118 Shares 9893 views

Uruchomiony we śnie

Sen, który jest niezbędny do uruchomienia, prawdopodobnie co najmniej raz, ale było wielu. Jesteśmy uciekając przed czymś strasznym, jesteśmy nadrobienia, ale jesteśmy jeszcze przed nami. Czujemy się zmęczeni, byliśmy z oddechem, ale to było zbyt niebezpieczne, aby zatrzymać. I wtedy, gdy zasilanie jest na wyczerpaniu, a prześladowca ma zamiar przejąć nas, nagle otworzył oczy … Co do zasady, budzimy się w pocie, choć naprawdę musiał uruchomić sto metrów we śnie. Serce bije często często od stresujących doświadczeń. A jednak jesteśmy zadowoleni, że obudził się … Ale ten sen czasami wychodzi z głowy i jest nawiedzony. Co to znaczy – do uruchomienia we śnie?


Najlepszym sposobem, aby poznać prawdę – poszukaj w książce sen. Ale który z nich wybrać? Przecież każdy interpretuje znaczenie „aby uruchomić we śnie” na różne sposoby. Na przykład, „Hasse Sen” mówi, że udane stan rzeczy w tej chwili można zmienić szybko pogarszać. Ale „nowoczesny interpretator snów” nie mówi: jeśli uciec (szczególnie jeśli marzysz o ucieczce z więzienia), w branży znajdziesz wielki sukces. Ale jeśli jesteś złapany w śnie, oznacza to, że należy być ostrożnym w prawdziwym życiu – to jest możliwe, że ktoś buduje intryguje cię – nie wpaść w pułapkę. Ale jeśli taki sen kobiety sen, mówi się, że jej kochanek niewierny do niej.

Przed przystąpieniem do rozszyfrowania ich snu, trzeba zapamiętać wszystkie szczegóły niego. Nie wystarczy po prostu wpisać w wyszukiwanie linii Internecie – „ucieczki we śnie”, pożądane jest, aby pamiętać, od którego uciekła, czy ucieczki udało, gdzie można to zrobić, a może marzył, że ścigał się ktoś walczy … po sformułować swoje pytanie, pamiętam wszystkich szczegółów, będzie łatwiej znaleźć we śnie książki interpretować swoje sny, a Twój sen będzie bardziej zrozumiały.

Na przykład, jeśli używasz jednego, to znaczy, że jesteś wyprzedzając wszystkich swoich konkurentów w prowadzeniu spraw. Ale jeśli wziąć udział w maratonie z firmą, to może zapowiadać zabawić masy prazdnetstvo, co wkrótce nastąpi. Jeśli kobieta jest zmuszona do ucieczki we śnie człowieka, oznacza to tylko, że był rozczarowany w związku. Może we śnie pojawia się poczucie, że używasz, i nie wiem, gdzie i dlaczego. Ma to zapewnić, że w najbliższej przyszłości można spodziewać się zapaści finansowej lub samotność. Jeśli czujemy, że jesteś bardzo zmęczony podczas jazdy we śnie, to może to być znak, że jesteś naprawdę skręcić w swojej pozycji w firmie.

Ale inne downers powiedzieć, że działa we śnie – szczęśliwy znak. Jeżeli prędkość robocza jest bardzo duża, w prawdziwym życiu biegaczem, to można spodziewać się długą i męczącą podróż drogi, która będzie trochę ładniejszy.

Co jeszcze ten sen może oznaczać? Psychologowie interpretują to w ten sposób: we śnie do ucieczki, zwłaszcza uciec od zwierząt – jest symbolem swoimi lękami. Takie sny są często marzenia dzieci. Jednakże, jeśli sen powtarza się u dorosłych, a potem prawdopodobnie rozwinie fobię. I jest to zaburzenie psychiczne.

Tak więc, jak widać, interpretacja sen bardzo dużo. Niektórzy ludzie nie wierzyć, inni uważają, że to nie była prawda. Ale co, jeśli masz marzenie podekscytowany i zmusił do myślenia? Jest możliwe, że to ma jakiś sens? Nic więc dziwnego, że nasi przodkowie wierzyli, że nasze marzenia – jest to wiadomość od bogów. Istnieją również przekonania, że sny – ostrzeżenie, że wysłał ludzi do swoich zmarłych swoich bliskich, tak aby były one bardziej ostrożne. A jeśli je rozszyfrować, może to być możliwe, aby zapobiec trochę nieprzyjemne zdarzenia lub katastrofy.

Ale jasne stanowisko naukowe i uzasadnienie takiego zjawiska, jak sen, nikt nie została jeszcze podana. Jest badane przez wiele lat, ale nie mogę zrozumieć, jak to jest w rzeczywistości. Więc dlaczego, w każdym razie nie wie, co to znaczy marzyć, że dbamy o? Na przykład, jeśli przez długi czas, aby uruchomić w tym śnie? Być może ta osoba będzie w stanie ostrzec o niebezpieczeństwie. To właśnie zanim dostanie się do wymarzonej książki i sprawdzić wartość swojego snu, należy zwrócić uwagę na datę, kiedy zostali zmuszeni do ucieczki we śnie. Dlaczego to zrobić? W każdym miesiącu są numery, że marzenia się nie spełniają. Takie dni nazywane są puste. Z reguły jest to 2, 16 i 27 dnia każdego miesiąca. Jeżeli terminy pokrywają się z jednym z nich, to można zapomnieć o śnie – jest pusta, nie jest proroczy.