213 Shares 1503 views

Notebook Asus K53SD: cechy i osobliwości

Dziś mówimy o laptopie Asus K53SD. Od wszystkich różnych urządzeń serii K powinna oddać hołd tym modelu. W momencie zakupu, jeśli wziąć pod uwagę różnicę cen pomiędzy sklepach tradycyjnych i wirtualnych, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do Internetu.


Opcje

Całkowity koszt Asus K53SD wyniosła niewiele ponad 20 tysięcy rubli.
Zawiera on następujące elementy. Laptop zapakowany w standardowym pudełku. Wykluczyć wszystkie rodzaje obrazów i zdjęć, które można znaleźć w innych spółkach. Wewnątrz pudełka, kabel zasilający, instrukcja obsługi, certyfikat technicznej i gwarancji. Napęd nie zostały uwzględnione.

Bardziej szczegółowa analiza

Przewód zasilający nie jest bardzo długi – około dwustu centymetrów, przedstawione w dwóch częściach. Podczas pracy są pewne problemy. Długość ta nie zawsze jest wystarczająca. Panel wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Oryginalny obraz na okładce – genialny napis Asus. Dolna część jest również wykonana z tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia. Co do reszty – metalu, który jest również trudne do zniszczenia. TouchPad na Asus K53SD obsługuje multi-touch i gesty.

urządzenie wejściowe i wydajność

Na klawiatura jest bardzo dogodnie położony, w ciągu kilku milimetrów, nie są podświetlone, jest bardzo zdenerwowany niektórzy użytkownicy. W prawym górnym rogu – przycisk zasilania z białym podświetleniem. Montaż jest bardzo przyzwoity laptop. Ważący 2,6 kg notebook o rozmiarach 378h253h35 milimetrów. Jest dość ciężki, ale można z tym żyć. Asus K53SD słabo ogrzewane. Ice cool technologia nie pozwala zebrać nadmiar ciepła w nadgarstku. Laptop działa dyskretnie, chłodnica jest aktywnie przybiera na sile tylko podczas gry. Wyświetlanie AU Optronics c przekątnej 15,6 cala. Powłoka błyszczący ekran. Kolory są jasne na tyle, ale na ekranie można łatwo uderzyć. Kąt wyświetlacza nieco ponad 140 stopni. Notebook obsługuje pamięć DDR3. Jest 1 na taśmie 4 GB, 3,78 opis GB. Winchester z Hitachi, objętość 640 GB.

Klasyczna karta graficzna Intel HD 3000 jest wystarczająca do pracy. Nie ma innej opcji. Druga karta graficzna – dyskretny – nVidia GeForce G610M pamięci graficznej z 2 GB. W przypadku gier jest to za mało. Jedną z głównych wad – pod gniazdo ładowania. Jest on położony w centrum lewym końcu. Nie martw się, że kabel nie topi. Ale chciałbym zobaczyć zwykły lokalizację. Teraz kilka słów o dźwięku. Dwa wbudowane głośniki Altrc Lansing pokryte specjalną kratką. Znajdujemy się nad klawiaturą. Nie bardzo dobra jakość dźwięku, ale wystarczająco dobre do oglądania filmów i odtwarzanie muzyki. Wbudowana kamera 0,3 megapiksela kamery do wideokonferencji, komunikacji za pośrednictwem sieci społecznościowych. Jest to interesująca cecha – identyfikacja użytkownika za pomocą kamer wideo. Załączono typ baterii Li-Ion. Ładowanie trwa jedną godzinę gry. W trybie surfowania w Internecie laptopa żyje nieco ponad 4 godziny. Podczas odtwarzania muzyki ładunek trwa dłużej niż sześć godzin. cena za ten rozwój. Jeśli weźmiemy pod uwagę dobrej jakości metalu, ciekawy wygląd, dobre jakości mieszkań, to jest wciąż wystarczająco dużo czasu, aby być konkurencyjnymi. Jednak wielu konsumentów kupić, aby zapisać model bardziej przystępne marki.

wskaźniki

Podsumowując krótko opisać szczegóły techniczne. Tak, Asus K53SD laptop, w zależności od wersji, może być wyposażony w procesor Pentium lub Core. Wykorzystuje rdzeń Sandy Bridge. Procesor jest tak ustawiony na częstotliwości 2100 MHz i 2500 (w przypadku gdy liczba rdzeni 2 i 4). RAM w zależności od wykonania może wynosić od 2 do 8 GB. Typ pamięci DDR3 w tym przypadku. Wielkość ekranu to 15,6 cala. Rozdzielczość z 1366×768 pikseli. Ekran jest błyszczącą powłoką. Więc zrozumieć podstawowe cechy laptopa Asus K53SD. Charakterystyka to opisano szczegółowo powyżej.