771 Shares 2387 views

Kremówka – to tylko

Jest to niesamowita różnorodność receptur ciast, a co najważniejsze, co ich łączy – dostępność śmietaną. tort może składać się z różnych składników, ale powinien on oczywiście być słodki, gdyż uzyskuje się przez ubijanie jej różne składniki z cukrem, z wytworzeniem tworzyw sztucznych, ale zwarta jednorodną masę. Zazwyczaj krem służy do cukru, ale jeśli wziąć cukier puder, to będzie bardziej jednolita i będzie gotowy znacznie szybciej. Czasami syrop cukrowy.

Krem olej – najbardziej powszechne. Jest przygotowany na bazie masła, a czasami margarynę i cukier. Inne składniki mogą być obecne w zależności od receptury. Bardzo łatwe w przygotowaniu, a ze względu na rodzaj wspólnego – tort skondensowanego mleka i masła. W zależności od rodzaju mleka skondensowanego jest używana, kolor i smak produktu mogą ulec zmianie. Te kremy są używane do przygotowania klasycznych ciast.

Krem olej placek mleka skondensowanego:

-300 g oleju

-The banku mleko skondensowane

Miękka oleju przy niskich prędkościach stopniowo dodano bita skondensowany molokom.Mozhno się mleko skondensowane słoiku 200 g oleju. Krem będzie bardziej proste i bardzo smaczne.

Nie rzadziej krem masło. Otrzymuje się go przez bicie bardzo śmietanę z cukrem, a korzystnie wszystkie takie same z cukrem pudrem. Z reguły, stabilizatory masło śmietanki dodaje się, na przykład, żelatyna lub skrobia – to uniemożliwia przedwczesne opadanie i zapewnia, że krem z pewnością osiągnąć sukces. Masło śmietankowe jest idealny do biszkoptów, zwłaszcza ze świeżych owoców i jagód, ale potrzebują dalszej impregnacji.

Śmietana ciasto można nazwać rodzaj kremu – jedyną różnicą jest to, że w tym przypadku krem kwaśny. To jest dobre dla tych, którzy nie lubią zbyt słodkich wyrobów cukierniczych, ponieważ ma przyjemny kwaśny smak. Śmietana powinna być w domu, w przeciwnym razie może nie być możliwe. Śmietana, w przeciwieństwie do kremowy, doskonale wchłania ciasta.

Kremu lub śmietana:

-Slivki lub śmietana 30% tłuszczu, a nawet do 500 g

-Sahar – 1 szklanka

Schłodzony krem lub bita śmietana z małą prędkością w konsekwencji powoduje wzrost prędkości obrotowej aż do rozpuszczenia cukru i powstawania gęstej masy.

Krem placek białka uzyskuje się przez ubijanie białka do utworzenia gęstej jednolitej konsystencji. Jest to doskonale nadaje się do ciasta dekoracji na górnej lub ciasto napełniania, ale nie dla ciastek warstwowych. Czasami krem białko ciasta dodawane skrobia, żelatyna lub agar-agar. Ma kwaśny smak ze względu na fakt, że białka dodaje się kilka kropli rozcieńczonego kwasu cytrynowego lub soku z cytryny, aby się białek.

Białko krem:

-4 białka

-1 cukier lub cukier puder kubek

-A kilka kropli soku z cytryny

Ochłodzone zakwasza białka bita do otrzymania gęstej masy jednorodnej, następnie dodaje się stopniowo, drobno zmielony proszek jest przesiewany cukru lub cukru, i wszystko to bit, aż do całkowitego rozpuszczenia. Ponadto gęsty syrop cukrowy może być używany.

Custard odbywa się w oparciu o jaja i mleko, i, jak sama nazwa wskazuje, jest gotowane. Nadaje się do wypełniania i napełniania i nie są wykorzystywane do tworzenia biżuterii. Idealny dla produktów o zaciągnięciu i ciasta parzonego.

Custard:

-1 szklanki mleka

-150 g cukru

-2 żółtka

-1 sztuki. l. mąka

Rub żółtka z cukrem, dodać mąkę. wrzenia mleko chłodzi się do temperatury 80 ° C i wylano do mieszaniny żółtka jaja i cukru. Mieszać do uzyskania jednolitej masy, podpalono i gotować przez około 5 minut, stale mieszając aż do grubości.

Są to podstawowe przepisy, które są przygotowane wiele kremów do ciast, a także oparte na nich stworzył wiele nowych receptur. Istnieją także inne opcje, takie jak kremy krem bananowy lub jogurtu, ale są one mniej powszechne.