301 Shares 5596 views

Jak zrobić zupę w „Maynkraft” – poczuć się jak szef!

Więc dzisiaj będziemy rozmawiać ze sobą o jak zrobić zupę w „Maynkraft”. Mimo wszystko, ta gra daje nam możliwość nie znajdziesz nigdzie indziej. Więc tutaj można poczuć się jak rzemieślnik, kowal, kucharza, Hunter – nikogo. Dziś postaramy się opanować umiejętności gotowania. Przyjrzyjmy się, jak zrobić grzybową zupę „Maynkraft”.


Grzyb (czerwony)

Dobrze, zacznijmy naszą misję z głównym składnikiem. Po tym wszystkim, coś ugotować, konieczne jest do produkcji niektórych produktów. Zacznijmy z grzybami. Gdzie można je znaleźć? Co oni są? Spróbuj zrozumieć.

Grzyb – to jedzenie i dekoracje w grze. Jednakże, jeśli nie jesteś w trybie „twórczym”, ta pozycja jest funkcja „żywność”. Grzyby mogą być uprawiane na odpowiednim gospodarstwie lub po prostu znaleźć. Ponadto, grzyby są cięte z grzybowych krów. W dolnej świata może produkować produkt za pomocą tłoka, który popycha „roślinność” z wody.

Jeśli myślisz, jak zrobić zupę w „Maynkraft”, a następnie musisz znaleźć tylko jedną jednostkę zasobu. Jednak najlepiej jest wybrać go bardziej. Dlaczego? Chodzi o to, że ten produkt jest używany w różnych receptur. Szczególnie przygotowania żywności i utworzenia barwnika. Po wypakowaniu go, możliwe jest, aby rozpocząć poszukiwania pozostałych przedmiotów.

brązowe grzyby

Cóż, w celu uzyskania „Maynkraft” zupa będzie musiał znaleźć inny rodzaj grzybów – brązowy. W przeciwieństwie do czerwonego, wyglądają jak coś prawdziwego „braci”. Jeśli myślałeś o receptur, najlepszym miejscem, aby zaopatrzyć się na produkcie.

Fakt, że brązowy grzyb, w rzeczywistości wyprodukowany w dokładnie taki sam sposób, jak czerwony. Jednak znalezienie go na krowę grzybowym niemożliwe. Ale pod drzewami w lasach, jaskiniach i grzybowym biome jest ich pełno. Więc jeśli dobry wyszukiwania, można zebrać dużo tego produktu. Dość często uprawiane w pieczarkarni. Uczestniczyć brązowe grzyby wyłącznie dla kulinarnych odkryć. Tak, to nie jest konieczne, aby mieć nadzieję, że będzie jeden barwnik.

Jeśli można natknąć się na ogromnym bloku grzyba, a następnie dostać gotowy – jeśli jego zniszczenie wszystkich stron do was kruszą różne rodzaje produktu. Tak, to ma sens, aby przejść do zaświatów z zaczarowanych nożyce (Silk Touch). Po takim Trek myśleć o tym, jak zrobić zupę w „Maynkraft”, przez długi czas nie jest konieczne. Pozostaje się tylko jedno – i to jest możliwe, aby angażować się w craftingu. Spróbuj dowiedzieć się, co dalej.

miska

Jeśli myślisz, jak zrobić zupę w „Maynkraft”, wtedy, oczywiście, jest, aby myśleć o tym, gdzie i wlać go. To nie jest w rękach sklepu to! W celu wdrożenia idei, będziemy potrzebować miskę.

Niestety, jest to kolejny temat, który będzie musiał dokonać na ławce. Bez niego nie będziemy realizować naszą ideę zupy do gotowania. Więc przyjrzyjmy się, jak można zrobić sobie filiżankę.

Jej utworzenie będzie musiał znaleźć płytę. Są, oczywiście, być uzyskane z drewna. To jest bardzo popularnym materiałem. Tak, że problemy z uzyskaniem nie powstać. Trzeba dbać o Niemalże wszystkie deski były tego samego koloru, czyli były tego samego rodzaju drewna. Wszystko w grze znajduje się 6 typów. Po zebraniu 3 tablice, można łączyć je na ławce i myśleć o tym, jak zrobić zupę w „Maynkraft”. Pozostaje sporo.

Ostateczna zryw

A teraz, kiedy mamy już kontenera, w którym nalać zupę i wszystkie produkty można bezpiecznie gotować potrawę. Aby to zrobić, wystarczy umieścić na ławce w dowolnej kolejności czerwonych i brązowych grzybów, a następnie kielich. W rezultacie, można uzyskać żądaną potrawę.

Delikatność przywraca całkiem dobre życie. Aż 8 jednostek. Jeśli decydują się na niebezpieczną podróż, produkt ten nie będzie zbędne. Więc zaopatrzyć się w nich i iść na drodze. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić zupę w „Maynkraft”.