113 Shares 3607 views

Ananas Oszukana – ciasto z dobrym smakiem

Ananas Oszukana – ciasto, które piecze się bardzo szybko i łączy w sobie smaki ananasa, cytryny, cynamonu i melasy. Co jest bardzo prosta. To nie ma jaj, więc można mieć ludzi, którzy są uczuleni na ten produkt. Mamy również spojrzeć na przepis, Oszukana ciasto z czekolady i jabłek. Te dwa produkty łączą podobnego sposobu wytwarzania.

Ananas Oszukana – ciasto, które spodobają się wszystkim

W przepisie jest melasa. Zamiast tego, można wziąć syrop inwertowany (gotowanie zakup lub własna) lub brązowego cukru. Potrzebny będzie również cały bank (czterysta dwadzieścia pięć gramów) ananasów w puszkach, pokroić w krążki. Możemy wziąć świeżego ananasa, ale dlatego, że musimy i syrop, który jest w banku. Dlatego lepiej jest wszystko jedno produkt konserwowany. Zdjąć pierścień z puszki ananasów, bez ich uszkadzania. Odstawić na chwilę na bok. ozdobić one naszą zdrajca.

Tarta zaczynamy gotować, włączyć piekarnik i zaczął mieszać produkty do sosu. Miejsce w misce ananasa syrop kukurydziany, skrobię (cztery łyżeczki) melasy łyżka lub jego substytut, dwie łyżki cukru trzydzieści g masła lub margaryny, sto g zimnej przegotowanej wody i skórki z cytryny. Ogrzewać mieszaninę i doprowadzenie do wrzenia wrzenia przez pięć minut. Odstawić. Obecnie przygotowuje samego ciasta, składający się z przesuwnika. Ciasto nie wymaga ubijania. Dwieście gramów mąki, dwie łyżeczki proszku do pieczenia i mieszanki cynamonu, wlać syrop cukrowy ze szklanki wody i dwie łyżki cukru. Dodaj olej roślinny (sześćdziesiąt gramów), łyżkę melasy. Umieścić w formie na papierze do pieczenia plastry ananasa, wlać na szczycie czwartej części przygotowanego sosu. A następnie wlać do ciasta, gładkie, piec przez czterdzieści minut. Włącz urządzenie na półmisku i polać pozostałą sos. W ten sam sposób można gotować pie-shifter z ciasta francuskiego. Tylko trzeba wziąć pod uwagę wiele niuansów. Na przykład, ciasto francuskie pre-rozmrażania. Ponadto, nasmarować je olejem roślinnym.

Placek nogami jabłkowy czekoladą

Ten przepis bezmięsne. Ciasto niej odwraca bogaty, z bogatym smaku czekoladowym i kwaśności. Musimy wziąć sto gramów margaryny (można zastąpić go z masłem, ale potem piekarnia nie będzie pochylić), kubek cukru, cztery łyżki kakao łyżka, filiżanka posiekanych orzechów włoskich, kilka łyżek dżemów kwaśnych (porzeczki, śliwki), stu gramów mocnej herbaty, proszek do pieczenia, trzy duże jabłko, dwie łyżki cukru i cynamonu. Weź głęboki pojemnik i miksera. Bić margaryny lub masła i cukru. Kiedy mieszanina będzie przypominać puszystą masę biały, typ w dżemie i herbaty, dodać kakao i orzechy. Po krótkim ubijania przesiać Otrzymaną masę mąki z proszkiem do pieczenia. Skupić się na konsystencję ciasta – powinno być tak gruba jak ciasto patelni. Mąka może potrzebować parę okularów, a może trochę więcej. Umieścić w formie posiekane jabłka, wlać ciasto. Piec przez sześćdziesiąt minut. Następnie odwrócić na talerzu.