663 Shares 7724 views

Aktorów Syndrome Dragon „i ich role

W roku 2012 firma RUmedia Film przedstawiła nowy ostry detektywa o nazwie „Dragon Syndrome”, którego fabuła oparta jest częściowo na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w 1993 roku w mieście Kirovogradzie. Smok zespół aktorów „- jeden z najbardziej popularnych wykonawców kina rosyjskiego. Co opowiada również film? I który grał główną rolę w nim?


Aleksiej Serebryakov w roli dyrektora departamentu FSB

Akcja serialu z wytwórni filmowej RUmedia rozwija się równocześnie w trzech przedziałach czasowych: na początku lat 50-tych i 90-tych XX wieku. i na początku XXI wieku. Smok zespół aktorów „w ten sposób grać postaci z różnych epok historycznych.

Aleksiej Serebryakov ( „fartsa”, „Code of Cain”) dostał obraz FSB płk Konstantin Zaporozhets dział jest obecnie opłata za utracone w kolekcji 90s wywłaszczonych wartościach historycznych. Według opowieści, nieznaną „sympatyk” nieustannie rzuca FSB wskazówki, co sugeruje następującą wyjątkową kolekcję, a następnie bezwzględnie eliminować świadków. Pługi zespołu nie jest to łatwe zadanie, aby zatrzymać serię tajemniczych zgonów i dotrzeć do sedna sprawy.

Leonid Bichevin jego bohater Alexander Volkov

Leonid Bichevin otrzymał multiserial rolę projekt kapitana FSB Volkova, Slave Konstantina Zaporozhtsa. Alexander Volkov – młodych, ale utalentowanych pracowników, na którego barkach spoczywa odpowiedzialność za dochodzenia. W końcowym obrazie tajemnicę zaginionej kolekcji Ilyin objawia się tylko dzięki wysiłkom bohatera Leonid Bichevin.

Bichevin, absolwent Shchukin School, znany z serialu „Spadkobiercy” Vladimir Hotinenko i seria „Kaskader z przypadku”. W 2017 roku na ekrany wejdzie tylko dwie serie, w którym aktor zagra główną rolę. Mówimy o filmowej adaptacji powieści A. Tołstoja „Droga na Kalwarię” i komedii „Adaptacji”.

Dmitry Mulyar jako „archiwista”

Dmitry Muliar, gwiazda serialu „dekabristki” i „równanie miłości”, grał w filmie „Dragon Syndrome” z dwóch znaków.

Pierwszy znak – to kolekcjoner i konserwator Avdeyev, który w ciągu 50 lat z scout Vladimirom Terehovym strzeżonym ukryty przed oczami rządu radzieckiego w postaci skarbów unikatowych dzieł sztuki i cennych eksponatów muzealnych. Druga postać w spektaklu Mulyar – jest Aleksandr Nilin, który mieszka na początku XXI wieku. i zaczyna grać „kotka i myszkę” z FSB, nieustannie rzuca nowe wskazówki w dochodzeniu.

Wykonawca można dostrzec także w filmach „Pocałunki Bridge”, „Icebreaker” i „załogi”.

Aleksiej Guskov jak General MGB Eremeeva

Smok zespół aktorów „- znane osobistości. Ich nazwa jest ciągle w uchu. To samo można powiedzieć o Guskov. "Gambit turecki", „Granicy. Taiga powieść „” Mata Hari „” Biała gwardia „- to tylko krótka lista projektów, które były udziałem Alexey G ..

W serii „Dragon Syndrome” Guskov działa jako chytry i chciwy Ogólne MGB, który organizował przechowywanie wartości kulturowych i historycznych, przywłaszczone najwyższe szeregi Komunistycznej Partii i NKWD. Obrazy, dzieła sztuki – został wycofany na terytorium pokonanych Niemczech, czy w czasach represji i teoretycznie miał iść do skarbca państwowego Związku Radzieckiego. Ale Eremeev i jego wspólnicy mają swoje plany co do ukrytego dobra: Sprzedaż wystaw za granicą w celu uzyskania znacznie bardziej zafascynowany gangu osób wysokich rangą niż przestrzeganie interesów państwa.

Andrew Merzlikin jego bohater, Vladimir Terekhov

Zespół Dragon „Merzlikin aktorów i Guskov grał w filmie funkcjonariuszy MGB, którzy są w zmowie.

Vladimir Terekhov – wierny asystent Eremeeva który został ustawiony bezpośrednio na łup skarbów czuwać nad nimi i chronić je przed wzrokiem ciekawskich. Terekhov – karierowicz, wojskowym do szpiku i kości. Dla niego ważne jest, aby prawidłowo wykonywać rozkazy, a następnie, aby uzyskać ich „dywidendy”. Nie ma znaczenia, czy jest to promocja czy nagroda pieniężna.

Wykonawca z Terekhov Andriej Mierzlikin znana publiczności na głównych ról w filmach „Boomer”, „zielony” i „Trener Firs kudłaty”. Ponadto artystka można zobaczyć w serialu „Sherlock Holmes”, „Chkalov” i „Isajew”.

„Dragon Syndrome” (2012): aktorzy i rola drugiego planu

Warto zwrócić uwagę na wdrożenie i rolach drugoplanowych. Aktorzy z filmu „Dragon Syndrome” – jest coraz Ekaterina Klimova, Christine Asmus, Lew Borysow.

Klimov ( „Zły Nastya”, „Miłość w wielkim mieście 3”) zagrał rolę uroczej zastępca dyrektora Konstantin Zaporozhets – płk Shchegolev. Kristina Asmus ( „Stażyści”) zdobył rolę pracownika Instytutu Badawczego, ekspert w dziedzinie rzadkich książek, do którego rada skierowana Alexander Volkov trakcie dochodzenia.

Również na zdjęciu widać Karina Andolenko ( "Dr Anna"), Elena Szewczenko ( "Sierota z Kazania") i Władimir Kapustin ( "Nesterov Loop").

W filmie „Dragon Syndrome” i roli aktorów wybranych wystarczająco wysokiej jakości, które stało się jedną z przyczyn sukcesu rosyjskiego serialu telewizyjnego detektywa.