżu rzek, jezior.

Jest to dość duży owad, patrząc, delikatnie mówiąc, nieprzyjemne. Każdy zna krykieta jak strasznych „brudnego psa” do ogrodu. Mało kto zdaje sobie sprawę ze swoich leczniczych właściwości, które mogą pomóc osobie do pewnych chorób. Dlatego pomysł, że skuteczne leczenie Medvedkov, często zaskakujące, a pewne zamieszanie.

Jednak nawet w Instytucie Pasteura w Paryżu, zajmuje się badaniem chorób zakaźnych, potwierdziły lecznicze właściwości tego owada.

Obecnie producenci wyrobów medycznych w Chinach jest aktywnie wykorzystywana w medvedok farmaceutycznej. Kiedy Związek Radziecki, owad ten jest duże zapotrzebowanie. Apteki natomiast duże ilości nabyto je z populacji.

Mole (łacińska brzmi jak Gryllotalpa) – owad, który żywi się pokarmów roślinnych i małych zwierząt (dżdżownice, larwy, gąsienice, chrząszcze maja).

Może być do 7 cm długości. Posiada solidną powłokę piersiową, gdzie może częściowo schować głowę. Potężne szczęki Horny, przednie nogi, z powodu cech strukturalnych, służyć jako doskonałe narzędzie do kopania gleby.

Zazwyczaj krykieta mieszka niedaleko jezior, stawów i strumieni, gdzie ziemia być zasilany wodą. Ale często osiada na obszarach podmiejskich, ogrody, gdzie zadaje kolosalne szkody w plantacjach. Rwąc podziemne korytarze, uszkadza system korzeniowy, co prowadzi do śmierci rośliny.

Mole może latać dość długi dystans, czuje się dobrze w wodzie, pływać szybciej. W dzień to trudne do wykrycia, ponieważ powierzchnia gleby jest przeszukiwania z nadejściem ciemności.

moc uzdrawiania

Aby maksymalnie zachować właściwości lecznicze tego owada, konieczne jest, aby używać go w żywej postaci, ale jak dotąd nie wydaje się możliwe. Najczęściej stosuje się wysuszoną krykieta. Znane receptur, które przy podstawie są przygotowywane wlewy leczniczych. Jednakże, należy je rzadko.

Najbardziej powszechna metoda suszy Medvedkov. Terapia ta jest wykorzystywana do zwalczania poważnych patologii: onkologii i gruźlicę. Nawet z pomagają zmniejszyć obrzęk, ponieważ ma doskonałe właściwości moczopędne. Suszone owadów jest bardzo dobrze do leczenia marskości wątroby, przewlekłe zapalenie wątroby.

Leczenie Ludowej Medvedkov skutecznie pomaga w:

 1. Poważnych chorób wątroby.
 2. Wszelkie obrzęk ciała i narządów wewnętrznych.
 3. Niewydolność nerek.
 4. Kanały niedrożność dróg moczowych, w wyniku słabej ciecz wydalana.
 5. Gruźlica we wszystkich jego formach.
 6. problemy z sercem.
 7. Brak witaminy B1.
 8. Wirusowe zapalenie wątroby typu.
 9. Upośledzony metabolizm.
 10. Ropień i wszelkiego rodzaju procesach zapalnych.
 11. Choroba nerek kamień.

leczenie gruźlicy z turkucie

O choroba ta jest znana każdemu. Po gruźlicy – jednej z najczęstszych chorób zakaźnych spowodowanych przez prątki, lub, innymi słowy, prątkiem Kocha. Ta patologia jest przenoszony przez unoszące się w powietrzu kropelki. Podczas aktywnej gruźlicy następuje zatrucia organizmu. Mycobacterium piorun zacząć hodować w narządy osobą zakażoną, tym samym niszcząc je.

Poważne uwaga w Instytucie Pasteura w zakresie metod leczenia tej choroby. W toku badania naukowe wykazały, że jeśli infekowania TB Medvedkov, to nie będzie miało wpływu na owady. w jej leukocytów krwi rozpuszcza prątków. Tylko białe ciałka krwi zawartej w turkuciowate krwi, mają takie właściwości. Dziwnego, że są w stanie zneutralizować i rozpuścić Bacillus guzków. Naukowcy zgodzili się, że tajemnica tkwi w enzymu feraze zawarte w ciele turkucie. Że może rozpuścić powłokę z Bacillus gruźlicy. Pozwoliło to twierdzić, że traktuje krykieta gruźlicę.

Leczenie gruźlicy Miedwiedkow rzeczywiście okazały się skuteczne. Po zrobieniu kursu leczenia takimi środkami, pacjent zaczyna powoli odzyskiwać. Przywrócone apetyt, zmniejsza się kaszel, normalne oddychanie. A efekt ten osiąga się nie tylko we wczesnych stadiach. Doskonałe rezultaty są obserwowane nawet w przypadkach, gdy lekarze po prostu wyrzucić swoje ręce i leczenie lekami nie daje żadnego rezultatu.

Jest to jednak – nie jest jedyną aplikacją takiej zaskakujące i zarazem uzdrawiającą owada. Rzeczywiście, jest on powszechnie stosowany w leczeniu nowotworów różnych stanów zapalnych.

Jak zbierać Medvedkov

Najlepszym miejscem do zbierania tego owada niewątpliwie ogród strefie podmiejskiej. Jednak jest jeden, ale. Zbierają owady można osiągnąć tylko wtedy, gdy posypać gleby substancji chemicznych do zwalczania tego typu szkodników. W innym przypadku, do skutecznego leczenia gruźlicy mola świerszcze (lub innych) dolegliwości prostu znaczenia.

To dobry czas – wiosna, kiedy ziemia ogrzewa promieniami słonecznymi. Zima krykieta śpi głęboko pod ziemią, i wyciągnąć go nie dostaniesz. Ale od maja do sierpnia, jest bardzo aktywny. W celu zwabienia owadów na zewnątrz, trzeba dokonać pewnego wysiłku i pomysłowości. Konieczne jest, aby ustawić pułapki z przynętą. Jako przynęty dopasowanie owsianka, piwo i tak dalej. Ponadto można medvedok znaleźć w pobliżu obszarów zalewowych. Jest to idealne środowisko dla ich siedliska i reprodukcji.

Jak gotować lek Mole świerszcze?

Jest to dość proste. Jednak nie jest to istotne zastrzeżenie. Nadaje się do produkcji „panaceum” tylko żyją krykieta. Leczenie gruźlicy (lek na receptę jest pokazany poniżej), i innych dolegliwości, wymaga starannego przygotowania.

Przed procesem zasushki owady należy przejść do etapu oczyszczania. Medvedok, który był w stanie zebrać, należy dokładnie spłukać wodą i umieścić na 3 dni w niektórych potraw.

W tym czasie mają to naturalne oczyszczanie jelit. Jedzenie nie wchodzi w ich ciałach. W rezultacie, niezbędnej samooczyszczające. Po trzech dniach, konieczne jest, aby zabić owada.

W kolejnym etapie – traktowanie alkoholu. Innymi słowy, owady muszą być zdezynfekowane. Następne Medvedkov wysuszenia. Można używać kuchenki mikrofalowej lub po prostu położyć się na słońcu. Ważne jest, aby temperatura nie przekraczała 42 stopni. Wysokie stopy po prostu zniszczyć wszystkie przydatne enzymy. Jeżeli owad jest suszony w słońcu, to musi koniecznie obejmować gazą ochrony przed muchami.

Suszone mole cricket jest bardzo prosty rozpylonej. Można użyć blendera, zaprawy do mielenia przypraw lub młynek do kawy. Nie ma potrzeby, aby wstępnie żniwa proszku medvedok. Powinno to być zrobione tuż przed użyciem. Są one przechowywane w postaci wysuszonej w chłodnym miejscu.

recept leków

Tak więc, aby przygotować lek cud, to powinny być suszone owady i zgnieciony go.

Jeden cykl leczenia obejmuje 2-3 łyżki mieszankę granulatu. Otrzymany proszek miesza się z naturalnego miodu – 0,5 litra. Element ten powinien być cieczą. Jeśli miód jest trudne, konieczne jest wcześniej, aby stopić w kąpieli wodnej.

Kompozycja ta musi znosić godzin w chłodnym i ciemnym miejscu, gdzie nie narażonym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

To narzędzie daje pacjenta, który został zdiagnozowany gruźlicy, kilka razy dziennie przez 3 łyżki. W przypadku wystąpienia nieprawidłowości w ciężkie leczenie Medvedkov być powtórzone po 14 dniach.

W celu zapobiegania takim kursie należy powtarzać co sześć miesięcy.

Jak zażywać lek Mole świerszcze?

Podczas takiego leczenia zaleca się przestrzegać pewnych zasad. Pacjent będzie musiał zapomnieć o produktach, takich jak:

 • Czekolada we wszystkich jego formach;
 • kofeina;
 • sól, przyprawy korzenne.

Nie można też pić napojów alkoholowych i palenia.

Odżywianie należy zwrócić szczególną uwagę. To musi być zrównoważone i bogaty. Trzeba także mieć oko na krześle. Konieczne jest, aby był regularny. Po tym wszystkim, wraz z krzesłem pójdzie zmarłego guzków Bacillus, jeśli podjęte leczenie Medvedkov gruźlicy.

Tradycyjne metody w praktyce w badaniu, dobrze zaprojektowane, aby leczyć chorych ze złożonymi diagnoz. Ale ważne jest, aby jeść gotowane lek.

Leki brane 10-15 minut przed posiłkiem. Należy pić wodę. Oczywiście, gdy pacjent jest w proszku z turkucie, nie zaniedbuj profesjonalną obróbkę preparatów medycznych. Enzymy owad przez połknięcie do ciała natychmiast zacząć pracę. Jednak ostateczny sukces przychodzi dopiero po 3 miesiącach.

cukrzyca

Jest to poważna dolegliwość, gdzie Medvedka skutecznie leczone. Zaleca się, aby przyjmować jedną ciągu 30 gramów proszku wytworzonych sposobem wyżej opisanym.

Trzy razy dziennie każdy owsianka, aby dodać 5 kursu jest powtarzany co 10 dni.

Ciężka postać gruźlicy

Istnieje kilka wymaganych kursów, trzy i więcej, przed istotnymi zmianami na lepsze.

Nie jest konieczne, aby odmówić leków terapeutycznych. Razem, dają świetny wynik. Mole wzmacnia działanie leków.

leczenie raka

Rak – dla wielu, te słowa brzmią jak wyrok śmierci. Do tej pory, onkologia jest jedną z głównych przyczyn śmierci. Według statystyk, około 10 milionów ludzi usłyszeć tę straszną diagnozę. I tylko około 50 procent przeżyć po onkolecheniya. Ale nie rozpaczaj z tych, którzy są z rozpoznaniem raka.

Z powodzeniem działa Medvedkov leczenia onkologicznego. Jednakże należy dostroić się do długotrwałego leczenia. Po tym wszystkim, do leczenia raka i potrwać kilka kursów. Ważne jest, aby pamiętać, że z leczenia przepisanym przez lekarza, nie w każdym przypadku można odmówić. Wygraj choroby trudne może tylko kompleksowe działania.

Użyj tego samego przepisu jak na gruźlicę. Ponadto, dodać miód i nalegać 24 godzin. Wstęp do jedzenia – 2 łyżki kilka razy dziennie. I pamiętaj, że leczenie raka Miedwiedkow powinna składać się z kilku dań. W tym przypadku, możemy mieć nadzieję na pozytywny wynik.

Gdy owad jest nadal używany?

Korzystny efekt w leczeniu raka płuc zapewnić Medvedka. Naukowcy zaleca się stosowanie tego narzędzia w walce z zapaleniem oskrzeli. Jest on stosowany w leczeniu zapalenia płuc. Po świerszcz ma oczywiste działanie ochronne na układ oddechowy, poprawia drenaż funkcję oskrzeli.

Ci, którzy nie utrudniała żołądka, poważnie chorzy, dzieci, dozowanie leku z turkuciowate powinna być zmniejszona o połowę. Czas przebiegu może być rozciągnięty do 6 dni.

Niekorzystne reakcje na ludzkim ciele została wykryta w trakcie leczenia.

opinia pacjentów

Wielu pacjentów, którzy są zdesperowani, aby walczyć z straszną chorobę, poinformował, że postanowił przetestować leczeniu gruźlicy Miedwiedkow. Recenzje tych pacjentów wskazują, że pozytywny trend widać w prawie wszystkich przypadkach.

W tym przypadku są one uciekania się do takiego leczenia, z reguły ci, którzy pili dużo z najbardziej zróżnicowanych produktów. I, niestety, poprawa oni nie zauważyli. Mówią, że pić tyle jeden bieg turkucie na promieniowanie rentgenowskie wykazały pozytywną tendencję. Tacy pacjenci stwierdził, że maksymalny efekt tej kombinacji stanowi środek do terapii lekowej.