529 Shares 3433 views

Komedia „Interes na kółkach”. Aktorzy i role

Akcja komedii „Interes na kółkach”, aktorzy i roli, które są prezentowane w tym artykule, została wydana w 1984 roku. Reżyseria filmy – Sammo Hung. Filmowcy zostały uhonorowane prestiżową nagrodą dla najlepszego rachunku sztuk walki. Jaki film „Interes na kółkach”?


Aktorzy grał w tym filmie jest dość dobrze znana. Przynajmniej nazwa czołowego aktora jest znany nawet do tych, którzy nie uważają się za fanów gatunku thrillera. Zanim jednak wspomnieć nazwiska aktorów, „Interes na kółkach”, krótko opisać treść filmu.

historia

Akcja toczy się w Hiszpanii, w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Cousins Thomas – główni bohaterowie komedii „Interes na kółkach”. Aktorzy grał małą firmę. Przedsiębiorczy Chińczycy żyją w Hiszpanii. Mają van, który służył jako podstawa biznesu – bracia otworzył diner na kołach.

Aktor, który grał chińska biznesmenów do góry przeglądy filmów musiał wykonać w filmie ponad czterdzieści ról. Ta ustalona sukces filmu. Ale dodatkowo, warto oddać hołd plainness humoru i wszelkiego rodzaju sztuczek obecnych w komedii.

Więc, przygoda rozpoczyna się po bohaterów spotyka dziewczynę o imieniu Sylvia. To handluje drobnych kradzieży i raz prawie stała się ofiarą mafii sprawiedliwości. Bracia uratować ją od swoich prześladowców, a następnie pozostawić na noc. Po tym wydarzeniu pojawiła się nowa postać – Detektyw Moby, rzeczy, które nie idą bardzo sprawnie. Odnosi się on do właścicieli baru, aby pomóc znaleźć Sylvię. Ale oni odmówić.

Bracia bez doświadczenia wypadek dziewczynie ciepłe uczucie. Ojciec jednego z nich jest leczony w szpitalu psychiatrycznym, który czuje się tak komfortowo, że zamierza poślubić jednego z pacjentów. Ta kobieta – matka Sylvia. Dziewczyna jest zmuszona do zarabiania nieuczciwy sposób, ponieważ w przeciwnym razie płacić za kosztowne leczenie nie może zrobić. Przedsiębiorcy dowiedział się o tym, wziąć go w firmie.

Jednakże, w przypadku ustanowienia bohaterów filmu nie mają czasu. Sylvia zostaje porwany przez bandytów, a później okazuje się, że jest dziedziczką wielkiej fortuny. Bohaterami filmu, oczywiście, ratuje swojego podopiecznego. A po wydaniu Sylvia staje się bardzo bogatą kobietą. I, oczywiście, nie jest już potrzebne do pracy w jadłodajni na kołach.

Aktorzy

Główną rolę w tym filmie grał Dzheki Chan. Drugi brat-biznesmen – Yuen Biao. Sylvia grał Laura Forner. W filmie w roli pełnionej przez Sammo Hung, Benni Urkides, Herb Edelman, Keith Vitali Amparo Moreno Sau Lyung Bleki Ko, Sau Lyung Bleki Ko. Należy powiedzieć więcej na temat aktorów „Interes na kółkach”, którego zdjęcia są prezentowane w artykule.

Dzheki Chan

Aktor stał się sławny dzięki unikalnemu akrobatycznym stylu walki i różnych „improwizowanych środków” używanych przez jego bohaterów w walce. Dzheki Chan zagrał ponad sto ról w filmie. W tym przypadku negatywne postacie w swoich filmach tworzą niewielki procent.

kariera filmowa zaczął jako kaskader. W połowie lat 70. zaczął oferować producentom bardziej poważne role. Chan zyskał sławę po wydaniu filmu „Wąż w cieniu orła”. Podczas tej Film Aktor wymyślił sztuczek. Następne zdjęcie – „Pijany mistrz” – budować na sukcesie i zwiększonej popularności wśród widzów. Jednak jego najbardziej znanych filmów była rola w filmie „Rumble w Bronksie”. Premiera filmu odbyła się w 1995 roku.

Yuen Biao

Obecna nazwa aktora – Xia Linchzhen. Yuen Biao – pseudonim zdobył podczas studiów w szkole teatralnej. Aktor zadebiutował w 1965 roku. Grała w filmach takich jak „Wściekłe pięści”, „Turnieju”. W filmie „Wejście smoka” Yuen Biao grał jeden z uczestników meczu walki.

Laura Forner

Hiszpańska aktorka stała się sławna w filmach z Dzheki Chanom. Oprócz „Interes na kółkach”, zagrała w filmie „zbroję Bożą”, który również zagrał słynny aktor i sztuk walki.

Benny Urkides

Ten aktor wcielił się w rolę jednego z bandytów, którzy porwali bohaterka Lory Forner. Urkides – mistrz kickboxingu, kaskader i dyrektor sztuczki walki. W latach osiemdziesiątych, stał się mniej pojawiać się w ringu. Wtedy właśnie zaczął swoją karierę filmową. Grał w dwudziestu filmach, głównie grając w „złych”. Benny Urkides odegrał niewielką rolę w filmie „Wieczne smoki” z Dzheki Chanom. Inne filmy z jego udziałem – „Street Fighter”, „Zabijanie na śniadanie”, „diggstown”.