305 Shares 8459 views

Dlaczego marzy się zimą? Wyjaśnia tłumacz snów

Z reguły nadejście zimy powoduje sprzeczne emocje. Z jednej strony, z początkiem tej porze roku, bardzo niewiele pozostaje dla ukochanego przez wszystkie święta Nowego Roku. Również zimą jest czas na saneczkarstwo, łyżwiarstwo, jazda na nartach, modelowanie snowmenów i innych rozrywek. Z drugiej strony niewielu z nas zachwyca mrozem, lodowatym wiatrem, korkami i lodem na chodnikach. A co jeśli zima miała dla nas marzenie? Czego można oczekiwać od takiej wizji? Proponujemy odpowiedzieć na te pytania na kilka najbardziej kompletnych i popularnych książek z marzeń.


Czym jest zimowy sen: sen Gustava Millera

Zgodnie z tym źródłem, ten czas roku we śnie działa jak zwiastun pogorszenia stanu zdrowia i ponurych perspektyw. Taki sen może symbolizować niezadowolenie z wyników pracy, którą spędziłeś dużo czasu i pracujesz nad tym.

Starożytna francuska książka snów: zima

Zdaniem kompozytorów tej kolekcji interpretacji marzeń, tym razem roku zapowiada marzyciel o problemach zdrowotnych. Jeśli zima w twojej wizji była bardzo ciężka i nie wycofywała się przez długi czas, wtedy w życiu będziesz miał szczęście.

Jeśli jest to zimowy sen: sen od A do Z

O tej porze roku we śnie zapowiada się spokojna i spokojna egzystencja, pokora, z przeznaczeniem, które przygotowałeś dla ciebie. Zimą można interpretować jako prawdopodobieństwo pogorszenia samopoczucia. Bez śniegowy początek zimy z pierwszymi przymrozkami obiecuje wyimaginowaną zabawę i radości, które później pożałujesz. Ogólnie rzecz biorąc, zima bez śniegu przewiduje, że nic nie zyska zasłużonego. Jeśli we śnie o tej porze roku towarzyszyły duże opady śniegu i wysokie opady śniegu, wtedy w życiu uda się osiągnąć własne bogactwo i dobrobyt. Zimowe śnieżyce i zamieć obiecują marzycielowi pewne trudne i trudne rzeczy, których rezultat będzie nieznany przez długi czas. Aby dostać się do burzy śnieżnej i zbłądzić – pogorszenie stanu zdrowia i wszelkiego rodzaju problemy w pracy. Jeśli w tym momencie wydaje się, że masz zamiar zamrozić na śmierć, to w prawdziwym życiu będziesz miał szansę z powodzeniem wzbogacić się, otrzymując duże dziedzictwo lub z powodzeniem poślubić / żonaty. Poznaj Nowy Rok, gdy okno jest piękna śnieżna zima – aby osiągnąć dobrobyt. Kiedy zima jest deszczowa i śliska – pogarsza relacje z krewnymi i kolegami.

Co za marzenie zimą: Sen dla miłośników

Kompilatorzy tego źródła uważają tę porę roku za sen w znaku, obwieszczając rozczarowanie miłością i samotnością. Podobna wizja może odzwierciedlać niezadowolenie z obecnego życia.

Zima: Sen Białego Czarodzieja

Jeśli marzysz, że nadeszła zimna, a mimo to nosisz letnie ubrania, to w rzeczywistości stale napotykasz ludzi, których słowa są sprzeczne z tą sprawą. Ten fakt regularnie freaks you out. Staraj się nie brać tej sytuacji do serca, ponieważ z tymi ludźmi nadal nie możesz nic zrobić.

Ezoteryczna książka snów: zimą latem

Taki sen jest dobrym znakiem, obiecując szybką poprawę sytuacji pieniężnej.

Ukraińska książka snów: zima nie jest w sezonie

Zdaniem kompilatorów tej kolekcji, taki sen przewiduje, że marzyciel zaczyna białą pasję szczęścia i szczęścia, zarówno w życiu osobistym, jak iw sprawach finansowych.