305 Shares 8472 views

Jak zrobić stojak na hamaku? Opis jednego z najprostszych opcji

Wraz z nadejściem ciepłych wiosennych dni ogrodników staram się spędzać jak najwięcej czasu na stronach. Ale po wyczerpującym wysiłku fizycznego nie zatrzymać i odpocząć. Niestety, nie wszystkie dostępne w uzupełnieniu do ogrodu warzywnego jest w pełni zagospodarowany i ma dom. Dlatego wielu jako miejsce rekreacji chciałby używać hamak (zdjęcie 1). Ale wtedy musimy zdecydować, w jaki sposób i gdzie powiesić, wybierając odpowiednie miejsce. Ale nie ma innego rozwiązania tego problemu – możliwe jest, aby stanąć na hamaku własnymi rękami i zainstalować go tam, gdzie jest najbardziej wygodne.


krótka historia

Okazuje się, że historyczne ojczyzną jest Ameryka hamaku i bezpośrednie wynalazców niezwykłe łóżko – jego pierwotnych mieszkańców – Indianie. Powodem zawieszenia miejsc do odpoczynku i snu nie była chęć chłonąć lekki powiew świeżego powietrza, i pragnienie, aby chronić się przed ukąszeniami węży i owadów pełzających po ziemi. Dodatkowo klimat jest dość wolno, aby nie myśleć o znacznych wahań temperatury w ciągu kilku dni. Szczególna zaleta również należy do Mariners, który objął ten wynalazek w Europie. Ale w tych dniach, użyliśmy tylko drzewa i inne odpowiednie miejsca jak pionowych podpór i elementów złącznych. Niedawno ludzie zdali sobie sprawę, że jest to bardzo wygodne, aby stanowiska hamaku. Wtedy „box” może być używany zarówno na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Zastanów się, co to stać i co zasada ich produkcji. A przykładem jednego z modeli analizy krok po kroku procedury prac.

Jak wybrać stoisko hamak dla? Opis najbardziej popularnych typów

Wszystkie wzory są klasyfikowane głównie od konfiguracji obcym:

– zawieszony;

– o monolityczną strukturę;

– Opierając się na modułowej szafie.

Ostatnie są najbardziej wygodne w użyciu, gdyż zajmują niewiele miejsca, a jeśli to konieczne, może być szybko zmontowane i zainstalowane. Jako materiały z bloków metalowych lub drewnianych stosuje się do wytwarzania wielu podporach. Różne wzory i formy. Wśród nierozdzielnych szkielety są uważane za najbardziej stabilny wygięte w łuk (zdjęcie 2). Takie modele oprócz praktyczności mają również bardzo atrakcyjny wygląd. Nieco inaczej w projektowaniu oznacza „osiadłych” hamakach.

Jak zrobić stojak na hamak (zdjęcie 3)? Główne etapy pracy

Po prostu zrobić strukturę do mocowania siatki łóżko w domu. Rozważmy schemat powinien wyglądać prosty stojak na hamak. Wymiary podane w tym przykładzie i normy mogą być zmieniane w zależności od cech konstrukcyjnych „rozkładane” strefę – długość, głębokość i szerokość wstęgi. Wszystkie wskazania w tabeli są w centymetrach.

tytuł część

szerokość

długość

grubość

Ilość elementów

Pozioma dolna podstawa

5-10

72

3

2

Poprzeczne dolne podstawy

5-10

40

2

2

Ukośne boczne szyny

5-10

48

3

2

Skośne elementy mocujące łączące z długim podstawowych płyt bocznych

5

W górnym wierszu -29

W dolnym wierszu – 17

3

2

Cechy technologii łączenia niektórych częściach

Kiedy wykonane hamak stać z rękami, należy zwrócić szczególną uwagę na trwałość połączenia wszystkich szczegółów. Gdy istnieje ryzyko złej jakości papierze w każdej chwili, zwłaszcza gdy kołysanie, złamać integralność struktury, która może doprowadzić do obrażeń od upadku jest w zewnętrznych siatka ludzkich łóżkach. W związku z tym zwrócić uwagę (na przykład rysunek 4), które przy wydłużeniu przekątnej prowadnicy, a zatem podniesienie całą strukturę, znacznie zwiększa obciążenie na Górze. W celu zapewnienia większej niezawodności, należy skośne listwy, które są następnie montowane na górze łącząc stand podstawowa i część boczną. Możliwe jest również, zamiast pojedynczego śrubę przez otwór, aby dwa lub trzy, przekazując je w kilku miejscach na podudziu.

Wybór akcesoriów dla niemowląt

Kupując podstawkę dziecko hamak lub Produkowanie własnych rąk, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę obecność kilku wiążących właściwości produktu:

– stabilność konstrukcji. Uważany za najbardziej niezawodny statyw z podwójnym fundamencie. Na przykład, powyższy produkt może być nieco inny – uzupełnienie przekątnej Przewodniki inną część (co pozwoli „marginalia” w postaci trójkąta) i prowadzenia poziomego elementu do uzupełnienia równoległe.

– Rzetelność zespole. Najbardziej wskazane, aby zdecydować się na integralności strukturalnej, które są zbierane tylko raz po zakupie, zamiast w sposób ciągły.

– zastosowania praktyczne. Wiele modeli, zwłaszcza dla najmłodszych, dodatkowo mogą mieć szereg dostosowań – ochronną moskitiera, markiza, ogranicznik kołysania itd. Oczywiście, te podstawki będzie miał wyższą wartość. Dlatego przy zakupie produktów określić ogólną funkcjonalność.

Jak widać, taki prosty produkt jak hamak, mogą być przydatne nie tylko przedmioty, ale również bardzo nowoczesne wzornictwo sztuczki, które mogą ozdobić każde wnętrze.