237 Shares 9571 views

Co to jest błąd 24?

„Android” to najpopularniejszy mobilny system operacyjny. Pomimo dużej ilości zwróceniem uwagi na nią z punktu widzenia rozwoju i doskonalenia, aby sprostać wyzwaniu jest nadal możliwe. Jeden z nich – to jest błąd 24. Co to jest? W niektórych przypadkach istnieje? Jak można rozwiązać?


informacje ogólne

Jeśli „Android” od osoby, to najprawdopodobniej najbardziej popularnym miejscem dla niego pod względem uzyskiwania aktualizacji – to „Sklep Play”. Tak więc, dla jakiegoś konkretnego zastosowania został wybrany, a użytkownik kliknie przycisk „Instaluj”. A system operacyjny mówi, że tam był jakiś problem – „Kod nieznany błąd 24”. To wskazuje, że nastąpiła awaria. Powodem jej występowania jest to problem występujący w danych.

Aby pomóc w tym przypadku może usunąć wszystkie elementy, które odnoszą się do zainstalowania aplikacji. Błąd 24 można wyeliminować na dwa sposoby: za pomocą specjalnego oprogramowania lub ręcznie. Każdy z nich ma swoje własne cechy, które uważamy.

ręka sprzątanie

Najpierw musimy iść do danych / danych i usunąć wszystkie komponenty, które nawet w najmniejszym stopniu dotyczą programu instalacyjnego. Aby to zrobić, trzeba dobrze zrozumieć, jakie dokumenty powinny zostać usunięte. Jeśli coś usunąć ten błąd podczas instalowania 24 wydają się nieistotne problem, który nie był jeszcze godne uwagi. Do wygodnej pracy, można użyć systemu operacyjnego dostępne w menedżerze plików (lub zainstalować nowy). Po tym, sprawa pozostaje niewielka – aby znaleźć lokalizację dokumentów i je usunąć. Następnie należy uruchomić ponownie załadować program. Podczas ponownego błędu 24 nie będzie już przeszkadzał.

Maszynowe czyszczenie

Jeśli nie ma ochoty spojrzeć i zobaczyć, co i gdzie, w eliminacji problemu może pomóc wyspecjalizowane aplikacje. Jako przykład może spowodować jego narzędzie do czyszczenia Maid-System SD. Ta aplikacja będzie skanować pamięć komputera i znaleźć wszystkie nie-ukryte pliki, które pozostają na urządzeniu mobilnym po program został usunięty, do których zostały dołączone.

Jednak do pracy nazajutrz Korzeń-prawo. Do identyfikacji plików, które mają być usunięte, mogą za pomocą funkcji „śmieci”. Do czyszczenia urządzenia mobilnego, należy go aktywować. Po krótkiej skanowania zostanie wyświetlona lista plików, które mają ogony. Mogą one zostać usunięte w całości lub wybiórczo (jeśli nie ma zaufania do automatyzacji). Po czyszczeniu, aplikacja jest zainstalowana ponownie, tylko błąd 24 nie są już martwi.