625 Shares 4671 views

chryzantemy sadzenia jesienią: Porady specjalistów

Chryzantema – Ten skromny wytrwałych rośliny, które rozprzestrzeniają się niemal wszędzie. Dziś można je łatwo znaleźć w każdym ogrodzie kwiatowym lub ogrodu botanicznego. Uprawa tych roślin można zadowolić ich jasne kolory aż do późnej jesieni, a ponadto szybko rosną i zakorzenić. Wielu niedoświadczonych ogrodników często są zaniepokojeni, czy sadzenia chryzantemy jesienią jest możliwe i jak to zrobić. Wszakże każdy kwiaciarnia wiadomo, że wiele zależy od wyboru miejsca i czasu sadzenia dla tego kwiatu. można po prostu zniszczyć roślinę, odpowiedni dobór warunków zamieszkania i wzrostu.

Chryzantema ogród: Sadzenie i pielęgnacja

Wyładunek krzewów, które zazwyczaj produkowane kwiat jesienią i wiosną. Ponadto, w trakcie tej procedury, na jesieni należy zauważyć, że chryzantema pewno trzeba trochę czasu, aby podjąć korzeń. Sadzenie chryzantemy jesienią – to bardzo odpowiedzialny zawód, który wymaga specjalnego podejścia. Przede wszystkim, trzeba wybrać odpowiedni czas. Okres przed nadejściem zimy przeziębienie, nie powinna być mniejsza niż dwadzieścia dni. Gdy rośliny mają tendencję do przesadzania nie pogłębiać i upewnij się, że otwór w dużej ilości nawozu. Zmieścić pięć do sześciu kilogramów kompostu, wermikompost, torf lub próchnicy. Nawozy pewno trzeba zmieszać go z równą ilością zwykłej glebie ogrodowej. Po przesadzeniu do sadzenia lub chryzantemy należy najpierw obficie podlewa się ciepłą wodą. Rośliny powinny być sadzone tak, aby odległość między nimi była od trzydziestu do pięćdziesięciu centymetrów.

Należy pamiętać, że chryzantema ogród, sadzenie, które mogą być przeprowadzane zarówno wiosną i jesienią, jest bardzo wymagający na podlewania i uwielbia wodę. Dlatego musi być regularnie podlewane obficie bronił ciepłą wodą. Naruszenie tego systemu jest silny coarsening chryzantemy łodyg i ma wpływ na jego kwitnienie: zmniejsza wielkość i jaskrawość łodyg. Ziemia pod rośliny zawsze musi być trochę mokre. Jednak trzeba unikać rozlanego i wody stojącej lub chryzantemy mogą gnić. W lecie i wiosną przed pąki muszą produkować rośliny nawozów dużą ilością nawozów azotowych, które pozwolą mu zbudować dużą ilość masy zielonej. Musi przeprowadzić co piętnaście czy dwadzieścia dni. Gdy Bush będzie rosnąć i stają się mocniejsze, zostaje zmieniony na karmienie fosforanu i nawozów potasowych, które przyczyniają się obfite i przedłużające chryzantemy kwitnienia i zwiększają ich odporność. Ponadto, czasami jako dodatkowy nawozu wprowadza się niewielką ilość mączki kostnej.

Sadzenie chryzantemy jesienią – jest dość skomplikowany i niebezpieczny proces, tak że prawidłowy rozwój roślin wymaga dobrego zaopatrzenia i temperatury w ciągu pierwszych kilku miesięcy, kiedy trudno jest zwiększyć swoją masę wegetatywną. Jeśli posadzone kwiaty zbyt wcześnie, może on zacząć kwitnąć i umierają z zimna, czy nie jest za późno – że jego siły może nie wystarczyć na okres zimy. Jeśli zdecydowaliśmy, że trzeba chryzantemy sadzenia jesienią, wówczas najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie specjalisty, który został w ten sposób i wiedzieć, jak wybrać odpowiedni czas do sadzenia, odpowiadający szerokości geograficznej.