603 Shares 4820 views

Stracić kolczyk. Znakiem naszych babć

Wierzyć w znaki lub nie wierzyć – prywatna sprawa. Oczywiście, współczesny człowiek jest trochę jak twarz nigdy do działania. Ale okazuje się, że podświadomie każdy z nas przynajmniej trochę, ale wierzę w nich. Wziąć przynajmniej tak to: stracić kolczyk. Znak przyszedł do nas od niepamiętnych czasów. Wiadomym jest, że mężczyzna, którego zapowiada kłopoty lub złe wieści.


Jest to zrozumiałe. Po kolczyk mężczyzn oznaczało dużo. Dla szlachetnego wojownika, było oznaką bogactwa i władzy, z marynarskim – oddziale, przechowywać go od niebezpieczeństwa morza, na Kozaków kolczyk w uchu jest jedynym synem – nadzieja rodziny. Nawet ich wrogowie szanować ten zwyczaj aw bitwie stało, Części kolczyk użytkownika. Oczywiście, nie był to znak w tych dniach, gdy taka strata naprawdę może przynieść zmiany na gorsze. W związku z tym znak obiecał znaleźć kolczyk, dobrze, jeśli nie szczęście, to przynajmniej przynajmniej mały, ale zabawa. Powiedzmy, na Kozaków – możliwość iść do tawerny i posypać znaleźć.

A kobiety, które obiecują takie znaki? Okazuje się, że dziewczyna – naprawdę szczęście stracić kolczyk. Znak oznacza nic, jak tylko małżeństwa. W wioskach, a on powiedział: „Lost kolczyk – uważają Alosza!” Można spróbować wytłumaczyć z racjonalnego punktu widzenia. Jak z pewnością mógłby uspokoić awaryjną zanik piękna? Oczywiście, obiecując jej oczyszczenie. Że nie mammy i niani. Omen przyszedł prawdziwe w większości przypadków. Jest to zrozumiałe – zanim dziewczyna rzadko długo na półce.

Najciekawsze jest to, że ten znak konsekwentnie się spełniły do tej pory. Jeśli mi nie wierzysz, przeczytaj o tym na forum.

Piszą więcej, być może, kolczyk, jak Thing-oddziale, w końcu jest pełna negatywnej energii, które otrzymujemy od świata zewnętrznego, i z tego powodu opuścił swoją kochankę. Nawiasem mówiąc, jest to często bywa z paciorki wykonane z kamieni półszlachetnych – karneol, jaspis, turkus. Cóż, tutaj jest – wierzcie lub – nie!

Co to oznacza dla mężatką stracić kolczyk? Zarejestruj a następnie obiecuje przyjemne zmian związanych w tym przypadku z nadejściem kochanka. Może to przez bezwładności od poprzedniej wartości. Małżeństw w dawnych czasach były zakończone rzadkie, tak że nowe małżeństwo było wykluczone. Cóż, jako kochanek – dlaczego nie?

Zobaczmy, co mówi o znakach książki utrata kolczyki marzeń? W kwitnienia oznacza to zwykle prezent lub ujawnienia tajemnic. To ciekawe, że w snach często pojawiają się objawy jak w odbiciu lustrzanym. Fakt, że w rzeczywistości zapowiada przyjemną imprezę we śnie często ma odwrotny sens.

Na przykład, dla kobiety powinny być interpretowane w rozumieniu utraty szczęścia i powodzenia stracić kolczyk. Znak zamienia się w swoje przeciwieństwo, aw przypadku stwierdzenia. Dla kobiet, znalezienie w rzeczywistości złote ozdoby zapowiada kłopoty w rodzinie lub choroby. Generalnie, jest to wysoce niepożądane. Nawet jeśli nie mówimy o kimś złą moc, która może wziąć na siebie z tym stwierdzeniem, coś karze takie niepotrzebne szczęścia.

Ale marzenie o odkryciu złota, w tym kolczyki, spotka się ze swoim losem, prezent.

Wróżby leży i mądrości ludowej i ludowych przesądów. Oczywiście, pojawiły się one w oparciu o wszelkich zdarzeniach, które miały być świadkami wrażenie, że zwlekał długo w pamięci. Prawdopodobnie kiedyś znaki mają realną wyjaśnienie. Ale od tego czasu zajęło tyle czasu! Więc przyszedł do nas w zniekształconej formie, jak gra złamaną telefon. Ale udział w nich Rational jest nadal zachowane, choć nasz sposób życia, i wszystko jest teraz zupełnie inna.

Jeśli istnieje potrzeba, aby wierzyć w nich, to dlaczego nie? Ale nie możemy dać im zbyt dużą wagę. Jest możliwe, że utrata kolczyki to tylko szybki zakup nowych ozdoby. Nie martw się! Wszystko to odbywa się – na lepsze! Powodzenia!