635 Shares 7144 views

ThermaBag własne ręce: jak to zrobić


Camping wiąże się wiele osób. Jest to zwykle dzieje się do całej rodziny, a następnie przejść przez samochód na skraju lasu lub rzeki, aby jakościowo odpocząć na łonie natury. Równie dobrze może pojawić się problem tego rodzaju: jak zachować żywność, zabrać ze sobą tyle czasu, ile potrzeba, ważne jest, że nie mają one pogorszeniu. Dla tych celów, istnieją już specjalne akcesoria: torby-lodówki i termo torba na lunch. Pierwszy przypadek wymaga użycia energii elektrycznej zgromadzoną w akumulatorze torbie-lodówce. Jest to energia i sprawia nam pracować mieszaninę ochładza.

Torebki-chłodni są powszechnie wykorzystywane do transportu łatwo psujących się: gotowane formuły mleka dla dzieci, ropy naftowej, produktów mięsnych, a także wiele innych rzeczy. Termos mające na celu uratować gorących produktów. Na przykład pójść na piknik, który postanowił zamówić kilka pizze. Drogi po ochłodzeniu, są one umieszczone w specjalnych torbach termicznych, po którym możliwe jest, aby cieszyć się aromat i smak świeżej żywności.

ThermaBag, wykonany własnymi rękami – to świetny sposób na tych, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze na jego zakup. Takie urządzenia są znacznie popytu wśród pracowników barów i kawiarni, zajmujących dostawa obiadów do biura. Termosu obiad pozostaje gorący i apetyczny. Mianowicie, jest więc konieczne.

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić termos ze swoimi rękami, należy wiedzieć, że trzeba ciężko pracować tutaj. Aby rozpocząć, ważne jest, aby zrozumieć, że to urządzenie jest podobne do termosu przeznaczonych wyłącznie do stałego pokarmu. A jeśli tak, to konieczność stosowania wielu warstw grubego materiału, który pomiędzy sobą rozdzielone warstwy substancji o niskiej przewodności cieplnej. Jako taka izolacja termiczna może być stosowane zwykłe powietrze, nie dopuszczając do ochłodzenia naczynia do wnętrza worka. W tej adaptacji wszystkich szwów powinien być z wielką starannością i obowiązkowego stosowania grubej nici. To szwy często są źródłem utraty głównego ciepła.

ThermaBag własne ręce mogą być wykonane ze specjalnej folii izolacji. Jeśli jest to butelka, wymagane jest, aby włączyć materiał na stronie folii i zginać jeden koniec, aby zamknąć płycie fundamentowej. Brzegi stawów musi być nałożone na siebie dla lepszej izolacji. Ten ThermaBag, wykonany własnymi rękami, oczywiście, bardzo prymitywne, ale pozwala utrzymać ciepło wewnątrz. Jest odpowiedni do uszczelniania spoin klejem, taśmą lub zszywkami, w zależności od tego, co najbardziej Ci odpowiada. Można dokonać podobieństwo koperty tak, że można postawić na produkty. W tym celu konieczne jest, aby podzielić taśmę materiału na trzy części, dwie z nich wygięte w siebie, uszczelnienia, trzecia stosowany jako zawór. Aby ThermaBag, wykonany własnymi rękami, zamyka się prawidłowo, może być zatrzymany na zaworze i taśmy bazowej rzep. Produkty z tej koperty nie pogorszy się przez długi czas, ale nie musisz nosić dodatkowy ciężar.

Tak, teraz wiesz jak zrobić termos, to pozostaje tylko ustalić, jaki rozmiar powinien być.