636 Shares 5201 views

Jak wybrać pończochy nylonowe, tak aby trwać bardzo długo.

Rajstopy – jeden z najważniejszych wynalazków w branży mody, który poszedł z korzyścią dla wszystkich kobiet, stają się ich „drugiej skóry”.
Dla większości kobiet pończochy nylonowe mają takie samo znaczenie jak makijaż. Oni otaczają nogi kobiet przyjemne ciepło i dać im kobiece. Jednak największy komfort jest, gdy kobieta z wielu modeli, wybrać najodpowiedniejszy.

Wiele firm oferuje szeroki wybór modeli, ale tylko niektóre z nich przyniesie Ci wymierne korzyści, a które są wymagane, aby dokonać właściwego wyboru. Jednocześnie należy zwrócić uwagę na:
1) Markowe pończochy nylonowe mieć płaski szew, natomiast w tańszych modelach mają okrągłą uszczelkę, która tworzy dyskomfort.
2) Nylon rajstopy Gęstość mierzona liczbą den. Im wyższa liczba, tym grubsze rajstopy materiału. Przy wyborze rajstop na zimę, należy zwrócić uwagę na obecność mikrofibry, która służy do izolacji element.
a) 5-20 DEN – najdrobniejsze i delikatne pończochy, przeznaczone do upałów;
b) 30-60 DEN – do codziennego noszenia;
c) 70 DEN powyżej – są przeznaczone na zimno;
g) DEN 100 i powyżej – do izolacji rajstop zawierają bawełnę.
3) W celu określenia wielkości, trzeba zobaczyć numer ID, który znajduje się na przedniej części opakowania i jego interpretację być na odwrocie. Jeżeli rajstopy są mniejsze, to szansa na chrupki i dziur dramatycznie wzrasta. Rajstopy duży rozmiar będzie nieco rozciągnięty, bo z tego, co czasami może wydawać się ciemniejszy.
4) Cena rajstopy będzie również zależała od zawartości lycry. Lycra zapewnia elastyczność rajstop, a tym bardziej, że w składzie, tym wyższa będzie cena tego produktu.
5) Przy wyborze koloru rajstop należy zwrócić uwagę na następujące rzeczy:

– czarne rajstopy – pewien wersja;
– zawsze w modzie rajstopy ciało kolor;
– błyszczące rajstopy najbardziej odpowiedni do publikacji;
– jeśli cielęta nieco tłuszczu lub uda błyszczące pończochy nie powinny być noszone;
– rajstopy musi być co najmniej o pół tonu ciemniejsze niż buty;
– rajstopy z wzorem bardziej odpowiedni dla młodych dziewcząt;

Oprócz wyboru koloru, rozmiaru i producenta, odgrywa ważną rolę rajstopy należytą starannością, dramatycznie zwiększając ich trwałość. Mycie rajstopy nylonowe mogą tylko ręcznie, ale nie może w tym samym czasie zacierają ręce. Suszenia rajstopy nylonowe są najlepsze w rozszerzonej formie na zewnątrz. W każdym razie jest to niemożliwe, aby umieścić je na akumulatorze. Rajstopy zawierających wełnę i gęstość większą niż 100 DEN, usuwanie musi wyłącznie w zimnej wodzie. Przed primeret lub po raz pierwszy do noszenia pończoch, zaleca się posypać ich zwykłym lakierem, który uczyni je bardziej odporne na wygląd pociągnięć. Ale prodelyvat tej procedury nie jest zalecane przed każdym zakładanie.
Ale rajstopy, można wykonać nie tylko funkcję ubrania, dekorowanie naszego organizmu. Ponadto, mogą być korzystne dla zdrowia. Jest to rodzaj terapeutycznych i profilaktycznych pończochy, który pomaga leczyć lub zapobiegać chorobom takim jak żylaki. Mają gęstość w DEN 40 i są przeznaczone dla kobiet, które spędzają dużo czasu stojąc na nogach: fryzjerów, sprzedawców, nauczycieli, a także obrzęk ciąży nog.Krome Dodatkowo, dla tych, którzy są podatni na różnego rodzaju reakcje alergiczne, są rajstopy z dodanie specjalnego materiału hipoalergiczne jak najlepiej chronić wrażliwą skórę z nóg jakichkolwiek objawów alergii.
Wybór rajstopy – to jest proste, ale trzeba podejść do niego z całą powagą, ponieważ nogi wydajemy ogromne ilości czasu, a zdrowie i komfort naszych stóp jest dokładnie prawo wybór rajstop.