145 Shares 3388 views

Przegląd modelu "Patriot 3160". UAZ-3160 – rosyjski robione jeep

UAZ "Patriot 3160" zostało przeprowadzone przez 7 lat, od 1997 do 2004 roku. Obecnie nadal można znaleźć ten model na drogach kraju. Pomysł, aby nowy samochód, który będzie się różnić nie tylko specyfikacje techniczne, ale również wygląd, zdecydowano w 1980 roku. W rezultacie, aby zastąpić podobne, ale że pesters 469 th przyszedł pierwszy nowoczesny „Patriot”. Należy zauważyć, że pojawienie się wywołało niezwykłe uczucia. Z jednej strony, producent wycofał się ze zwykłych funkcji, tworząc nową wersję, z drugiej strony, były widoczne punkty nie do końca przemyślany w modelu z indeksu roboczego 3160. UAZ (Uljanowsk Automotive Zakładu) właśnie dlatego, że ten samochód był w stanie osiągnąć nowy poziom, więc możemy powiedzieć, że uwolnienie zaktualizowanego „Patriota” był punktem zwrotnym dla firmy.

powierzchowność

Zewnętrznie samochód stał się bardziej wydłużony w pionie, ale mają te same parametry szerokość i rozstaw osi. długość 4300 mm maszyna była. Gdy zauważysz jakiś niezdarny maszynę. Niestety, trwałość jest niska. Punkty zostały nagrane podczas zdarzenia nagłego hamowania lub ostrych zakrętach tylko przewrócony „Patriot 3160”. UAZ w nowej wersji nie została wykonana z grubego zwykłego metalu. Producenci zdecydowali się całkowicie z niego zrezygnować.

Jeśli chodzi o wygląd, nie ma praktycznie żadnych skarg. Optyka lekka głowa zakupione kwadratowy kształt. Zderzak nowych elementów wykonanych z tworzywa sztucznego. Po bokach były ustawione światła przeciwmgielne. Projektanci nadali im kształt prostokątny, łączy w sobie doskonale ze światłem głowy słuchawkowego.

Jeśli sądzić ciało na poziomie wygody, „Patriot 3160” (UAZ, niestety, przez długi czas nie mogli naprawić błąd) jest nadal obecny niewygodne siedzenia dla pasażerów z tyłu. Powodem tego był wyraźnie wyliczone proporcje.

salon

Fotele w kabinie brakowało wszystkiego. W którym pojazd jest opcjonalna opcja 7-miejscowy. Siedzenia nie wyróżniają się zwiększoną wygodę. Były to proste krzesła bez podparcia bocznego, więc podczas pokonywania zakrętów można było przejść. Jednak zaletą takich siedzeń są nadal. Są one w pełni złożone, przy czym jednorodnej gładkiej powierzchni.

Panel z tworzywa sztucznego jest instalowany po raz pierwszy w nowym modelu z indeksem 3160. UAZ „Patriot” nabył wielofunkcyjną konsolę środkową, na którym istniała duża liczba przycisków. Każdy z nich jest odpowiedzialny za jeden lub innej opcji. kierownica pojazdu został złożony w formie trzech szprych. Skrzynia biegów i kontrola razdatkoy jednostka ma wystarczającą przestrzeń do układania różnych dźwignie.

silniki

Wszystkie silniki montowane na „Patriota”, odpowiedział tylko normę Euro-2. Wśród jednostek były modelem ZMZ i UMP. Jest taki komplet oferowany przez producentów dla UAZ-3160.

Charakterystyka techniczna UMP:

  • Model 4213 był wtryskiem, której objętość wynosiła 2,9 litra miała pojemność 104 litrów. a.

Dane ZMZ:

  • Urządzenie wprowadzono 2 przykładów wykonania. Pierwszy – już, 409, z kilkoma modyfikacjami, jak określono wtryskiwacza. Wytworzoną objętość 2,7 litra, a moc była 128 litrów. a. Drugi – silnik, który działa na olej napędowy z ZMZ 5143.10. Charakterystyczną cechą tej instalacji była dystrybuowana zastrzyk.

Wyposażenie techniczne

Średnie zużycie paliwa w samochodzie z silnikiem 409.10 wynosiła 13 litrów. Większość kierowców nabyte „Patriota” nie tylko ze względu na spadek zużycia paliwa, ale również ze względu na doskonałą jakość terenie off-road. Zawieszenie pojazdu miał lepszą jakość. Przodu zależała sprężyny. To zostało zakończone, wraz ze stabilizatorem przekroju, jak również pręty wzdłużne. Ponadto samochody po przetworzeniu za kontrolę jakości i zapobiec biegunach wyposażyć z hydraulicznymi amortyzatorami. Tylne na resorach. Ona, jak również z przodu, zmodyfikowany.

System przedniego hamulca przedstawiono wentylowanych hamulców tarczowych, z tyłu bębnów, chłodnica trzech rzędów UAZ-3160. Ramka w takich modelach – podręcznik 4-biegowa. Wynika to z faktu, że samochód jest lepiej zaprojektowany do jazdy po trudnych miejscach. Główny napęd na tylne koła pojazdu, przedniej dodatkowo połączone, jeżeli jest to konieczne.
Większość właścicieli mówiła ujemnie o samochodzie z powodu częstych awarii o różnym charakterze.