689 Shares 2332 views

Leczenie nadżerek w pierwiastek kobiet

Leczenie nadżerek w nieródkami powinien być delikatny. Ponieważ niektóre procedury mogą prowadzić do powstawania małych blizn lub szczepu szyjki macicy, który może złamać jej elastyczność wymaganą podczas porodu.

Zdarza się tak, że leczenie nadżerek w pierwiastek kobiet nie jest wykonywana, ponieważ ona ma wrodzony charakter. W tym przypadku lekarze nie usunąć tę patologię, najczęściej jest ona zadokowany. Ale jeśli po okresie dojrzewania, ciąża i poród nie jest stracone, że powołał specjalną ucztę.

Dlaczego istnieje erozja u kobiet

  • Najczęściej z powodu przewlekłego zapalenia pochwy. Jest to spowodowane zakażeniami, takich jak opryszczka, chlamydia, ureaplasmosis, pleśniawki i bakteryjne zapalenie pochwy.
  • Poród i aborcja.
  • Częsta zmiana partnerów.
  • Każda powierzchnia uszkodzenia śluzówki szyjki macicy, spowodowane, na przykład spiralnie, przedmiotów chemicznych.

Jak diagnozuje

W celu określenia erozji, należy przeprowadzić procedurę taką jak kolposkopii, czasami, w razie potrzeby – z biopsji.

Z pomocą speculum lekarz bada tkankę narządów płciowych u kobiet na obecność zaburzeń.

Biopsja jest niezbędna do pełniejszego badaniu, że odbywa się to poprzez zbieranie materiału z danego obszaru.

Sposoby leczenia z nadżerek w nieródkami

Cryodestruction. Metoda ta zakłada leczenie nadżerek pierwiastek kobiet i tych, którzy już zostać matką. Przez działanie ciekłego azotu do dotkniętego obszaru śluzowych komórek zamrożono gorszej jakości. Jest całkowicie bezbolesny, ponieważ procedury, wszystkie nerwy są wyłączone natychmiast. Cryodestruction zrobić szybko, bez znieczulenia, a jej wydajność, jak przed zabiegiem i po nim, bez utraty krwi, to nie pozostawia blizn. Po to niekoniecznie muszą być postrzegane przez lekarza, aby uniknąć komplikacji.

Sposób fal radiowych. Jest również całkowicie bezbolesny, trwa mniej niż minutę. Jego działanie jest w ekspozycji fali na erozję, a tym samym odparowania tkanki. Po zakończeniu procedury nie wymaga żadnych dodatkowych działań na zdalnym serwerze, to nie pozostaje oparzenia i blizny. Inny podobny sposób jest odpowiedni do gromadzenia materiału do badania histologicznego.

Świece z nadżerek

W pierwszych etapach często lekarz określa je, a dopiero po tym stosuje się wyżej opisane sposoby. Poprzez leczenie nadżerek i innych kobiet, pierwiastek wykorzystywane są lekarze następujących świece:

  1. „Depantol” – ma dobre właściwości leczące rany.
  2. „Hexicon” – niszczone są szkodliwe flory powoduje powstawanie erozji.
  3. „Suporon” – stymuluje wygląd normalnych komórek, aby zastąpić te, które są na powierzchni danego obszaru.
  4. Świece z olejkiem rokitnika – posiada właściwości antyseptyczne, gojące rany.

Jak przygotować świece przed erozją w domu

Aby przygotować się do świec w domu, istnieje wiele przepisów kulinarnych na bazie oleju rokitnika, miód lub propolisu, kakao, itp mumii
Oto jeden z najbardziej popularnych: jest to niezbędne do podjęcia naturalnego miodu – 5 łyżek nalewki z propolisu – 5 gramów i dobrego masła bez konserwantów – 150 gramów. Wszystkie te składniki są topione w łaźni wodnej aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Po uzyskaniu jednorodnej mieszaniny wyłączony i ochładzania przeciwpożarowej. Gdy temperatura jest tolerowany dla rąk od niej, formuje świecy, a następnie umieszcza w lodówce, w celu przechowywania. Są one podawane raz dziennie, najlepiej przed snem, cały kurs trwa tydzień.

Zastosowane leczenie chorób ginekologicznych u kobiet muszą być prowadzone pod nadzorem lekarza. Nie można uruchomić tej patologii, gdyż może to prowadzić do nowotworów.