864 Shares 8023 views

Skąd wiesz, kiedy ząbkowanie u dzieci

Rodzice nie mają czasu odejścia z kolka i cieszyć się ciszą i dobre samopoczucie dziecka, przyszedł nowy kłopot. Kiedy ząbkowanie u dzieci, tracą apetyt, zawsze kapryśna i zły sen. Rodzice ponownie oczekiwać nieprzespane noce i ciągły płacz ukochane potomstwo. Pozostaje tylko zbierać wolę w pięść i odwagą, aby przetrwać ten czas, co ułatwia możliwość dobrego samopoczucia Twojego dziecka.

Kiedy ząbkowanie u dzieci, rodzice często życie zamienia się w koszmar. Często matki nie zawsze zrozumieć przyczynę takiego zachowania dziecka. Wynika to z faktu, że istnieje pewien wiek wygląd zębów. Zazwyczaj zaczynają ciąć, gdy dziecko obraca sześć miesięcy, ale to wydarzenie mogło się zdarzyć znacznie prędzej, takie jak 3 miesiące lub znacznie później, gdy zaczyna chodzić dziecko. Ponadto, zęby nie pojawiają się od razu, ale stopniowo, gdyż jest to dość długi proces. Aby zrozumieć, jak pomóc dziecku, musisz zrozumieć, a co za ząbkowanie u dzieci. W tym przypadku, będzie w stanie zdiagnozować problem wcześniej i być w pełni przygotowany, gdy dziecko będzie ponownie trzeba zwrócić szczególną uwagę i ostrożność.

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na dziąsła dziecka. Jeżeli są one źle obrzęk i stały się białe, to nie spiesz się, aby uruchomić na łyżce i zweryfikowania obecności zęby. W tym okresie dziecko nie odczuwa dyskomfort, wystarczy dać mu częściej gryzienia twardych przedmiotów. Obrzęk dziąseł – nie jest to wskazanie, że data musi pojawić się w dniu pierwszego zęba. Proces ich powstania jest przeprowadzana w kilku etapach. Na początku naprawdę gum do pęcznienia i zaczynają się białe. W tym stanie mogą być miesiąc lub nawet dwa. Kiedy ząbkowanie u dzieci, będzie można zauważyć pęknięcia, które będą stopniowo ujawnia się w ciągu kilku dni. Teraz nadszedł czas, aby uruchomić dla łyżką i bob dla pierworodnych. Zazwyczaj jest to dolne siekacze, ale jest prawdopodobne, że pierwsze mogą być cięte i górną.

Kiedy ząbkowanie u dzieci jest temperatura, a wszystkie objawy przeziębienia. Jeśli termometr czyta poza skalę, to jest możliwe, aby wstawić łóżeczka świecę „Viburkol”, kaszel i katar ją leczyć nie jest konieczne – będzie to samo po kilku dniach. Częste są również przypadki, zaparcia lub alternatywnie, luźny stolec. W tym przypadku również, specjalne leczenie nie jest zalecane. Ale jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, że objawy te nie są spowodowane przez pojawienie się zębów, a coś innego, to najlepiej skonsultować się ponownie z podstawowej opieki pediatry. Staraj się unikać samoleczenia.

Co zrobić , gdy dziecko jest ząbkowanie i jak może pomóc?

– Zabawki dla dzieci są bardzo pomocne, gryzaczki i inne „żucia” zabawki. Ponadto, firma jabłka, marchew i suszenia stają się doskonałe „temperówka” dla dziąseł dziecka.

– Kiedy ząbkowanie u dzieci, należy upewnić się, że jest jeszcze bardziej troska i uwaga: utrzymać ją częściej na ręce, stosuje się do piersi tak szybko, jak jest to potrzebne.

– Istnieje wiele specjalne żele, czopki, tabletki i leki przeciwbólowe, aby pomóc dziecku radzić sobie z dyskomfortem. Ostrzeżenie! Dość często, leki te nie przyniosą oczekiwanych ulgę dziecko, więc lepiej pomyśleć kilka razy przed użyciem tych funduszy.

– masaż dziąseł specjalnego pędzla silikonowego, który jest noszony na palcu okruchy daje chwilową ulgę i był zadowolony, co pozwala je masować.