802 Shares 9099 views

Jabłonie w Ogrodzie

sady jabłoni na wiosnę – solidną haze biało-różowy. Widocznie ich delikatne piękno i skłoniła hodowców do tworzenia nowych odmian, które są w pełni ujawnione ich efekt dekoracyjny. Chociaż istnieją skutki uboczne – nie wszystkie rasy jabłoni przynieść pysznych owoców, ale zrekompensowane przez ich niesamowite piękno wiosną i jesienią. Pamiętajmy, że większość krzewów, które tak doceniają obfite i bujne kwitnienie (np liliowy, Spirea, mock pomarańczowy) sprawia również smaczne i użyteczne owoce.
Masa kwiatów jabłoni, obficie pokrywa koron drzew ozdobnych, tworzy niesamowite wrażenie. A masa ta jest postrzegana jako pojedyncza jednostka – Chmura zasłoną. Nic więc dziwnego, Japończyków, zwłaszcza grzywny poczucie piękna przyrody, świętować festiwalu wiosny kwiat wiśni.
Piękny kontrast podkreśla czułość niesamowite różowe, purpurowe kwiaty jabłoni, służy jako jodła kalifornijska z niebieskawym igieł i piramidalnej koronie i jasne odmiany Syringa vulgaris. W tym samym czasie kwitnie i Chaenomeles japoński, kwiaty są zaskakująco czyste jasne kolory – biały, czerwony, pomarańczowy. Szkoda tylko, że są one niemal na ziemi, i podziwiać, konieczne jest, aby dać im głową. Japoński Judasz drzewo – rzadkim gościem w naszym ogrodzie, też robi jego wkład w barwną kompozycję. On, jak spirea, kwitnące późnym latem, wiosną różnych piękny yarkorozovoy kolorowych młodych liści.
Zwiększyć zakres różowe tulipany posadzone szerokie pasmo w bazowej kompozycji.
Nie wszystkie owoce ozdobne jabłonie tylko dekoracji. Niektóre odmiany jabłek są bardzo smaczne, a praktycznie wszystko – dobry pokarm dla ptaków. Umieścić grupę jabłka z blado różowe lub fioletowe kwiaty w ogrodzie – i nikt nie przejdzie obojętnie obok. Szczególnie dlatego, że te drzewa są bezpretensjonalne i bardzo organiczny wygląd w ogrodzie Rosyjskiej. To samo odnosi się do dekoracyjnego głogu.
Owoce dają dużo ns (jeśli owoce w ogóle), ale w rozkwicie wiosny jest naprawdę wspaniałe. ich ustawienie może być taka sama, jak w przypadku jabłoni.
Mogą być dodawane do kompozycji Berberis thunbergii odchodzi z purplish kolorowego (ale umiarkowane) i spiro szary, kwiatów, które, jak pokrywy śnieżnej obwisłego oddział. Pozostaje tylko dodać, że wysokość ozdobnych jabłoni średnio 4-6 m, a także ozdobnych głogu.
Przeżyliśmy moreli – na przedmieściach drzewa hardy, mało wymagająca, rośnie szybko. Można jedynie zastanawiać się, że jest to niezwykle rzadki gość w naszych ogrodach. Jego korona rozprzestrzeniania się wczesną wiosną, przed wypuszczeniem liści, pokryte jasnoróżowych kwiatów, skutecznie kontrastujące z ciemnymi gałęziami.
Do jesieni są żółto-pomarańczowe owoce i liście są malowane w jasnych kolorach.
Kultura może wzrosnąć od 5 m i więcej. Jego dobry być sadzone w takich kompozycjach, gdy podziwiając delikatne rośliny wiosną latem można przełączyć się na inny rozkwitu kultury, do upadku ponownie zwrócić uwagę na to.