485 Shares 6985 views

Odpowiedni program dla danego typu odzyskiwania patyku. kampania literacy

Niestety, wielkość produkcji, wykonywane są w Chinach, nie może zagwarantować wysoką jakość produktów. Oczywiste jest, że jeśli producent big-name elektroniki i zwraca szczególną uwagę na jakość, to nadal można mówić o niskiej szybkości ubytku. Ale nawet jeśli to wszystko jest prawdą, to awaria nadal nie jest wykluczone. Jaskrawym tego przykładem – awaria pamięci flash z korupcją i utratę danych systemu plików. Jest oczywiste, że ożywienie jest o wiele bardziej interesujące dla ogromnej liczby użytkowników niż wykonanie kija. W tym artykule przyjrzymy którego programu do odzyskiwania pamięci flash odpowiednim dla swojej sprawy. Na szczęście, wybór takiego oprogramowania jest dość duży.

Po pierwszym wykrywania uszkodzeń może być użytecznym narzędziem do odzyskiwania danych w pamięci flash. Musimy starać się odzyskać z pomocą utraconych danych. Nastąpi to wtedy, gdy komputer określa co najmniej urządzenie pamięci masowej. Aby sformatować SD, Compact Flash, MMC, Smart Media, i tak dalej istnieje szereg narzędzi F-Recovery, zorientowanych do pracy z obrazami. Aby pracować z innych dokumentów na nośnikach pamięci flash standardowego istnieje uniwersalny program GetDataBack i RecoverMyFiles. Jakiś program do odzyskiwania danych z dysku flash, jest prawdopodobne, aby pomóc. Jakość zależy od stopnia uszkodzenia systemu plików i charakterystyki heurystyki program pracy. Jeśli zapisane dane z nośnika nie są spełnione, można spróbować kilku narzędzi, być może niektóre z nich (ze względu na nieco inny algorytm), aby zapisać to, co nie udało się znaleźć wcześniej.

Po odzyskaniu powinny rozważyć resuscytacji kija. Oczywiście, lepiej jest po prostu kupić dostawcą średniej jakości (Kingstone, Transcend) i zapomnieć o tym problemie, ale dla entuzjastów, którzy interesują się bawić z akcesoriów komputerowych, informacja ta może być przydatna.

Na początek niech nam określić, że specyfika odzyskiwania zależy od układu flash. Program do odzyskiwania kija zależy od marki używanego przez kontroler. Praktycznie każdy z głównych producentów pamięci flash wydała narzędzie służące do przywracania funkcjonalności kart pamięci flash, ale istnieją uniwersalne rozwiązania. Po pierwsze, konieczne jest, aby zdiagnozować przyczynę awarii. Można to zrobić za pomocą narzędzia Flashnul który diagnozuje pamięci dyski flash z praktycznie wszystkich rodzajów, aw niektórych przypadkach sprawia, że możliwe do skorygowania błędów oprogramowania, które uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie. Innym przykładem takiego „wszystkożernych” rozwiązań – EzRecover, pozwalające na „znaleźć” nie jest określona przez kij. Program powinien być stosowany tylko wtedy, gdy nie cenią swoje dane na dysku flash – są one bezpowrotnie utracone. Dla osiągnięcia tych celów jest program narzędzie U-Storage, za pośrednictwem własnego wirtualnego sterownika (aby zainstalować konieczne jest użycie sterownika dostarczonego z programem).

Teraz pomówmy o rozwiązaniach, które istnieją w celu rozwiązania tego problemu od dostawców. Najczęstszym programowe dla napędu flash do odzyskiwania tylko prawo formatów multimedialnych. Przykład – narzędzie Sony Corporation – Memory Stick formatujący. Zwraca dowolny typ karty Memory Stick format oryginału. Należy również podkreślić iFormat użytkową, posiadające zdolność do formatowania ogromną liczbę kontrolerów pamięci flash. Cel – aby powrócić do rzeczywistego wolumenu podrabianych dysków sprzedawanych pod marką spółki.

Określona długość artykułu nie wystarczy, aby wyświetlić listę wszystkich produktów, aby przywrócić pamięć flash wszystkich producentów. Oto niektóre z nich: AlcorMP (Transcend), Seitec USB Flash Utility, Seitec USB Flash Utility, PCLock, AH220 LFormat użytkowy, Format Utility Dla ADATA Flash Disk. Każde z narzędzi jest ustawiony jako program do odzyskiwania pamięci flash, nadaje się tylko dla określonego kontrolera.

Podsumowując, możemy pozwolić sobie lekką dygresję. Fakt, że często jest to niedrogie dyski mają znacznie mniejszą objętość niż podano. Wynika to z chęci podziemnego chińskiego producenta w celu zminimalizowania kosztów. Oznacza to, że rozmiar partycji mogą być postrzegane przez Windows jako aplikacji, ale w rzeczywistości kwota ta może być mniejsza niż 2 – 3 razy! Dlatego zachęcam, aby nie zapisać na zewnętrznym dysku flash. Jest również wszechstronnym narzędziem do określenia rzeczywistej ilości pamięci – PortFree programu produkcyjnego.