624 Shares 9430 views

Błąd 1406 podczas instalacji aplikacji

Dość często, użytkownicy skarżą się na wiadomościach «MS Office 1406 Error». Jednocześnie one uzyskać wiele porad, które nie będzie absolutnie pomagają uporać się z problemem. Naturalnie, jest to bardzo rozczarowujące, ponieważ aplikacja pakietu Office firmy Microsoft – jest to ważny nowoczesna usługa, która jest bardzo potrzebna dla użytkownika. Pomimo rosnącej liczby podobnych programów MS Office jest nadal najpopularniejszym z nich.

Przed rozważa sposoby radzenia sobie z tym problemem, należy zauważyć, czego nie robić, jeśli wystąpił błąd w 1406 podczas instalacji pakietu Office 2010. Najpopularniejszym porad, których przestrzeganie będzie prowadzić tylko strata czasu, są następujące:

1. Oczyść rejestru. Można to zrobić na dwa sposoby. Za pomocą specjalnego oprogramowania lub ręcznie. Z automatycznym łatwy do czyszczenia. Uruchomić program, to optymalizuje wydajność systemu, co jest bardzo przydatne, ale nie wpływa na występowanie błędów.

Bardziej radykalnym sposobem jest ręczne czyszczenie takich części, jak określono w zawiadomieniu. Aby to zrobić, należy otworzyć rejestr, znajdź odpowiedni katalog. Jednak, gdy starasz się zmienić coś w nim, uzyskać ostateczne awarię systemu. To nie pomaga żadnej z administratorem lub innych sztuczek.

2. Resetowanie windose. Niewątpliwie jest to bardzo użyteczne procedury zapobiegawcze, co jest dobre, co najmniej raz w roku. Ponowna instalacja systemu i niezbędny zestaw programów, użytkownik próbuje zainstalować MS Office z pewnością ponownie zobaczyć „Błąd 1406”.

3. Kolejnym nieporozumieniem jest to, aby użyć innego systemu Microsoft Office. Słuchać rad, użytkownicy pompuje dziesiątki różnych opcji aplikacji, starając się znaleźć „to coś”.

Jest to najczęstsza rada od tych, które są po cenach dumpingowych na głowie użytkownika, wskazał, że w jego 1406 komputer bug.

Przyczyną występowania takich etykiet jest bardzo prosta. Jest to proces, system, który blokuje wszelkie próby modyfikacji zasadniczych elementów systemu. A ponieważ rejestru – to jest „kamieniem węgielnym”, aby zmienić coś w nim nic nie może ani użytkownik ani aplikacja jest zainstalowana.

Należy zauważyć, że „ofiarami” komunikat „error 1406” są nie tylko miłośnicy Office 2010, ale użytkownicy i wiele innych programów, takich jak Acrobat, AutoCAD, i tak dalej. D. Podobny błąd można znaleźć podczas instalacji niektórych sterowników.

W niemal wszystkich przypadkach sprawcy takiego problemu są środki zaradcze. W takich „grzechów” widziano Dr.Web, McAfee i innych. W związku z powyższym, w celu przeprowadzenia instalacji niezbędnych aplikacji wystarczy wyłączyć program antywirusowy.

użytkownicy Dr.Web może być zalecane, aby przejść do ustawień, gdzie należy wybrać „Zaawansowane”. Tam prawdopodobnie będą mogli zobaczyć test pokazujący działanie funkcji, która zabrania modyfikacji krytycznych obiektów systemu. Jeśli jest wyłączona, błąd 1406 zniknie i przestanie być zakłócony przez ich wygląd. W ten sposób, znając przyczyny, że będzie łatwo pokonać nieprzyjemne konsekwencje.