825 Shares 7459 views

Maniac Czikatiło. Biografia i nie tylko

Znany na całym świecie maniak Czikatiło Andriej Romanowicz znaleźć najbardziej brutalnego zabójcę na świecie. Urodził się we wsi Apple, w regionie Sumy w 1936 roku. Według służb ratowniczych, w ciągu 12 lat funkcjonowania, popełnił 65 morderstw, tylko 53 z nich udało się udowodnić. Wśród jego ofiar było 35 dzieci w wieku poniżej 18 lat.


biografia

W 1954 roku przyszła maniak Czikatiło ukończył szkołę średnią i rozpoczął studia w Wyższej Szkole Komunikacji Akhtyrsky. Po pomyślnym ukończeniu kontynuował studia w Moskiewskim Instytucie elektromechanicznego. W 1957 roku został wzięty do wojska w wojska MSW. Według Czikatiło, gdzie regularnie poddawane poniżenia i przemocy, w tym przemocy seksualnej. W 1964 roku ożenił się i poszedł na studia w Instytucie Rostów Wydziału. W 1970 roku ukończył zaocznie Czikatiło Instytutu Pedagogicznego i dostał pracę jako nauczyciel języka rosyjskiego. W 1972 roku został pobity przez swoich uczniów za próbę gwałtu studenta spania. W 1978 roku przeniósł się do miasta Mines i zaczyna pracować w 33-GPTU. W grudniu tego samego roku po raz pierwszy maniakiem Czikatiło popełnione morderstwo.

ofiar

Pierwszą ofiarą była Helen Zakotnova 9 lat. Została zgwałcona i brutalnie zamordowana. Czikatiło wbił jej trzy rany kłute i rzucił w pobliżu mostu na rzece Grushovka. Zbrodnia zaszokował całe miasto. Na poszukiwaniu zabójcy zostały rzucone wszystkie siły. W rezultacie, zatrzymanego Andrei Krawczenko, wcześniej skazany za gwałt. Pod presją, że przyznał się do zabójstwa i został skazany na 15 lat. Jednak po licznych żądań krewnych dziewczyny kara zmieniły i Krawczenko został skazany na śmierć.

Czikatiło – Maniac (fotografia młodego człowieka nie zdradził fatalny skłonności), który był bardzo przestraszony przez hałas rosnące wokół swojej pierwszej ofiary. W ciągu najbliższych trzech lat, nie zrobił tego. Wznowił swoją działalność w 1981 roku. 03 września zabił 17-letnią dziewczynkę. W 1982 roku została zaangażowana siedem morderstw. Wszystkie jego ofiar były dzieci od lat 9 do 16. Na ofiary to 60 rany kłute. Maniac odciąć ich różne części ciała i wydłubane oczy.

Fatalny błąd organów ścigania

W 1984 maniak Czikatiło dostał nową pracę gdzie dostał możliwość regularnego podróżowania w podróży służbowej. W tym roku zginęło 15 osób. Łączna liczba ofiar wzrosła do 32. Jest możliwe, że na tym jego przestępczej kariery i skończyłaby gdyby nie przypadek. 14 września tego samego roku został aresztowany za podejrzane zachowanie. Podczas przeszukania, jeżeli stwierdzono: linę, nóż i wazelinę. Zrobione na próbce krwi nie pokrywa się z tym, który został znaleziony na ofiary. Później wyjaśnił ekspert zaniedbania. Czikatiło został zwolniony. Obawiając się konsekwencji, przeniósł się wraz z rodziną w Novocherkassk. Po tym, oni wciąż zaangażowana 21 morderstw.

Maniac Czikatiło (zdjęcie osoby i ofiar przygnębiający horror) popełnione jego ostatnie morderstwo w 1990 roku, w dniu 6 listopada. Po długiej obserwacji nimi i porównania niektóre fakty, policja zatrzymała Czikatiło. Dopiero po rozmowie z psychiatrą, zaczął zeznawać. Sąd skazał maniaka wykonanie smetrnoy, która odbyła się 14 lutego 1994.