288 Shares 5634 views

Jaki jest Bachelor, Specjalista i Master?

Ścisła współpraca pomiędzy krajami wpływa na kulturę, tradycje, a nawet słownictwo poszczególnych narodów. Tak więc, w języku rosyjskim niedawno pojawiło się wiele słów obcego pochodzenia, wartości wielu z nich niezrozumiały dla zwykłego człowieka. Niedawne reformy w systemie edukacji doprowadziło do zamieszania z dyplomów i kwalifikacji absolwentów. Dlatego wielu studentów i ich rodzice są zainteresowani tym, co Bachelor i Master, specjalista i jak różnią się one.

Taki system ma przyjść do nas z Europy, a to sprawia, że łatwiej dostać pracę naszych absolwentów za granicą. Amerykańskie i europejskie uniwersytety tylko, że licencjata i magistra, eksperci nie są tam, i są traktowane jako coś średnio między pierwszym i drugim stopniu. Przystąpienie do Konwencji Bologna wiąże się ze zmianą starych standardów kształcenia i przejście do rozwiniętego systemu edukacji krajów.

Po studiach przez cztery lata, student otrzymuje tytuł licencjata, który odzwierciedla jego pełnego kształcenia w szkolnictwie wyższym z trzecim lub czwartym poziomie akredytacji. Z tego dokumentu nie jest już możliwe, aby przejść spokojnie i dostać pracę, inną rzeczą jest to, że pracodawcy są niechętni do podejmowania takich ekspertów, a cały problem leży w braku zrozumienia poziomu umiejętności. Wiele jest równoznaczny z młodszego specjalisty Bachelor, w porównaniu z dostępem niepełne wyższe edukacji, ale tak nie jest.

Czym różni się od licencjata profesjonalista? Tak, tylko fakt, że kiedy nadejdzie drugie studentów dyplomowych uważane za bardziej przedmioty, niektóre z nich są badane w sposób bardziej szczegółowy. Różnice zaczynają z 3 dań, więc jeśli chcesz iść na kawalerskim specjalisty, trzeba będzie spłacić dług naukowy, składający się z wcześniej nieodkrytych dyscyplin. Specjalista Dyplom implikuje możliwość zdobycie pozycji lidera, ale z tytułem licencjata, można uzyskać regularny stanowisko księgowy, inżynier, marketingowiec, kierownik, adwokat, etc.

Jaki jest licencjackie – mniej lub bardziej oczywiste, ale wielu wnioskodawców nie jest jasne, co odróżnia ekspert od Mistrza. W pierwszym przypadku konieczne jest zbadanie 5 lat i 6 lat w drugim, więc jest jakiś sens, aby spędzić czas i siedzieć na uczelni dłużej? Jest to jeden zdecydować się na własną rękę, ale nie starają się uzyskać stopień magistra właśnie dlatego, że jest prestiżowe. Szkolenie na specjalistę skupia się na praktycznym zastosowaniu wiedzy, czyli tacy studenci otrzymają doskonałych specjalistów z danej branży. Ale panowie zajmują się głównie w działaniach naukowych, więc są przygotowane i jak przyszłych naukowców.

Należy pamiętać, że istnieje tylko jedno pojęcie co licencjackiej we wszystkich krajach. Jeśli to zrobimy, a w większości krajów europejskich, to pojęcie odnosi się do młodych ludzi, którzy ukończyli 4-letniego uniwersytetu i otrzymują pełne wykształcenie wyższe we Francji tzw studentów. Oznacza to, że w tym kraju nazywa licencjata absolwenci szkół średnich, którzy otrzymali certyfikat. Nie jest tak proste, jak iw Stanach Zjednoczonych. Oczywiście, że taki licencjat, wiedzą, ponieważ badanie systemu bolońskiego, ale absolwenci kwalifikacje, określając na przykład licencjat matematyki, Bachelor of Laws, Bachelor of Philosophy, etc.