353 Shares 7454 views

Miernik „TC obwodu” – opinie. Miernik „TC obwodu”: zestawienie

Miernik „TC obwodu” (Contour TS) – urządzenie do mierzenia poziomu cukru we krwi, który został opracowany przez niemieckiego koncernu farmaceutycznego „Bayer”. Samo urządzenie jest wykonane w Szwajcarii i Japonii na zautomatyzowanych przedsiębiorstw high-tech i jest przeznaczony do użytku domowego.

Kluczowe cechy

Miernik „TC Circuit,” opinii konsumentów, które jedynie pozytywnych treści, pozwala na pomiar szybkości cukru we krwi i uzyskać dokładny wynik po 8 sekundach po rozpoczęciu testu. W przeciwieństwie do innych urządzeń o podobnym działaniu, urządzenie nie wymaga wprowadzania danych przez użytkownika kodu cyfrowego lub wiórów specjalnym zaszyfrowanym instalacji dla każdego nowego zestawu pasków testowych. To znacznie upraszcza proces eksploatacji i konserwacji urządzenia, aby uniknąć wielu błędów związanych z niewłaściwym użytkowaniem.

Urządzenie posiada również pamięć do 250 wpisów z datą pomiaru, który pozwala monitorować statystyki poziomu glukozy we krwi przez dłuższy okres.

Opinie konsumentów starszego pokolenia miernik „Bayer Contour TS”, który jest również jedynym pozytywnym, ma duży wyświetlacz i duże czcionki. To czyni go idealnym do stosowania przez ludzi, którzy mają problemy związane z wiekiem zmiany jakości. Ponadto, aby uzyskać wynik wymaga sporo krwi, dzięki czemu jest wygodny do testowania słabych dzieci i ludzi.

Miernik „TC Obieg”, którego opinie są dość liczne, służy również do testowania różnych rodzajów krwi: kapilarnej, żył i tętnic. W każdym rozwiązaniu, narzędzie wyświetla dokładne dane, na podstawie szczególnych właściwości analitu.

Cechy i zalety

Miernik „TC Obieg”, opinii konsumentów, które mają pozytywny często ma szereg zalet, które pozwalają projekt techniczny wyprzedzać innych podobnych urządzeń:

 • wysokich odczytów dokładność;
 • To wykorzystuje technologię biologiczny, który pozwala urządzeniu nie reaguje na procentową zawartość tlenu w krwi;
 • Test wymaga jedynie 0,6 ml krwi, który eliminuje potrzebę uszkodzenia tkanki;
 • możliwość testowania kilka osób;
 • Prostota i łatwość obsługi.

Dodatkowe funkcje

Oprócz wyżej wymienionych cech, urządzenie posiada dodatkowe parametry techniczne:

 • automatyczne włączanie i wyłączanie;
 • ostrzeżenie o niskim ładowarką akumulatora;
 • możliwość przekazywania danych testowych do komputera osobistego za pomocą specjalnego kabla i oprogramowania;
 • Automatyczne uruchamianie urządzenia ze wprowadzenie paska testowego;
 • wygodny i intuicyjny projekt.

Nie jest to pełna lista pozytywnych cech posiadanych przez miernik „TC obwodu”. instrukcja, zestaw 10 igły, lancetów i wygodny przypadku do przenoszenia i przechowywania urządzenia techniczne muszą zawiera urządzenie.

instrukcja

Przed badania powinny być dokładnie sprawdzone Strips „Contour TS” widocznych uszkodzeń i przekroczenie okresu trwałości. Następnie należy wykonać sekwencję działań:

 1. Kontrola taśmy z fiolki i umieścić je w odpowiednim otworze w urządzeniu, co wskazuje na pomarańczowy.
 2. Poczekaj na włączeniu miernika i sygnał ostrzegawczy, że urządzenie jest gotowe do użycia. Dowodem na to jest obrazem na monitorze w postaci kropli krwi.
 3. To następuje przebić igłą palcem lekko nacisnąć go i czekać do tworzenia kropli krwi. Po tym natychmiast umieścić ją na pasku testowym.
 4. Taśma jest włożona do urządzenia i przechowywane tam aż do sygnału alarmowego. Po tym czasie 8 drugiego przekaźnika. Po tym czasie, na urządzeniu monitora wyświetla wynik testu.
 5. Dane analityczne informacje są automatycznie zapisywane w pamięci urządzenia technicznego.

Wartości testu

Interpretacja badań zależy od parametrów zdrowotnych użytkownika, w czasie testów i innych szczególnych okolicznościach. Osoba, która jest chora na cukrzycę, brak ciąży jest normalne mogą spodziewać się następujące dane:

 • Poziom glukozy we krwi przed posiłkiem, – od 5,0 do 7,2 mmol / litr.
 • Poziomy cukru we krwi w ciągu kilku godzin po posiłku – nie więcej niż 10,0 mmol / litr.

Szczególnie niebezpieczne są bardzo niskiej zawartości glukozy (mniej niż 0,6 mmol / l) i wysoką (ponad 33,3 mmol / L). Potwierdzają to sygnały metrowe Low i Hi odpowiednio. Kiedy widzisz takie informacje ostrzegawcze powinny być ponownie testowane, aby krew. Jeśli wyniki nie zmieni, to trzeba natychmiast skontaktować się z lekarzem, ponieważ wskaźniki te są poważnym zagrożeniem dla życia.

Wady urządzenia

Miernik „TC Obieg”, które w większości pozytywne opinie, ma jednak kilka drobnych wad. Jest to typowe dla wielu urządzeń, takich działań w odniesieniu do wysokich kosztów zestawu pasków testowych, których cena jest zbliżona do kosztów samego urządzenia i czasochłonnego procesu analizy transmisję danych do komputera.

Przybliżony koszt

Cena tego urządzenia jest uzależniona od dostawcy i sprzedawcy oraz średniej na poziomie 900 rubli. Jak dla zestawu 10 pasków testowych, a następnie kosztuje w przybliżeniu takie same – 800-900 rubli.

W tym względzie, a tam są mieszane w urządzeniu metrowy „CU konturu” opinii. Cena i funkcjonalność urządzenia – najlepszy.

Miernik „TC obwodu” Niemiecka firma „Bayer” ma wiele zalet, w tym łatwość obsługi, dokładność wyników i braku systemu kodowania oraz dostępności zaszyfrowanych żetonów. Optymalne parametry ceną i jakością czyni to urządzenie jednym z najbardziej popularnych i poszukiwane wśród podobnych urządzeń.